Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

782

Ministerstwo nie przedstawia danych dotyczących imigracji zarobkowej za 2025 rok

Ministerstwo nie przedstawia danych dotyczących imigracji zarobkowej za 2025 rok

Jest już kwiecień, a Ministerstwo Pracy nadal nie opublikowało danych dotyczących liczby wydanych zezwoleń na pracę w Polsce za II połrocze 2025 roku. Dane publikowane były co pół roku po około 1-2 miesiącach od zakończeniu półrocza.

dolina_korupcji
dolina_korupcji
dolina_korupcji
z
psz.praca.gov.pl
dodany: 18.04.2026, 14:56:43
  • #
    imigranci
  • #
    afera
  • #
    4konserwy
  • #
    januszebiznesu
  • #
    urzedasstory
  • #
    polska
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Blackrock ponimo finansowania przez lata dla polityki DEI zmienia zdanie.Masowa imigracja rujnuje państwa
Spencer12
z x.com
  • 42

Komentarze (75)

najlepsze

fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
18.04.2026, 16:40:50 via Wykop
  • 209
Serio. W 2025 roku nie można takich danych publikować na bieżąco? Gdzie ta cyfryzacja państwa?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mocten
mocten
18.04.2026, 17:24:32 via Wykop
  • 175
Serio. W 2025 roku nie można takich danych publikować na bieżąco? Gdzie ta cyfryzacja państwa?


@fiaslnfilrangve: Po co ci te dane? Jeszcze byś się dopatrzył korelacji między imigracją zarobkową a bezrobociem, a rządowi się to nie podoba.
  • Odpowiedz
ZaskroniecPapierzasty
ZaskroniecPapierzasty
18.04.2026, 17:29:44 via Wykop
  • 72
Gdzie ta cyfryzacja państwa?


@fiaslnfilrangve: Trzeba wziąć pod uwagę, że obecny minister cyfryzacji nie wie ile bajt ma bitów, za to świetnie śpiewa na kongresie lewicy międzynarodówkę.

https://wykop.pl/link/7309341/nowy-minister-cyfryzacji-nie-wie-ile-bajt-ma-bitow
ZaskroniecPapierzasty - >Gdzie ta cyfryzacja państwa?

@fiaslnfilrangve: Trzeba wziąć...
  • Odpowiedz
Famine
Famine
18.04.2026, 18:28:50 via Android
  • 129
Musimy tylko odsunąć PIS od władzy i będzie już dobrze!
Famine - Musimy tylko odsunąć PIS od władzy i będzie już dobrze!

źródło: 01_clearchannel_6x3_1do10_600dpi_podglad

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hellicon
Hellicon
18.04.2026, 18:47:39 via Wykop
  • 61
@Famine: Ciągle odsuwamy PIS i PO od władzy i tak od ćwierć wieku. Polacy to debile.
  • Odpowiedz
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
18.04.2026, 19:31:35 via Wykop
  • 22
@Hellicon: co do skuteczności systemu kaucyjnego i sct też nikt nie chce podać statystyk. Przy magicznej szczepionce też badań nie dawali, to pewnie przez to że dane tak bardzo pokrywają się z oczekiwaniami, że potwierdzanie danymi jest zwyczajnie zbedne
  • Odpowiedz
MadJack47
MadJack47
18.04.2026, 18:32:52 via Wykop
  • 120
Dziwne. Jak rządził PiS to PełO bardzo lubiło w statystyki. Ale teraz widać to niedobra jest.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Blaskun
Blaskun
19.04.2026, 02:56:23 via Wykop
  • 35
@MadJack47: Jeszcze wyjdzie, że naściągali więcej niż pisory i już nie będzie argumentu, że za wzrost migrantów odpowiada Kaczor ze swoją partią jak to neuropki lubią powtarzać, choć nie wspominają kto tym migrantom przedłużał wizy xD
  • Odpowiedz
ching-chong
ching-chong
19.04.2026, 15:25:25 via Wykop
  • 11
@bylem_zielonko: oj nie wolno krytykować rządów PO bo już jest się prawusem-pisowcem. Symetryzuj dalej jak dobry piesek i b--ń swojego pana
  • Odpowiedz
ibilon
ibilon
ibilon
18.04.2026, 18:38:11 via Wykop
  • 69
A po co wam dane z 2025, przecież Tusk mówił, że nie będzie wpuszczał migrantów, nie wierzycie mu? Jeśli chcecie danych, to jest taki pomarańczowy wykres, który wykopki uwielbiają wklejać przy każdej rozmowie o imigracji, on akurat się kończy w 2023.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
18.04.2026, 19:35:57 via Wykop
  • 13
Tusk mówił, że nie będzie wpuszczał migrantów


@ibilon: bo poprzednim razem jak mówił, że będzie wpuszczał w opór to utracił władze na 8 lat. Więc wytyczne wytycznymi ale ale populizm musi być po naszej stronie
  • Odpowiedz
ching-chong
ching-chong
19.04.2026, 18:53:39 via Wykop
  • 3
@bylem_zielonko: tusk se tylko gadał xD poziom wyparcia over 9000. Hołownia robiąc z nielegalsami fotki w sejmie zostawił wyraźny statement. Jeśli tego nie widzisz to brakuje ci klepki w głowie.

PiS naściągał setki tysięcy ciemnoskórych i to za PiSu polskie ulice ściemniał


Dobrze że w końcu odsuneliśmy pis od władzy, wizy zostały cofnięte i już PO nas nie zalewa ciapactwem (przynajmniej na papierze bo nie udostępniają w porównaniu do pisu
  • Odpowiedz
Polski_Partyzant
Polski_Partyzant
18.04.2026, 19:41:53 via Wykop
  • 55
Jak do władzy doszedł Tusk, wojewódzkie urzędy do spraw cudzoziemców wydłużyły czas oczekiwania na kartę pobytu lub obywatelstwo z 3 miesięcy do nawet 2–3 lat. To nie znaczy, że w kadencjo KO w Polsce jest mniej cudzoziemców, tylko że teraz są niewidoczni w statystykach. Całkiem legalnie mieszkają w Polsce, tyle że bez dokumentu pobytowego (są w trakcie oczekiwania na zezwolenie, a w statystykach mamy tych którzy już uzyskali plastyk). To jest prawdziwa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Shumakun
Shumakun
18.04.2026, 22:04:15 via Wykop
  • 13
@Polski_Partyzant: ja potwierdzam, że to prawda nie wiem dlaczego nikt o tym nie pisze, wrzucasz tam do nich papiery nawet jakbyś nigdy nie miał możliwości zostać, bo papiery za słabe i by je mogli odrzucić od razu, ale nie, musisz czekać rok-dwa na decyzje, potem jeszcze odwołanie, jak ktoś nie wierzy niech zadzwoni do imigracyjnego, bo to co oni mają wypisane na stronach to bujda, a do tego mają spec
  • Odpowiedz
Shumakun
Shumakun
18.04.2026, 22:07:15 via Wykop
  • 5
To zadzwoń do urzędu jak nie wierzysz, albo napisz przez skrzynkę podawczą to dostaniesz odpowiedź czarne na białym
  • Odpowiedz
arturnowak2018
arturnowak2018
arturnowak2018
18.04.2026, 19:10:26 via Wykop
  • 26
bolacy to ultra idioci.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arturnowak2018
arturnowak2018
arturnowak2018
19.04.2026, 13:39:28 via Wykop
  • 3
@bylem_zielonko: raczej kogo mieli do wyboru.
  • Odpowiedz
bylem_zielonko
bylem_zielonko
19.04.2026, 15:23:18 via Wykop
  • -4
@arturnowak2018: tylko u prawaczków może zajść taki proces myślowy, że uznali że człowiek ćpający na wizji jest lepszy xD to jest tylko i wyłącznie wasz wybór i nie możecie zrzucać odpowiedzialności na nikogo innego
  • Odpowiedz
JestemTuByDrwicZLewakow
JestemTuByDrwicZLewakow
JestemTuByDrwicZLewakow
19.04.2026, 03:29:21 via Wykop
  • 17
@motvik co tak pysk przytkales? Juz nie prujemy sie, ze rzadzacy sprowadzaja nam bydlo ze wschodu xD? Czy innych ameryk poludniowych? Taka ci to przeszkadzalo za pisiorow, a gdy tusk objal wladze nagle okey?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bylem_zielonko
bylem_zielonko
19.04.2026, 13:05:44 via Wykop
  • -3
Taka ci to przeszkadzalo za pisiorow, a gdy tusk objal wladze nagle okey?


@JestemTuByDrwicZLewakow: tak teraz jest okej i najważniejsze że przynajmniej prawusów d--a boli hehehe
  • Odpowiedz
JestemTuByDrwicZLewakow
JestemTuByDrwicZLewakow
JestemTuByDrwicZLewakow
19.04.2026, 17:47:42 via Wykop
  • 1
@motvik: skoncz pier----- tylko podejmij dyskusje, czemu nagle ci to nie przeszkadza?
  • Odpowiedz
AlexBrown
AlexBrown
18.04.2026, 21:23:04 via Wykop
  • 15
Lubią się brandzlować tym, ilu nielegalów nie wpuścili, ale co z tego, że setki razy więcej wjeżdża tu całkowicie legalnie bez żadnych problemów. Ta gadka o zamkniętej granicy i zawieszeniu prawa do azylu to tylko mydlenie oczu, bo prawdziwy problem jest gdzie indziej.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dwa-bulki-kielbasa
dwa-bulki-kielbasa
dwa-bulki-kielbasa
18.04.2026, 22:45:23 via Wykop
  • 9
to jest imigracja LEGALNA a nie ta zła nielegalna więc w czym problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ukradlem_ksiezyc
ukradlem_ksiezyc
18.04.2026, 20:48:58 via Android
  • 9
Ludzie zaczynają sobie powoli przypominać czemu PO przegrało przedostatnie wybory parlamentarne.

No ale święty Tusk że świętym Kaczyńskim muszą wygrać.

P.S.

Nie mamawiam za głosowaniem na konfederację - ostatnie to czego chcemy to wpływy ruskie w naszym kraju. Ale może czas najwyższy głosować na coś nowego. Rozumie, że problem w tym, że zazwyczaj nowe u nas to przybudówki starego. Ale głosowanie na stare na pewno nie wniesie nic nowego.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Blaskun
Blaskun
19.04.2026, 02:58:42 via Wykop
  • 8
@ukradlem_ksiezyc: Coś nowego, czyli co? Lewicę, czyli upudrowane komuchy i ich bananowe dzieci w kolorze tęczy?
  • Odpowiedz
Blaskun
Blaskun
19.04.2026, 17:18:30 via Wykop
  • 1
@LordDamianus: Już był jeden co robił z Polski drugą Japonię xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
2577
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2427
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2321
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
1949
Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!
Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!
1899
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #uchodzcy
  • #polska
  • #4konserwy
  • #islam
  • #niemcy
  • #heheszki
  • #europa
  • #granica
  • #neuropa
  • #bialorus
  • #przestepczosc
  • #wydarzenia
  • #emigracja
  • #multikulti
  • #strazgraniczna

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking