Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko zostało wyrzucone
Duplikat: https://wykop.pl/link/7929601/rzad-krytykujac-system-kaucyjny-rozsylasz-fejki-zaraz-co

3031

Według rządu jeżeli nie podoba ci się system kaucyjny, to szerzysz dezinformację

Według rządu jeżeli nie podoba ci się system kaucyjny, to szerzysz dezinformację

"sugestie, że operatorzy systemu mają interes w jego nieskuteczności" - nie zarabiają na tym że kaucja u nich zostaje? "system kaucyjny nie wprowadza dodatkowych obciążeń dla obywateli" - najlepiej zapłać i nie oddawaj. Brakuje jeszcze tylko ustawy, która wsadzałaby do więzienia za "dezinformację".

jbpis
jbpis
jbpis
z
gov.pl
dodany: 21.04.2026, 10:35:33
  • #
    ekologia
  • #
    rzad
  • #
    propaganda
  • #
    popis
  • #
    bekazpo
  • 298
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

bardziej rozbudowana strona dezinformacyjna
przemekp963
z gov.pl
  • 139
film pokazujący na przykładzie Szwajcarii że da się to zrobić prościej i taniej
szwajcarski-szlak
z youtu.be
  • 88

Komentarze (298)

najlepsze

elo345
elo345
elo345
21.04.2026, 10:40:10 via Wykop
  • 953
Dla rządu, to wszystko co zawalili to wina Rosji, a mówienie o ich porażkach to ruska dezinformacja.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

trach
trach
21.04.2026, 11:12:18 via Wykop
  • 363
@elo345: Pan Premier Tusk przecież ogłosił w swojej piątce że kto go krytykuje ten onuca.
  • Odpowiedz
malkontent
malkontent
21.04.2026, 11:28:19 via Android
  • 221
@trach: a o gertychu cichutko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
DziendobryMireczku
DziendobryMireczku
21.04.2026, 12:12:15 via Wykop
  • 600
a co jest nieprawdziwe? że system jest drogi, że generuje więcej kłopotów, że podwyższy rachunki za śmieci mieszkańcom, czy to, że generuje większy ślad węglowy? czy też, że na nie oddanych butelkach zarabia koleś z mafii śmieciowej? bo nie rozumiem co jest nie prawdą.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hrumque
hrumque
21.04.2026, 12:18:01 via Android
  • 190
@DziendobryMireczku: o ty dezinterformatorze!
Tyle dezinformacji w jednym poście...

Parafrazując (pewne pisowe zdanie o radiowej trójce) "to że coś jest prawdą - nie znaczy że nie jest dezinformacją"
  • Odpowiedz
FuzzyWuzzy_
FuzzyWuzzy_
21.04.2026, 12:43:09 via Wykop
  • 71
@DziendobryMireczku: W punkt. Ja tam też widzę same fakty. Zamiast przyznać się do błędu i wycofać z tej durnej ustawy, to idą w zaparte i jeszcze konstruktywną krytykę i przytaczanie faktów nazywają dezinformacją. Obrzydliwe kanalie.
  • Odpowiedz
towarzysz-eko
towarzysz-eko
21.04.2026, 11:07:38 via Android
  • 523
Warto o tym pamiętać zanim ktokolwiek poprze jakiekolwiek pomysły rządu na walkę z dezinformacją.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

konradpra
konradpra
21.04.2026, 12:25:32 via Wykop
  • 312
@towarzysz-eko: pytanie retoryczne kto tu dezinformuje...
konradpra - @towarzysz-eko: pytanie retoryczne kto tu dezinformuje...

źródło: 37197

Pobierz
  • Odpowiedz
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa
21.04.2026, 12:28:03 via Wykop
  • 310
@konradpra: WTF, ta „dezinformacja” to oczywiste fakty. Jak u Orwella xd
  • Odpowiedz
FrozenShade
FrozenShade
21.04.2026, 11:04:30 via Wykop
  • 293
Zaraz będzie, że to sam Putin kreuje narracje o złym systemie kaucyjnym a każdy kto nie zanosi butelek do butelkomatów to ruska onuca i c--j.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

duszan_z_kapitana_dupy
duszan_z_kapitana_dupy
21.04.2026, 12:11:32 via Wykop
  • 76
@FrozenShade: chyba kto zanosi, wtedy operator nie zarobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
21.04.2026, 12:27:21 via Wykop
  • 27
@FrozenShade:
Wszystko wina ruskich, za chwilę Tusk powie, że to Putin dokonał zamachu w Smoleńsku.
  • Odpowiedz
konradpra
konradpra
21.04.2026, 11:52:14 via Wykop
  • 252
konradpra

źródło: 37186

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Markok
Markok
21.04.2026, 12:56:43 via Wykop
  • 36
@konradpra: No i było się uczyć, doktóry na pewno w ten teatr dla gojów się nie bawią. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DriveSpace
DriveSpace
21.04.2026, 18:18:36 via Wykop
  • 10
@konradpra: A wystarczyłoby, żeby operatorzy dostawali kasę tylko ze zwrotów, a kaucja była deponowana w jakimś BDO jak obexnie z oponami itp. To od razu proporcje odwróciłyby się.
  • Odpowiedz
RM_PL
RM_PL
21.04.2026, 12:14:25 via Wykop
  • 222
RM_PL

źródło: XWbmgu631aXgi7ir

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZabijamKury
ZabijamKury
22.04.2026, 07:54:52 via Wykop
  • 2
@RM_PL: To akurat jest oczywiste kłamstwo. Putin ma specjalnego pracownika który zbiera jego odchody by te nie wpadły w szpiegowskie ręce. Wiem, że to brzmi jak żart, ale to prawda.
  • Odpowiedz
RM_PL
RM_PL
22.04.2026, 07:58:01 via Wykop
  • 1
@ZabijamKury: No tak, za każdym razem przy wyjazdach zagranicznych to ma przydupasa z taką "gównianą walizką" żeby ci imperialistyczni szpiedzy nie mogli przebadać jego kału.
  • Odpowiedz
malkontent
malkontent
21.04.2026, 11:31:32 via Android
  • 172
O cholerka, tego się nie spodziewałem, że zostanę nazwany członkiem zorganizowanej i wywrotowej szajki tajnych kacapskich agentów. To jest jakaś kpina (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

merciless85
merciless85
21.04.2026, 12:24:20 via Wykop
  • 42
@malkontent: Można się przyzwyczaić. Zawsze to jest wina Putina+kaczora/tuska zależnie od tego kto przy korycie.
  • Odpowiedz
merciless85
merciless85
21.04.2026, 12:42:51 via Wykop
  • 67
@gnijacy_wypok:
merciless85 - @gnijacy_wypok:

źródło: 7c98ec222ae6edee06d07b6a793933c289f66bde81825522eb417b47e1bf71b1

Pobierz
  • Odpowiedz
krolkolow
krolkolow
krolkolow
21.04.2026, 12:22:27 via Wykop
  • 159
G---o nie działa, a ci idą w zaparte. Ludzie latają ze śmieciami do sklepów. Pracownicy zamiast pracować na sklepie to obsługują automaty śmieciowe. Ludzie zamiast robić zakupy to stoją w kolejce przy automatach. Ten system kaucyjny jest do likwidacji.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Besticandois0
Besticandois0
Besticandois0
21.04.2026, 12:50:38 via Wykop
  • 65
@krolkolow: Ten SYSTEM jest do likwidacji.
  • Odpowiedz
piotr53365
piotr53365
piotr53365
22.04.2026, 04:24:26 via Wykop
  • 0
@bobolak: W sam środek!
  • Odpowiedz
konradpra
konradpra
21.04.2026, 11:49:28 via Wykop
  • 156
konradpra

źródło: 34662

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arturnowak2018
arturnowak2018
arturnowak2018
21.04.2026, 12:13:51 via Wykop
  • 84
@konradpra: teraz rozumiem mema. on pokazuje wielkość odbytu gdy wsadzi się w niego butelkę
  • Odpowiedz
ptt_
ptt_
21.04.2026, 13:01:24 via Wykop
  • 11
@konradpra: pokazuje jakiego c---a by wziął
  • Odpowiedz
merciless85
merciless85
21.04.2026, 12:27:07 via Wykop
  • 151
Ministerstwo Klimatu i Środowiska przypomina, że system kaucyjny nie wprowadza dodatkowych obciążeń dla obywateli.
No wcale xD Zapierd.lanie z butelkami do sklepu + podwyżka opłat za śmieci to wg. tych cymabałów nie obciążenie.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zenozed5000
zenozed5000
21.04.2026, 12:39:52 via Wykop
  • 25
@merciless85: W rządzie są ludzie, których nigdy nie spytałbyś o radę ale za to ... ;)
  • Odpowiedz
szczyp1orek
szczyp1orek
21.04.2026, 15:58:38 via Wykop
  • 20
@merciless85: i obowiązek zapłaty kaucji za każde opakowanie objęte systemem
  • Odpowiedz

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3142
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2924
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2539
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2494
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2180
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #srodowisko
  • #ciekawostki
  • #polska
  • #klimat
  • #energetyka
  • #kaucja
  • #gospodarka
  • #uniaeuropejska
  • #motoryzacja
  • #przyroda
  • #heheszki
  • #smieci
  • #globalneocieplenie
  • #systemkaucyjny
  • #ekonomia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking