Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko219
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

369

Japonia coraz bardziej otwiera się na polskie mięso.

Japonia coraz bardziej otwiera się na polskie mięso.

Co wynegocjowano: zniesienie ograniczeń dla eksport produktów wołowych; zniesienie limitu wieku bydła - koniec barier w eksporcie wołowiny; otwarcie rynku japońskiego na drób pierwszy polski zakład już zatwierdzony; kolejne firmy w trakcie procedowania

banzi
banzi
z
agrofakt.pl
dodany: 19.04.2026, 14:24:15
  • #
    rolnictwo
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    japonia
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (89)

najlepsze

xaviivax
xaviivax
19.04.2026, 16:38:13 via Wykop
  • 71
W zamian niech dadzą wołowinę Wagyu po rozsądnej cenie.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szatanEK666
szatanEK666
19.04.2026, 16:39:35 via Wykop
  • 62
@xaviivax: W zamian dostaniemy wołowinę z brazyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
H_Moody
H_Moody
19.04.2026, 19:36:42 via iOS
  • 16
@szatanEK666: I tak ją dostawaliśmy, zmienia się tylko to że ustalono limity handlu bezcłowego. Dalej musi spełniać normy UE jak wszystko wprowadzane do obrotu.
  • Odpowiedz
ktoosiu
ktoosiu
20.04.2026, 08:10:58 via Wykop
  • 33
juz się prawackie trolle zebrały i próbują wmówić że to zła nowina xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Stulejman_Wspanialy
Stulejman_Wspanialy
20.04.2026, 08:24:46 via iOS
  • 16
@ktoosiu: 10 minut i n------e kilkanaście komentarzy od prawackiego szablonu z jednakowym przekazem o mercosur i spisku producentów przeciwko Polakom. Wykop, świadoma społeczność.
  • Odpowiedz
raxon1
raxon1
raxon1
20.04.2026, 10:04:23 via Wykop
  • 3
@ktoosiu: Tusk oddaje jedzenie do Azji. Dla Polaka kartoszki, dla Japończyka polski stek.
Takie będą paski w ruspublice.
  • Odpowiedz
Tomek3322
Tomek3322
20.04.2026, 09:27:58 via Wykop
  • 5
Tymczasem przeciętny Polak cały rok świnie żre, a na święta raz w roku ryby spróbuje i to często najgorsze gatunki typu panga czy karp.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomasz-cilos
tomasz-cilos
20.04.2026, 09:44:24 via Wykop
  • 4
@Tomek3322: śledzik ulubiona ryba, kurła
  • Odpowiedz
Tomek3322
Tomek3322
20.04.2026, 09:46:16 via Wykop
  • 0
@tomasz-cilos:
Tomek3322 - @tomasz-cilos:

źródło: janusz-jedzenie

Pobierz
  • Odpowiedz
SurowyOjciec
SurowyOjciec
20.04.2026, 09:52:59 via Wykop
  • 3
Ten portal upadł, tylu debili tu komentuje, że wstyd mieć tu konto.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

opona6
opona6
opona6
21.04.2026, 01:05:32 via Wykop
  • 0
@SurowyOjciec: Jakaś alternatywa? Chyba brak, co?
  • Odpowiedz
SurowyOjciec
SurowyOjciec
21.04.2026, 08:07:43 via Wykop
  • 0
@opona6: 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
20.04.2026, 09:42:47 via Wykop
  • 2
EJ ZIUTEK TERAZ JUŻ JESTEŚMY ZA UMOWAMI O WOLNYM HANDLU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Franciszek_Morawiec
Franciszek_Morawiec
20.04.2026, 08:58:52 via Wykop
  • 2
A tak przy okazji. Co z chorobą BSE (szalonych krów)? Już nie ma żadnego zagrożenia? Coraz więcej zjadamy wołowiny i to pod różnymi postaciami, a w końcu to choroba śmiertelna. Służby sanitarne działają sprawnie? Kiedyś człowiek się bał, a teraz w mediach cisza, tylko jakieś pojedyncze przypadki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
20.04.2026, 10:02:34 via Wykop
  • 6
@Franciszek_Morawiec: widocznie już się wyszalały.
  • Odpowiedz
tom1988
tom1988
tom1988
20.04.2026, 14:42:21 via Wykop
  • 1
Widocznie nasza wołowina jednak jest bardzo dobra skoro ma płynąc do Japonii. Kto był ten wie, że jakosc jedzenia tam jest bardzo wysoka, nawet McDonald ma kurczaki mcnuggets takie jak u nas 15 lat temu, reszta bez porównania. U nas karmią nas pasza. Wystarczy wyskoczyc do Włoch żeby się o tym przekonać, poziom taniego jedzenia (jedzenie w knajpach jest tam tańsze lub maksymalnie takie samo jak u nas) to w Japonii to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

belzebup
belzebup
20.04.2026, 10:37:59 via Android
  • 1
Polskie mięso idzie na eksport, a Polacy w---------ą toksyczny syf importowany z krajów trzeciego świata - to ma sens...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
20.04.2026, 10:33:27 via Wykop
  • 1
Japonokraci z t Tokio chcom zniszczyć japońskie rolnictwo! Stop umowie UE-Japonia!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wujek_stiopa
wujek_stiopa
20.04.2026, 10:23:34 via Wykop
  • 1
Jak to jest, że wołowina z Argentyny ląduje w Europie, a mięso z Polski do Japonii. Co z tym światem jest nie tak.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

red7000
red7000
20.04.2026, 11:33:35 via Wykop
  • 0
@wujek_stiopa: Pewnie to, że Polska nie ma argentyńskiej wołowiny, a Japonia nie ma polskiej wołowiny. xD
  • Odpowiedz
PilotPirx
PilotPirx
21.04.2026, 13:02:25 via Wykop
  • 0
@wujek_stiopa: Japonia to za słaba geografia na ekstensywne rolnictwo
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2466
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2355
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
1935
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1769
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
1673
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #protest
  • #polska
  • #gospodarka
  • #strajk
  • #traktorboners
  • #wies
  • #heheszki
  • #ciekawostki
  • #protestrolnikow
  • #uniaeuropejska
  • #rolnicy
  • #ogrodnictwo
  • #jedzenie
  • #motoryzacja
  • #ekonomia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking