Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

168

Maroko. Kraj kolorów, gwarnych medyn i niezapomnianych chwil na Saharze

Maroko to kraj niezwykle zróżnicowany. Na Listę UNESCO wpisane są jego gwarne medyny jak w Marrakeszu czy w Fezie. Ale to również niezapomniana Pustynia Sahara oraz gliniana osada Ajt Bin Haddu, w której kręcono wiele superprodukcji. Unikatem jest też Szafszawan czyli słynne Niebieskie Miasteczko.

lukasz-piernikarczyk
lukasz-piernikarczyk
z
youtube.com
dodany: 20.04.2026, 06:25:52
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    maroko
  • #
    wakacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    turystyka
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Maroko - informacje praktyczne
antekwpodrozy
z antekwpodrozy.pl
  • -3
Atrakcje Maroka
lukasz-piernikarczyk
z polskieszlaki.pl
  • -3

Komentarze (96)

najlepsze

Gieniu_s
Gieniu_s
Gieniu_s
21.04.2026, 03:22:34 via Wykop
  • 10
A po co do Maroka jechać. Zapraszam do Niemiec, Francji, Belgii, Szwecji... tam więcej Marokan niż w Maroku.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DonJohnsonXIII
DonJohnsonXIII
21.04.2026, 15:32:24 via Wykop
  • 1
@Gieniu_s: zapomniałeś o Hiszpanii. Morusów więcej niż Turasow w Rzeszy. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
szakul59
szakul59
21.04.2026, 08:58:31 via Android
  • 9
I lokalsów, którzy chcą cię wyruchać na każdym kroku (czytaj, każdy chce pieniedzy za wszystko).
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kocimietka_BB
kocimietka_BB
21.04.2026, 10:37:22 via Wykop
  • 6
@szakul59: Nie tylko, przyjezdne turystki z Europy to oni by wyruchali nawet dosłownie.
  • Odpowiedz
Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
21.04.2026, 07:45:49 via Wykop
  • 8
Nikt jeszcze? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zgrywajac_twardziela - Nikt jeszcze? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: obraz_2026-04-21_094546250

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rychu-nalepa
rychu-nalepa
21.04.2026, 07:57:22 via Wykop
  • 7
Przed jaką wojną uciekają książęta orientu z Maroko? Skoro nasi turyści jeżdżą tam na wakacje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kocimietka_BB
kocimietka_BB
21.04.2026, 10:48:10 via Wykop
  • 4
Te dwie turystki ze Skandynawii też zwiedziły Maroko pod koniec 2018 roku i nawet straciły głowy z wrażenia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kocimietka_BB
kocimietka_BB
21.04.2026, 11:22:58 via Wykop
  • 0
@uciuuu: Widzę mało dzisiaj klientów masz pod latarnią że tak na wykopie przesiadujesz? Kmiocie?
  • Odpowiedz
kocimietka_BB
kocimietka_BB
21.04.2026, 11:56:00 via Wykop
  • 1
@uciuuu: Ulżyło ci, frustracie? A teraz usuń konto.
  • Odpowiedz
I-____-I
I-____-I
21.04.2026, 06:09:59 via Wykop
  • 3
Ja byłem wszędzie za darmo dzięki YouTube.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rafal-ka80
rafal-ka80
rafal-ka80
21.04.2026, 05:50:55 via Wykop
  • 3
Chyba większość komentujących była raz i nigdy nie wróci 🤔 Ja za pierwszym razem też mówiłem że to mój ostatni. Ale Maroko jest piękne, a ludzie dobrzy tylko trzeba wydostać się z turystycznych destynacji.
Im bardziej na południe o wschód tym bardziej orientalnie. Agadir to teraz europejskie miasto niczym nie różniące się od kurortów z południa Europy. Północ Maroka to wyraźne wpływy Europy w dobrym i złym znaczeniu. Ale wzdłuż granicy z
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kocimietka_BB
kocimietka_BB
21.04.2026, 10:41:56 via Wykop
  • 1
Ale Maroko jest piękne, a ludzie dobrzy tylko trzeba wydostać się z turystycznych destynacji.


@rafal-ka80: Wiadomo, mordo.

https://wiadomosci.radiozet.pl/swiat/Maroko.-Dwie-turystki-zamordowane-podczas-wedrowki-w-gorach.-Odcieto-im-glowy.-Rusza-proces

Najlepsze wrażenia tylko poza szlakiem.
  • Odpowiedz
rafal-ka80
rafal-ka80
rafal-ka80
21.04.2026, 12:31:29 via Wykop
  • 4
@kocimietka_BB: Stary doceniam Twój łeb jak sklep, ale latam do Maroka od wielu lat i często mam przesiadkę w Mediolanie. Uwierz, albo nie, ale we Włoszech więcej strachu w okolicach dworca niż w najbrudniejszych metach mediny w Marrakeszu. A prawdziwe Maroko to nie cwaniaki łapiący przyjezdnych na tourist trap tylko berberzy w górach i na pustyni, którzy walczą o przeżycie.
  • Odpowiedz
lukasz-piernikarczyk
lukasz-piernikarczyk
Autor
20.04.2026, 06:26:28 via Wykop
  • 3
Informacje praktyczne

Pałac Bahia w Marrakeszu
Bilet normalny 100 dirhamów ≈ 39 zł

Medresa Alego ibn Jusufa w Marrakeszu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

YarpenZid
YarpenZid
20.04.2026, 07:52:11 via Wykop
  • 18
@lukasz-piernikarczyk: może jakiś Rabat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lukasz-piernikarczyk
lukasz-piernikarczyk
Autor
20.04.2026, 08:08:06 via Wykop
  • 6
@YarpenZid: Cena już jest i tak promocyjna, a Rabat bardzo podobny do Marrakeszu i Fezu ;)
  • Odpowiedz
Mambeusz_official
Mambeusz_official
21.04.2026, 09:51:12 via Wykop
  • 2
Jest wiele miejsc ciekawszych i ładniejszych w których można wydać kasę na wypoczynek i zwiedzanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bacanahali
bacanahali
21.04.2026, 08:56:39 via Wypiek
  • 1
Wrocilem na poczatku roku do Marakeszu i Agadiru po 20 latach od ostatniej wizyty. To juz inne Maroko. Poludnie i Sahara super, Ait Ben Haddou - no żal patrzec, jeden wielki stragan. Mi sie jeszcze udalo w nim przenocowac, kiedy byl na wpol rozwalajacym sie ksarem z kilkoma mieszkancami. Teraz w cholere turystow i brak atmosfery. Samo Maroko nadal piekne, ale niestety najbardziej turystyczne miejsca pozbawione zostaly takiego swojskiego klimatu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3289
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
2555
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2405
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
1942
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
1896
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #podrozujzwykopem
  • #turystyka
  • #ciekawostki
  • #wakacje
  • #polska
  • #pytanie
  • #kiciochpyta
  • #samoloty
  • #gory
  • #swiat
  • #europa
  • #heheszki
  • #przemyslenia
  • #loty
  • #lotnictwo

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking