PESEL połączony z pensją. Ministerstwo Zdrowia chce prześwietlić zarobki lekarzy

Ministerstwo Zdrowia chce umożliwić zbieranie powiązanych z PESEL-em danych o wynagrodzeniach medyków, by mieć pełniejszą wiedzę, ile zarabiają. Według resortu pomoże to w kształtowaniu polityki płacowej. Eksperci i wskazują na ryzyko niewłaściwego wykorzystania tych informacji.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 152
- Odpowiedz

![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (152)
najlepsze
No i dobrze, bo potem najwięcej kwiczą Ci co realnie jakieś grosze rzędu 400-450zł miesięcznie lądują w system, na którym ubezpieczają x dzieci i do tego często nie pracująca żonę.
Komentarz usunięty przez autora