Poznań wydał 12 mln na przebudowę hali Arena, której nie będzie

Od 2018 roku MTP wydały na przygotowania prawie 12 mln zł, choć miasto właśnie odpuściło kompleksową modernizację za około 400 mln. Ponad 7 mln poszło na dokumentację, a Arena ma dostać tylko mały remont.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 33
- Odpowiedz





Komentarze (33)
najlepsze
Od urodzenia do komuni? To się zgadza.
Jeżeli chodzi o prezydenturę to przecież właśnie napisałeś komentarz na temat znaleziska które dowodzi że od początku w c---a leciał.
Codziennie czytam na wykopie, że wszystko co prywatne to złe a państwowe dobre.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)