Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1053

SĄD: WINNY! Kara? 50 zł. Wyrok za wyhamowanie na S8.

50 złotych kosztów sądowych to kara dla 46-letniego kierowcy audi, który na drodze S8 złośliwe wyhamował drugiego kierowcę. Sąd w Piotrkowie Trybunalskim uznał Marcina S. winnego tego, że "stworzył zagrożenie w ruchu drogowym", wskazując w wyroku, że "czyn i wina obwinionego nie budzą wątpliwości".

tomek-hall
tomek-hall
z
youtube.com
dodany: 18.04.2026, 14:46:57
  • #
    sad
  • #
    polskiedrogi
  • #
    piracidrogowi
  • #
    motoryzacja
  • #
    policja
  • #
    wideorejestrator
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Tutaj inny typ. Umorzono.. Zapewne przypadkowo
dps
z wszczecinie.pl
  • 53
Przydatne orzeczenie w takich sprawach
adenrno
z auto-swiat.pl
  • -11

Komentarze (163)

najlepsze

ehemis
ehemis
18.04.2026, 16:16:17 via Wykop
  • 489
Czyli to jest to slynne 50 zl grzywny lub 10 lat wiezienia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kobrys13
kobrys13
kobrys13
18.04.2026, 19:21:09 via Wykop
  • 22
@ehemis: wszedłem zadać to samo pytanie...
  • Odpowiedz
misiozaur
misiozaur
19.04.2026, 09:38:25 via Wykop
  • 17
@ehemis: 10 lat wiezienia w zawieszeniu na 2 godziny
  • Odpowiedz
MiKeyCo
MiKeyCo
MiKeyCo
18.04.2026, 17:19:13 via Wykop
  • 323
Sędzia wyhamowanie bez powodu na trasie szybkiego ruchu bez powodu, po złośliwości a przy tym tworząc zagrożenie w ruchu wycenił niżej niż przekroczenie prędkości o 10 km/h na drodze osiedlowej albo wiosce bez żadnego ruchu.

Tam w sądownictwie wszystko dobrze? wszyscy zdrowi?

Czekam aż się na mnie rzuci jakiś prawniczyna broniący tego urwidołka prawniczego, insynujący coś personalnie, nie dyskutujący tylko twierdzący, że wie lepiej bo coś. W szczególności, bo takie jest zdanie
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fruziazuzia
fruziazuzia
18.04.2026, 18:10:32 via Wykop
  • 132
@MiKeyCo: Mniej niż przejście na czerwonym świetle w środku nocy na pustej ulicy.
  • Odpowiedz
SzymonSays
SzymonSays
19.04.2026, 08:29:28 via Wykop
  • 32
@MiKeyCo: Myślę, że system wynoszenia na sędziów ludzi godnych powagi tej funkcji nie działa jak powinien od wielu lat.
  • Odpowiedz
piotr53365
piotr53365
piotr53365
18.04.2026, 15:24:49 via Wykop
  • 150
Sąd w Piotrkowie jest łagodny dla piratów drogowych?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

teraz_z_kontem
teraz_z_kontem
18.04.2026, 18:09:06 via Wykop
  • 114
@piotr53365: Nie sąd, tylko konkretny sędzia.
  • Odpowiedz
franciszekkimono
franciszekkimono
franciszekkimono
18.04.2026, 18:10:23 via Android
  • 26
@piotr53365: może komuś z jego rodziny uda się być przejechanym przez pirata drogowego. Albo jeszcze lepiej, zeby jego ktoś przejechał, ale skutecznie. Kupę kasy byśmy zaoszczedzili na jego wypłatach.
  • Odpowiedz
Imagination
Imagination
18.04.2026, 18:37:58 via Wykop
  • 130
50 zł kosztów sądowych to cena adekwatna do jakości sądów. Wyroki losowe, ale przynajmniej tanio.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

_komentator_
_komentator_
_komentator_
18.04.2026, 19:42:40 via Wykop
  • 65
@Imagination: teraz powinni tu sędziemu dać te 50zl za prowadzenie.sprawy
Brutto i do podziału z resztą ekipy.
  • Odpowiedz
tomo1945
tomo1945
tomo1945
19.04.2026, 15:23:24 via Wykop
  • 4
@Imagination: Typowe dla specjalnej kasty stworzonej do przestrzegania prawa tylko w przypadku mniejszości natomiast "bydło" ich nie obchodzi,ktoś ma jeszcze wątpliwości że rządzą nami polsko języczni przedstawiciele mniejszości narodowej państwa położonego na bliskim wschodzie? a my jesteśmy obywatelami drugiej kategori.
  • Odpowiedz
LITE
LITE
18.04.2026, 18:49:19 via Wykop
  • 76
Po raz kolejny: wizerunek i dane osobowe sędziny/sędziego.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AnonimowyBukograjek
AnonimowyBukograjek
AnonimowyBukograjek
19.04.2026, 07:29:05 via Wykop
  • 18
@LITE: ale co żona sędziego zawiniła?
  • Odpowiedz
Loco_and_Reaper
Loco_and_Reaper
Loco_and_Reaper
19.04.2026, 09:27:13 via Wykop
  • 5
@LITE: Dokładnie... Nawet nie wiadomo kto tak postąpił i może wydawać takie kolejne wyroki.
  • Odpowiedz
DjWladek
DjWladek
DjWladek
18.04.2026, 20:38:51 via Wykop
  • 53
Patologia polskiego systemu - każdy sąd orzeka jak mu się chce. Ten sam gość w tym samym w wieku, w tej samej w sytuacji i w tych samych okolicznościach w jednym sądzie dostanie zawiasy na 5 lat, a w drugim umorzenie. Polskie sądy :D. Kto tu śpiewał o wolnych sądach?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ukradlem_ksiezyc
ukradlem_ksiezyc
18.04.2026, 20:52:05 via Android
  • 39
Jak masz pieniadze to twoja kara to 50zł. Jak jesteś biedak to twoja kara to 5 lat więzienia. Młodzi widzą jak ten świat został skorumpowany i nie chcą mieć dzieci. Dziecię się. Ja się raczej dziwię ludziom którzy się dziwią
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
19.04.2026, 02:09:17 via Wykop
  • 18
@ukradlem_ksiezyc: zwierzęta w niewoli też się nie rozmnażają, dlatego każde urodziny zwierzaków w zoo to takie wydarzenie.
A te mają chociaż zapewniony byt.
  • Odpowiedz
Dol_Guldur
Dol_Guldur
18.04.2026, 19:59:53 via Wykop
  • 27
A spróbuj Kowalski nie przepuścić pieszego albo najechać na magiczną podwójną linie żeby wyprzedzić rowerzystę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)Ha tfu na ten kraj z kartonu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zwirz
zwirz
19.04.2026, 05:18:51 via Wykop
  • 3
A spróbuj Kowalski nie przepuścić pieszego albo najechać na magiczną podwójną linie żeby wyprzedzić rowerzystę


@Dol_Guldur: Tu raczej nie chodzi o czyn a o sprawcę. Gdyby sprawcą był ten sam podsądny i orzekał ten sam sędzia pewnie też zakończyłoby się na 50 zł. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
LubieSzaszylkiZLublina
LubieSzaszylkiZLublina
18.04.2026, 19:35:37 via Android
  • 22
Nieśmiertelny mem
LubieSzaszylkiZLublina - Nieśmiertelny mem

źródło: temp_file6900112841542901273

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WolneNosaczepOlskie
WolneNosaczepOlskie
19.04.2026, 14:32:22 via Wykop
  • 3
@LubieSzaszylkiZLublina: tak tak a na szybciej rankingu wypadków skodą i Toyota xzd i cyk minusy za prawdę bo wychodkom odbyty wypadły przez garść faktów
  • Odpowiedz
WolneNosaczepOlskie
WolneNosaczepOlskie
20.04.2026, 16:11:22 via Wykop
  • -1
@LubieSzaszylkiZLublina: dodaj coś jeszcze o bezżebnych pisowocach alkoholikach chlejących za 800+. Sorry klaunie z platfromy zoofili ale to już na nas nie działa, tak tylko zagrzewacie nasz elektorat do walki o polske i walki z wami volksdojczami. A teraz leć, leć poskarż się modracji jak to bezzębny pisowiec cie wyzywa płaku płaku kwi kwi
  • Odpowiedz
Endrula83
Endrula83
Endrula83
19.04.2026, 00:35:20 via Wykop
  • 19
Chciałbym poznać uzasadnienie wyroku. To musi być ciekawa lektura.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

awful2
awful2
awful2
19.04.2026, 09:06:04 via Wykop
  • 8
@Endrula83: „bo tak”
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3296
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
2565
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2415
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2174
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
1945
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #prawo
  • #polska
  • #policja
  • #sadownictwo
  • #wyrok
  • #prokuratura
  • #pytanie
  • #sady
  • #oszukujo
  • #motoryzacja
  • #ciekawostki
  • #rozprawa
  • #kiciochpyta
  • #pobicia
  • #spiewak

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia