Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

363

Granaty z nieba. Nowy, brutalny etap wojny gangów w Sztokholmie

Granaty z nieba. Nowy, brutalny etap wojny gangów w Sztokholmie

Szwedzka policja dokonała serii aresztowań w środowisku przestępczym w związku ze znalezieniem oprzyrządowania do drona, pozwalającego na zrzucanie granatów. Czy wojna gangów osiągnie nowy poziom? zastanawiają się skandynawskie media.

VoxClamantisInDeserto
VoxClamantisInDeserto
VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 19.04.2026, 10:20:21
  • #
    szwecja
  • #
    wydarzenia
  • #
    przestepczosc
  • #
    europa
  • #
    drony
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Jews Behind Multi Culturalism - Barbara Lerner Spectre
kjungst
z youtube.com
  • 26

Komentarze (57)

najlepsze

Nic_tu_po_mnie
Nic_tu_po_mnie
19.04.2026, 15:43:53 via Wykop
  • 187
Wojny gangów w Szwecji, jeszcze 20 lat temu to byłaby jakaś abstrakcja xd
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZAWADIAK
ZAWADIAK
19.04.2026, 19:53:56 via Wykop
  • 214
@Nic_tu_po_mnie: To tylko pokazuje, jak łatwo i szybko można zniszczyć kraj. Bez żadnego wystrzału z broni, żadnego czołgu, bez wypowiadania wojny. Po prostu wystarczy propagandą wykastrować mentalnie mężczyzn, wyemancypować kobiety, i zwieźć dzikie ludy z dzikich krajów, totalnie obcych kulturowo, dla których p-----c fizyczna to rozwiązanie na wszystko. Wpuścili ich jak wilki w stado owieczek.
ZAWADIAK - @Nictupo_mnie: To tylko pokazuje, jak łatwo i szybko można zniszczyć kraj....

źródło: HFkdAebWsAE-wbI

Pobierz
  • Odpowiedz
myje_sie_persilem
myje_sie_persilem
19.04.2026, 23:11:51 via Wykop
  • 12
@ZAWADIAK: strzalow z broni to u nich akurat pod dostatkiem
  • Odpowiedz
tekbbar
tekbbar
20.04.2026, 04:14:25 via Wykop
  • 62
Bez przesady!
To mała cena za potencjał różnych sposobów myślenia, wrażliwości, puli genetycznej!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

orkako
orkako
20.04.2026, 03:57:30 via Wykop
  • 60
Zobaczycie, aż sie zaczną zamachy dronami. Po co ciężarówką w jarmark, jak można dronami podrzucać granaty w tłum będąc daleko od miejsca zamachu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K4rdi0log
K4rdi0log
K4rdi0log
20.04.2026, 12:48:48 via Wykop
  • 1
@orkako: kilka lat temu o tym pisalem, to mnie tu zminusowali i uznali, ze to zbyt duzy poziom trudnosci i umiejetnosci aby ktos czegos takiego sprobowal. No cos podobnego xD
  • Odpowiedz
Duzers78
Duzers78
Duzers78
20.04.2026, 01:39:09 via Wykop
  • 42
Jaki kolor skóry tych gangusów?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yaskra
yaskra
yaskra
20.04.2026, 04:27:08 via Wykop
  • 95
@Duzers78: jak to jaki? Sraki ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
fishboun
fishboun
fishboun
20.04.2026, 04:50:17 via Wykop
  • 5
@yaskra: xD
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
20.04.2026, 03:31:30 via Android
  • 34
Zastanawiałem się kiedy technologia z Ukrainy wejdzie do świata przestępczego. Ale widać europejscy przestępcy są tak samo zacofani jak europejskie wojska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K-S-
K-S-
20.04.2026, 06:54:45 via Wykop
  • 8
@PopeLeon: Od lat używa się dronów do szmuglowania. Zrzucanie granatów to działanie typowo terorystyczne.
  • Odpowiedz
Kot_w_butach7
Kot_w_butach7
Kot_w_butach7
21.04.2026, 07:45:45 via Wykop
  • 0
Od lat używa się dronów do szmuglowania.


@K-S-: A wcześniej balonów, modeli samolotów zdalnie sterowanych, tratw i innych wynalazków. Drony (w rozumieniu quasi śmigłowców z 4-10 wirnikami) dają po prostu większe możliwości sterowania/ niskiego przelotu.
  • Odpowiedz
wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
20.04.2026, 03:53:00 via Android
  • 15
Ubogacenie kulturowe trwa w najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
20.04.2026, 05:06:52 via Wykop
  • 12
Szwedzi to naród który szybko adoptuje się do nawet największej patoli, pod warunkiem że politycy i Panstwo stwierdzi że to normalne. To sie nazywa duże zaufanie do Państwa.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gl0wa
gl0wa
19.04.2026, 23:15:58 via Wykop
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hunteriarz
hunteriarz
hunteriarz
20.04.2026, 02:49:47 via Wykop
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mg1987
mg1987
mg1987
20.04.2026, 03:06:36 via Wykop
  • 10
@hunteriarz: wgra się cracka i po sprawie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xkajteqx
xkajteqx
20.04.2026, 06:13:53 via Android
  • 8
Czemu oni nie wprowadzą zakazu posiadania granatów? Ile osób i piaskowych potworków musi zginąć?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mocnyebeebe
mocnyebeebe
20.04.2026, 07:00:20 via Wykop
  • 1
@xkajteqx: po co grantatów lepiej dronów zakazać
  • Odpowiedz
xkajteqx
xkajteqx
20.04.2026, 07:00:55 via Android
  • 1
@mocnyebeebe: rozsądnie
  • Odpowiedz
Cyb_pl
Cyb_pl
Cyb_pl
19.04.2026, 14:58:54 via Wykop
  • 5
Cóż, chyba jacyś weterani z wojny na Ukrainie emigrowali do Szwecji i wspierają swoim "know-how" gangi..
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cyb_pl
Cyb_pl
Cyb_pl
19.04.2026, 19:54:00 via Wykop
  • 10
@CapsLock3: Jest różnica między "koleś coś o tym słyszał" a "koleś używał tego na co dzień przez ostatnie pół roku".
  • Odpowiedz
Cyb_pl
Cyb_pl
Cyb_pl
19.04.2026, 22:38:10 via Wykop
  • 0
@Mariusz357: Ale przedtem używali ich "manualnie" a tutaj chodzi o osprzęt do dronów umożliwający zrzucanie granatów z dronów..
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4008
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3177
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3129
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3056
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2627
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #skandynawia
  • #norwegia
  • #europa
  • #ciekawostki
  • #polska
  • #nato
  • #dania
  • #emigracja
  • #finlandia
  • #wydarzenia
  • #sztokholm
  • #niemcy
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #przestepczosc

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking