Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko126
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

413

Znowu straszą nowotworami przy używaniu kuchenki gazowej.

Znowu straszą nowotworami przy używaniu kuchenki gazowej.

Oczywiście w ostatnim akapicie dodano, że odpowiednia wentylacja pomieszczenia usuwa 99% szkodliwych substancji (benzen) z pomieszczenia. Dodano również, że macie gotować na kuchenkach elektrycznych.

HardWax
HardWax
z
rmf24.pl
dodany: 18.04.2026, 17:02:32
  • #
    ciekawostki
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (143)

najlepsze

Kin-dza-dza
Kin-dza-dza
Kin-dza-dza
18.04.2026, 17:55:47 via Wykop
  • 204
..grill -rak
..wędzonka -rak

..ale spulchniacze ..skrobia przemysłowa, to cacy..
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
18.04.2026, 20:01:45 via Wykop
  • 85
@Kin-dza-dza: mnie zawsze śmieszy oznaczenie bez glutaminianu sodu, ale guma ksantanowa jest cacy xD utwardzony olej palmowy super, tona cukru? A jakże :)
  • Odpowiedz
neo78
neo78
18.04.2026, 20:58:23 via Wykop
  • 18
Rakotwórczość przetworzonego mięsa ma tak mocne podstawy naukowe jak kancerogenność papierosów. Nie zachowuj się jak stary dziad, który teraz będzie gadał, że jego stryj jadł całe życie wędzoną świnię i dożył 100.

@Logytaze: no tak, jak będziesz jadł tylko wędzone i z grilla to jest to szkodliwe, ale nie popadajmy w paranoję. Jak maiłbym jeść tylko zdrowe to zaszkodziłoby to zapewne mojemu zdrowiu psychicznemu i radości z życia.
  • Odpowiedz
CapsLock3
CapsLock3
CapsLock3
18.04.2026, 18:35:53 via Wykop
  • 101
Żarcie w supermarketach nafaszerowane cukrem, chemią. Kuchenka rakotwórcza bo sie zesram ze smiechu:)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PepikPL
PepikPL
PepikPL
18.04.2026, 20:22:15 via Wykop
  • 36
@CapsLock3: W butelce Coca-Coli masz szklankę cukru. Ale czemu mamy epidemię otyłości? To pewnie przez kuchenki gazowe!
  • Odpowiedz
Fernis
Fernis
18.04.2026, 21:46:31 via Wykop
  • 10
@CapsLock3: Dostałem na urodziny maszynę do pieczenia chleba i zacząłem robić swój. Mąka, woda, sól, cukier, drożdże. Czasem zakwas, albo/i jakieś mleko, maślanka, więcej masła, różne mąki. Nic więcej. Jak zjem dwie kromki takiego chleba to jestem najedzony na pół dnia, to samo reszta rodziny. Sklepowego/z Piekarni mogłem zjeść 4, 5, 6 kromek, najeść się ale dwie godziny później byłem głodny. Nie będę się wymądrzał czemu, bo nie wiem, ale
  • Odpowiedz
Blackorange
Blackorange
18.04.2026, 17:46:44 via Wykop
  • 47
Nie ma tańszej opcji od gazu, od wielu lat nie montują już gazu w nowych blokach, oficjalnie chodzi o normy, ale bardziej chodzi o oszczędności w budowie. Gotowanie i ciepła woda jest najtańsza w jak się ma gaz, nie wiem jak ogrzewanie, ale wcześniej to była też jedna z tańszych i czystszych opcji.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Niewidzialny_fetyszysta_na_rowerze
Niewidzialny_fetyszysta_na_rowerze
18.04.2026, 18:39:23 via Wykop
  • 12
@ZostaneMistrzem: Pokrywamy około 20–25% zapotrzebowania z własnych złóż, baltic pipe mamy i rosja nic nie może.

Ceny gazu są sztucznie utrzymywane dla konsumentów

różnicę między ceną rynkową a tą na Twoim rachunku i tak spłacasz w podatkach.
  • Odpowiedz
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
18.04.2026, 20:05:29 via Wykop
  • 28
@Blackorange: ogrzewanie to chyba na wszystkim wychodzi taniej prywatnie niż w blokach. Ja wiem transport ciepła jest drogi ale coś tu jednak nie gra że 250m dom można ogrzać taniej niż 50m w bloku
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
18.04.2026, 21:12:14 via Wykop
  • 15
Czego sie spodziewaliscie po jakims gunwo artykule? Za tydzien napiszą o korzyściach gotowania na gazie, content sam się nie zrobi.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Blaskun
Blaskun
19.04.2026, 01:40:57 via Wykop
  • -1
@pasta_alla_carbonara: Spodziewam się sponsorowania artykułów z UE jej g---o zielonego wału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zwardi
Zwardi
19.04.2026, 05:22:32 via Android
  • 11
W bloku minimum dwa źródła energii. A tak prąd yebnie i możesz świeczki palić
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zwardi
Zwardi
19.04.2026, 07:01:07 via Android
  • 1
@MercedesBenizPolska: no to mówię minimum dwa źródła energii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wypokowy_expert
wypokowy_expert
wypokowy_expert
19.04.2026, 09:47:28 via Wykop
  • 1
butle 5kg


@MercedesBenizPolska: niedozwolone w budynkach >4 kondygnacji. Śmiesznie będzie jak zaczną ten zakaz (który jest w uj lat) egzekwować
  • Odpowiedz
kpod
kpod
kpod
18.04.2026, 21:32:33 via Wykop
  • 8
amerykański i ruski sprzedawany przez niemiaszków gaz to dobry gaz, ruski gaz jest zły
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nick7C5
Nick7C5
19.04.2026, 18:01:58 via Wykop
  • 1
@kpod: szczególnie ten w Auschwitz, Birkenau i w Stutthof. Niemiaszki mieli zawsze najlepszy gaz. Zwłaszcza dla Polaków.
  • Odpowiedz
kpod
kpod
kpod
19.04.2026, 20:21:10 via Wykop
  • 0
@Nick7C5: mordercy.
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
18.04.2026, 19:31:36 via Wykop
  • 8
Jak już pozbędą się wszystkich problemów z emisjami to pora na nakładkę na odbyt, która zamieni bąki na coś bardziej ekologicznego.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MarciNo75
MarciNo75
18.04.2026, 20:51:40 via Wykop
  • 11
@Roman_Horsetych: Ale po co nakładka? Obowiązkowe dodatki do paszy. Granulat na niepierdzenie. Z krowami już eksperymentowali, teraz czas na ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
lipson
lipson
19.04.2026, 07:32:58 via Wypiek
  • 6
Ale sól drogowa bardzo zdrowa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arek_elita
arek_elita
19.04.2026, 07:14:33 via Wykop
  • 6
Gaz jest piękny. Mam 15-letnią kuchenkę gazową i na żadnej innej nie jestem w stanie tak dobrze ugotować sobie szamki. Boli tylko ten elektryczny piekarnik (żre za dużo prądu), ale rozważam kupno erfrajera.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

balrog84
balrog84
19.04.2026, 08:48:23 via Wykop
  • 1
@arek_elita: Jak masz miejsce, kup sobie taki większy z 10L (6/4) i będziesz zadowolony. Będzie oszczędniejszy w kwestii prądu i szybszy w pieczeniu dla wielu potraw. Łatwiej go umyć, a kontrolowane warunki i powtarzalność robią robotę. Dosłownie przyprawisz jakieś skrzydełka kurczaka, wrzucasz na ruszt po 20 minutach wyciągasz gotowe, które równie dobrze mógłbyś dostać na mieście. To naprawdę działa.
  • Odpowiedz
balrog84
balrog84
19.04.2026, 12:53:13 via Wykop
  • 1
@arek_elita: Mogę tylko wypowiedzieć się o urządzeniu, którego używam, ale to jest właśnie taka trochę większa frytownica XIAOMI. W sumie bez większych wad poza trochę toporną pracą przycisków i głośnego pikania. Xiaomi Dual Zone Air Fryer 10L

Generalnie jeśli masz mało miejsca to celuj po prostu w konstrukcje wąskie, tego typu:
https://www.pepper.pl/promocje/air-fryer-frytkownica-beztluszczowa-mova-fd10s-pro-2000-w-6-litrow-1261693
są też dwupoziomowe. Sam właśnie też stoję przed zakupem podobnej dla siebie w innym
  • Odpowiedz
Bulgo
Bulgo
18.04.2026, 22:53:22 via Wykop
  • 4
Moja babka, która ma 96 lat całe życie gotowała na gazie, a zaczynała wręcz na piecu kaflowym i jakoś żyje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4376
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3219
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3120
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2371
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2033
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #historia
  • #ciekawostkihistoryczne
  • #zainteresowania
  • #technologia
  • #polska
  • #gruparatowaniapoziomu
  • #nauka
  • #heheszki
  • #wydarzenia
  • #swiat
  • #mikroreklama
  • #informacje
  • #usa
  • #zdrowie
  • #motoryzacja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking