SĄD: WINNY! Kara? 50 zł. Wyrok za wyhamowanie na S8.
50 złotych kosztów sądowych to kara dla 46-letniego kierowcy audi, który na drodze S8 złośliwe wyhamował drugiego kierowcę. Sąd w Piotrkowie Trybunalskim uznał Marcina S. winnego tego, że "stworzył zagrożenie w ruchu drogowym", wskazując w wyroku, że "czyn i wina obwinionego nie budzą wątpliwości".

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 163
- Odpowiedz







Komentarze (163)
najlepsze
Tam w sądownictwie wszystko dobrze? wszyscy zdrowi?
Czekam aż się na mnie rzuci jakiś prawniczyna broniący tego urwidołka prawniczego, insynujący coś personalnie, nie dyskutujący tylko twierdzący, że wie lepiej bo coś. W szczególności, bo takie jest zdanie
Brutto i do podziału z resztą ekipy.
A te mają chociaż zapewniony byt.
@Dol_Guldur: Tu raczej nie chodzi o czyn a o sprawcę. Gdyby sprawcą był ten sam podsądny i orzekał ten sam sędzia pewnie też zakończyłoby się na 50 zł. ¯\(ツ)/¯
źródło: temp_file6900112841542901273
Pobierz