Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko210
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1228

Nagrałem Bahora, 200 km/h na przejściu dla pieszych. TK400FS

Kierowca sam na siebie kręci bata, ponieważ lubi chwalić się swoją brawurą, wrzucając filmy na TikToka oraz Instagrama. Tym razem został nagrany.

dashcambandit
dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 19.04.2026, 09:02:50
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    stopcham
  • #
    prawojazdy
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (7)

Nowe konto - zmienił nazwę
dashcambandit
z tiktok.com
  • 85
R1SK_8R
dashcambandit
z tiktok.com
  • 43

Komentarze (152)

najlepsze

klapektarasa
klapektarasa
19.04.2026, 09:16:20 via Wykop
  • 333
Zaraz będzie płakał jak inny bananek, że mu policja zabrała bmw i odstawiła na parking.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

997patrzy
997patrzy
997patrzy
19.04.2026, 14:41:17 via Wykop
  • 51
@klapektarasa: i bardzo dobrze, mam nadzieje ze przede wszystkim zabiora mu prawko i bedzie teraz z---------l ale na rowerze :D!
  • Odpowiedz
adam664
adam664
adam664
19.04.2026, 16:04:31 via Wykop
  • 40
@997patrzy: taki typ ma w d*pie prawo i przepisy, myślisz, że jak mu zabiorą prawko albo nałożą kolejny zakaz to przestanie jeździć? Nie sądzę.
  • Odpowiedz

prawojazdy_and_polonez
prawojazdy_and_polonez
prawojazdy_and_polonez
19.04.2026, 09:36:48 via Android
  • 163
Takich baranów trzeba utylizować
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CounterQuake
CounterQuake
19.04.2026, 14:44:44 via Wykop
  • 30
@prawojazdy_and_polonez: Prędzej jego starych. Bez nich pajacowałby co najwyżej hulajnogą.
  • Odpowiedz
Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
20.04.2026, 03:10:32 via Wykop
  • 2
@CounterQuake: tym też można szkód narobić.
  • Odpowiedz

AnonymousDev
AnonymousDev
19.04.2026, 12:23:47 via Wykop
  • 137
Tak jeździ człowiek, który powinien mieć do końca życia zakaz wsiadania za kierownicę. Idiota i potencjalny zabójca drogowy. Ale oczywiście w Polsce dostanie co najwyżej pouczenie jeśli kiedykolwiek zostanie złapany.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Macior_Pacior
Macior_Pacior
Macior_Pacior
19.04.2026, 15:25:23 via Wykop
  • 12
@AnonymousDev: Pozniej kogos jebnie i będzie, że nie chciał, a oni jechali w trumnia na kółkach.
  • Odpowiedz
invokeLater
invokeLater
invokeLater
19.04.2026, 18:08:13 via Wykop
  • 6
@Macior_Pacior: Oj tam dostanie dożywotni zakaz prowadzenia, potem następny i tak się będzie kulać w tej Polsce kochanej naszej.
  • Odpowiedz
dashcambandit
dashcambandit
Autor
19.04.2026, 09:38:29 via Wykop
  • 91
Ma świetnie relacje z policją.
dashcambandit - Ma świetnie relacje z policją.

źródło: Screenshot From 2026-04-19 11-33-13

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zwardi
Zwardi
19.04.2026, 12:27:18 via Android
  • 80
Wiecie co jest najgorsze? Te wszystkie ofiary idą na marne. Nic się nie zmienia. Nic. Liczymy trupów, w skali np 10 lat mamy nazbieranie tysiące inwalidów powypadkowych, milczących świadków debilizmu drogowego
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kristoflampart
kristoflampart
19.04.2026, 15:02:11 via Android
  • 27
@GeraltRedhammer: jasne, ale nikt dalej nic nie robi żeby całkowicie wyeliminować z ruchu drogowego takich debili jak majtczak, żak, idiota z audi czy ten kretyn tutaj i to jest wciąż bardzo duży problem.
  • Odpowiedz
staszaiwa
staszaiwa
staszaiwa
19.04.2026, 16:39:15 via Wykop
  • 3
Liczba wypadków bardzo wolno ale systematycznie spada od kilkudziesięciu lat


@GeraltRedhammer: Akurat w przypadku niechronionych uczestników ruchu drogowego - jest przeciwnie i niestety rośnie.
Zarówno liczba wypadków jak i ofiar.
  • Odpowiedz
januszjanusz666
januszjanusz666
19.04.2026, 11:54:37 via Wykop
  • 53
jak jesteś atencjuszem, i masz coś nieprzeciętnego, rzadko spotykanego, wyjątkowego - to się tym chwalisz, i nie ważne co to jest.... n------------------e ze złota - też się do tego nadaje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Radikesz
Radikesz
19.04.2026, 12:09:51 via Wykop
  • 1
@januszjanusz666: święte słowa
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
19.04.2026, 12:12:18 via Wykop
  • 9
@januszjanusz666: czytając początek myślałem że ironizujesz o posiadaniu Golfa 2.0, a jednak nie ( ͡° ᴥ ͡°)
Atreyu - @januszjanusz666: czytając początek myślałem że ironizujesz o posiadaniu Gol...

źródło: they-had-us-in-the-first-half-not-gonna-lie

Pobierz
  • Odpowiedz
dashcambandit
dashcambandit
Autor
19.04.2026, 14:39:04 via Wykop
  • 49
dashcambandit

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cacum3
cacum3
19.04.2026, 13:10:44 via Wykop
  • 47
Bieda umysłowa. Zamiast kręcic czas w klubie sportowym to typ dąży do tragedii
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

997patrzy
997patrzy
997patrzy
19.04.2026, 14:59:30 via Wykop
  • 19
@cacum3: w klubie sportowym by nie mial jak sie popisac, widzisz na filmie ze leb prosta pocina. Pewnie na zakretach do 40 zwalnia :d
  • Odpowiedz
invokeLater
invokeLater
invokeLater
19.04.2026, 21:24:57 via Wykop
  • 3
@cacum3: nie bo tak jak napisałem jestem antytalentem rajdowym. Kupiłem bo mi się podobał wygląd zewnętrzny, a koni może używam ze 150, reszta śpi :P Na ekspersówkach i autostradach docisnę nieraz do 170, ale też raczej w nocy. Nie mam jaj, żeby szaleć jak oni.
  • Odpowiedz
dashcambandit
dashcambandit
Autor
19.04.2026, 12:44:54 via Wykop
  • 46
Chyba już wie, że jest na wykopie. Nowe konto
dashcambandit - Chyba już wie, że jest na wykopie. Nowe konto

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SloncePeruu
SloncePeruu
SloncePeruu
19.04.2026, 17:06:38 via Wykop
  • 28
@dashcambandit: jaranie się jakimś obsranym bmw - po tym poznasz z---a
  • Odpowiedz
HeloELo
HeloELo
HeloELo
19.04.2026, 21:39:45 via Wykop
  • 16
tak mam 911 turbo


@spyypl: ulżyło ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
locos_
locos_
19.04.2026, 15:35:24 via Wykop
  • 28
Dopóki prawo nie działa jak u szkopow, patrz https://wiadomosci.onet.pl/swiat/polka-skazana-na-dozywocie-w-niemczech-byla-bohaterka-glosnego-procesu/tz3rbvz
Dopóty banany będą miały wyjebongo. Proste jak drut.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dashcambandit
dashcambandit
Autor
19.04.2026, 20:44:36 via Wykop
  • 2
@locos_: trochę się zmieniło, to już nie jest wykroczenie https://taryfikator.bandyci-drogowi.pl/A01a178dkk
  • Odpowiedz
dashcambandit
dashcambandit
Autor
20.04.2026, 08:10:27 via Wykop
  • 3
@staszaiwa: na stronie którą wkleiłem masz podlinkowany konkretny przepis, sama prędkość to za mało, ale wyprzedzanie na przejściu, jazda pod prąd, to już jest zbieg wykroczeń który umożliwia podniesienie rangi czynu
dashcambandit - @staszaiwa: na stronie którą wkleiłem masz podlinkowany konkretny prz...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3161
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3011
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
2653
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2598
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2320
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #motoryzacja
  • #kierowcy
  • #wypadek
  • #samochody
  • #prawojazdy
  • #polska
  • #stopcham
  • #policja
  • #prawo
  • #patologiazmiasta
  • #polscykierowcy
  • #ciekawostki
  • #patologiazewsi
  • #wydarzenia
  • #heheszki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking