Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko207
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

776

System kaucyjny będzie kosztować 40 mld zł przez pierwsze 10 lat

Muchozor
Muchozor
z
youtube.com
dodany: 18.04.2026, 20:43:59
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    kaucja
  • #
    butelki
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

peron odjechał 🫶
mikolaj-von-ventzlowski
z youtu.be
  • 5

Komentarze (127)

najlepsze

zwirz
zwirz
19.04.2026, 06:44:48 via Wykop
  • 300
Czyli prawie połowę kosztów budowy elektrowni atomowej. Polacy to bogaci ludzie, stać ich na wyrzucanie pieniędzy do śmieci.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
19.04.2026, 09:44:23 via Wykop
  • 113
@zwirz: Albo 3 takie spalarnie, ale komu to potrzebne ¯\(ツ)/¯
Czerwone_Stringi - @zwirz: Albo 3 takie spalarnie, ale komu to potrzebne ¯\(ツ)/¯

źródło: 1638939006_f5yrfu

Pobierz
  • Odpowiedz
Kochanek
Kochanek
19.04.2026, 11:57:05 via Android
  • 24
@crespo: Chyba żartujesz. Byłem tam kilka razy i nic nie było czuć. Ale po tym co piszesz w komentarzach to nie spodziewam się po tobie innej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
malkontent
malkontent
19.04.2026, 11:19:40 via Android
  • 129
Jestem załamany tym co robią nasze nierządy od dekad. Oni albo nie potrafią rządzić albo robią to celowo żeby nabijać hajs zagranicznym firmom. Nie ma innych możliwości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

redorbiter
redorbiter
19.04.2026, 18:12:22 via Wykop
  • 43
@malkontent: podpowiem. Robia to celowo, żeby nabijać hajs zagranicznym firmom. Wzieli w lape, to teraz musza sie wywiazac. Pamietajcie na kogo glosowaliscie i kto wprowadzil nam ten system
redorbiter - @malkontent: podpowiem. Robia to celowo, żeby nabijać hajs zagranicznym ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
kpod
kpod
kpod
19.04.2026, 20:23:50 via Wykop
  • 12
ożliwości ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@malkontent: agenci wpływu mówi co to coś? Oni nie realizują narodowych interesów Polaków, ale swoich Panów.
  • Odpowiedz
mrbarry
mrbarry
19.04.2026, 11:23:52 via Wykop
  • 81
PiS=PO
mrbarry - PiS=PO

źródło: glosowanie-kaucja

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rwa_mac
Rwa_mac
Rwa_mac
19.04.2026, 12:24:51 via Wykop
  • 51
witamy wyborcę Nawrockiego. Czyli standardowo: pis peło jedno zło, ale po gorsze? xD


@siepan: co ma batyr do tego że popisy głosują razem od zawsze?
  • Odpowiedz
wykopiem_albo_zakopiem
wykopiem_albo_zakopiem
wykopiem_albo_zakopiem
19.04.2026, 14:31:56 via Android
  • 17
@siepan: Lepszy gangus niz fanatyk. Niestety obywatele dali nam taki wybor na drugą ture.
  • Odpowiedz
omgzpwnd
omgzpwnd
omgzpwnd
19.04.2026, 11:50:28 via Wykop
  • 78
MOŻE I SZPITALE NAM ZAMKNĄ ALE ZA TO BĘDZIEMY NOSIĆ WORKI ŚMIERDZĄCYCH PUSZEK I BUTELEK JAK MENELE
omgzpwnd - MOŻE I SZPITALE NAM ZAMKNĄ ALE ZA TO BĘDZIEMY NOSIĆ WORKI ŚMIERDZĄCYCH PUS...

źródło: 2df34af1c4a144930a3a8fa9d4f854801a7ced2a6502dba8737b7375832cf3eb

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RychuiPeja
RychuiPeja
RychuiPeja
20.04.2026, 19:50:12 via Wykop
  • -2
BĘDZIEMY NOSIĆ WORKI ŚMIERDZĄCYCH PUSZEK I BUTELEK JAK MENELE


@omgzpwnd: ktoś cie zmusza? ja pale nimi w piecu i w------e jaja w to
  • Odpowiedz
Mauro666
Mauro666
19.04.2026, 11:36:05 via Wykop
  • 58
Będzie Was POPiS ruchał tak jak Was jeszcze nikt nie wyruchał. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wykopiem_albo_zakopiem
wykopiem_albo_zakopiem
wykopiem_albo_zakopiem
19.04.2026, 14:23:46 via Android
  • 28
20% SAFE. Ale pamiętajcie, na obronę przed obcymi siłami trzeba brać pożyczki bo pieniedzy nie mamy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

omgzpwnd
omgzpwnd
omgzpwnd
19.04.2026, 20:19:59 via Wykop
  • 3
@wykopiem_albo_zakopiem: PO CO SIĘ BRONIĆ PRZED OBCYMI SKORO MOŻNA ZBIERAĆ ŚMIERDZĄCE PUSZKI, PLANETĘ CHCESZ SPALIĆ WYWROTOWCU?
  • Odpowiedz
borowik-zwyczajny
borowik-zwyczajny
19.04.2026, 12:46:01 via Wykop
  • 26
Poprę każdą opcję polityczną od prawa do lewa, która zadeklaruje, że zlikwiduje ten system kaucyjny.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Muchozor
Muchozor
Autor
19.04.2026, 13:07:33 via Android
  • 19
Za późno.
  • Odpowiedz
peter85a
peter85a
peter85a
19.04.2026, 11:31:28 via Wykop
  • 20
Powinno być system KaOcyjny. Niech ktoś za to g---o weźmie odpowiedzialność.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Grizzlycozjadaglizdy
Grizzlycozjadaglizdy
19.04.2026, 12:00:32 via Wykop
  • 42
PiS to przegłosował


@FrostlyMostly: Razem z KO zapomniałeś dodać.

Wyżej już ktoś wrzucał głosowanie w tej sprawie.
Grizzlycozjadaglizdy - >PiS to przegłosował

@FrostlyMostly: Razem z KO zapomniałeś d...

źródło: 66a26ee86c3aa5facc9de5d4ede31c4ed984080d64fc00306d716f178117b810

Pobierz
  • Odpowiedz
peter85a
peter85a
peter85a
19.04.2026, 12:19:24 via Wykop
  • 18
I to jest właśnie rozmywanie odpowiedzialnosci. To nie my to oni. W dupie mam to kto to wymyślił. Ważne żeby skleić to g---o z tymi co mają realną władzę i mogą to poprawić.
  • Odpowiedz
0mezrp
0mezrp
19.04.2026, 16:02:43 via Wypiek
  • 18
Stać nas na to. Niektórzy to klaszczą z zachwytu jaki to wyśmienity pomysł, bo 20 lat temu w rajchu było. Je*ać przekrętomaty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

woytas
woytas
19.04.2026, 13:19:17 via Android
  • 18
Państwo mogło wymusić system kaucyjny na producentach napojów, podobnie jak to zrobiono w Norwegi, gdzie system dobrze działa od lat, a jego skuteczność jest na poziomie 90%!. Nic ich to nie kosztowało, poza stworzeniem ustawy. Zamiast wziąść dobry przykład z nich to państwo wymyśliło koło od nowa. Problem jest tylko taki, że jakby wymusili na producentach to by nie było kaski pod stołem, tak myślę.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tellet
tellet
19.04.2026, 15:56:39 via Wykop
  • 6
@woytas:

Zamiast wziąść

skoro można wziąść, to trzeba braść ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Każdy system, gdzie robisz z obywatela robola do dymania ze śmieciami, jeszcze gdy przed wprowadzeniem tego ekozajobstwa, były już dobrze funkcjonujące ZÓŁTE KUBŁY NA PLASTIKI, nie ma prawa działać, o ile obywatele nie są zredukowani do posłusznych
  • Odpowiedz
dzien_dobry_22
dzien_dobry_22
dzien_dobry_22
19.04.2026, 19:50:13 via Wykop
  • -3
@woytas: „wziąść”? Nie masz słownika skończony imbecylu?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2466
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2358
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
1944
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1770
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
1674
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #kaucja
  • #ekologia
  • #butelki
  • #polska
  • #biedronka
  • #heheszki
  • #lidl
  • #smieci
  • #pijzwykopem
  • #zabka
  • #kaufland
  • #ekonomia
  • #zakupy
  • #gospodarka
  • #butelkizwrotne

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking