Według rządu jeżeli nie podoba ci się system kaucyjny, to szerzysz dezinformację

"sugestie, że operatorzy systemu mają interes w jego nieskuteczności" - nie zarabiają na tym że kaucja u nich zostaje? "system kaucyjny nie wprowadza dodatkowych obciążeń dla obywateli" - najlepiej zapłać i nie oddawaj. Brakuje jeszcze tylko ustawy, która wsadzałaby do więzienia za "dezinformację".
- #
- #
- #
- #
- #
- 298
- Odpowiedz







Komentarze (298)
najlepsze
Tyle dezinformacji w jednym poście...
Parafrazując (pewne pisowe zdanie o radiowej trójce) "to że coś jest prawdą - nie znaczy że nie jest dezinformacją"
źródło: 37197
PobierzWszystko wina ruskich, za chwilę Tusk powie, że to Putin dokonał zamachu w Smoleńsku.
źródło: 37186
Pobierzźródło: XWbmgu631aXgi7ir
Pobierzźródło: 7c98ec222ae6edee06d07b6a793933c289f66bde81825522eb417b47e1bf71b1
Pobierzźródło: 34662
PobierzNo wcale xD Zapierd.lanie z butelkami do sklepu + podwyżka opłat za śmieci to wg. tych cymabałów nie obciążenie.