Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

328

Wrocławska patodeweloperka

UberWygryw
UberWygryw
z
youtube.com
dodany: 18.04.2026, 13:29:12
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    wroclaw
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (62)

najlepsze

JKL789
JKL789
JKL789
18.04.2026, 18:02:28 via Wykop
  • 82
"Mieszkania z widokiem na zysk" xDD zrobiło mi to dzień
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
19.04.2026, 10:30:10 via Wykop
  • 17
@JKL789: wszyscy oburzeni i wszystkie mieszkania sprzedane zapewne przed oddaniem
  • Odpowiedz
JKL789
JKL789
JKL789
19.04.2026, 11:56:41 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
manstain
manstain
19.04.2026, 10:20:21 via Wykop
  • 49
Na twitterze ciekawe:
Jakim cudem osiedla w PRL budowane po taniości, w deficycie wszystkiego, na szybko, są lepsze niż nowa deweloperka xdd Czasy gdzie połowa cementu mającego stanowić fundament, a szła na domek letniskowy kierownika bo sobie załatwił z pracy.

Porównajmy wielką płytę - produkt masowy, który dostawało się za darmo od państwa vs craftowe mieszkanko deweloperskie Nova Hujova Vibe za jedyne 17 tys/m2

Wielka płyta, mieszkanie około 60 m
manstain - Na twitterze ciekawe: 
Jakim cudem osiedla w PRL budowane po taniości, w d...

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lesio_knz
lesio_knz
19.04.2026, 10:27:16 via Wykop
  • 51
@manstain: Śmiejemy się z komuny, ale przy planowaniu wielu osiedli pracowali całkiem ogarnięci architekci, którzy wiele pomysłów i założeń potrafili przepchnąć przez partyjny beton.
  • Odpowiedz
tom_tom_w
tom_tom_w
tom_tom_w
19.04.2026, 11:54:59 via Wykop
  • 12
@lesio_knz: Teraz też pracują ogarnięci architekci, tylko mają inne cele czyli maksymalny zysk z danej przestrzeni.
  • Odpowiedz
KochanekAdmina
KochanekAdmina
19.04.2026, 02:12:27 via Wykop
  • 31
Wrocław to mi się zawsze kojarzył z taką chujnią architektoniczną, szczegółnie wokół rynku. Stare kaminice a co kilkaset metrów jakiś g---o-nowoczesno wyglądający budynek z d--y xD I tak wokół całego rynku xD To już centrum Warszawy nie jest takim rzygiem mimo że w promieniu 100m stoi wieżowiec, wielka płyta i kamienica xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JKL789
JKL789
JKL789
19.04.2026, 08:24:57 via Wykop
  • 68
@KochanekAdmina: chujnia powiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JKL789 - @KochanekAdmina: chujnia powiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
wredny_bombelek
wredny_bombelek
19.04.2026, 10:23:08 via Wykop
  • 22
@JKL789: mieszkam we Wrocławiu już 7 lat i od samego początku niezmiennie mnie r---------a ten duży czarny ku*as malujący się na horyzoncie kiedy zbliżam się do miasta XD
  • Odpowiedz
aikonek
aikonek
18.04.2026, 15:35:23 via Wykop
  • 30
"Wrocławska szkoła odbudowy zabytków" XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

planarize
planarize
19.04.2026, 13:22:28 via Wykop
  • -7
@aikonek: Litości, to jest Jan Śpiewak... Jak nisko jeszcze upadniemy?
  • Odpowiedz
aikonek
aikonek
19.04.2026, 14:12:28 via Android
  • 2
@planarize: ja trochę nie w temacie, nie mam pojęcia kto to jest, i w sumie pierwszy raz gościa na oczy widzę. Ale film dobry, trudno się nie zgodzić z tym co mówią
  • Odpowiedz
lesio_knz
lesio_knz
19.04.2026, 10:23:57 via Wykop
  • 15
Planowane urbanistyczne i zagospodarowanie przestrzenne w Polsce jest żadne. Jakby dwóch szwagrów ze wsi się spotkało i postanowiło postawić stodołę, byle gdzie, bez pomyślunku i ładu i składu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LordDamianus
LordDamianus
19.04.2026, 14:01:08 via Wykop
  • 0
@lesio_knz: To patoplanowanie mamy serwowane już od czasów "jedynego słusznego systemu". Oczywistym przykładem jest Warszawa, gdzie jak już skończył się socrealizm to nastała moda na modernizm, kiedy nawpieprzali bloków i to byle jak na historycznych ulicach Śródmieścia.
LordDamianus - @lesio_knz: To patoplanowanie mamy serwowane już od czasów "jedynego s...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Mauro666
Mauro666
19.04.2026, 10:45:58 via Wykop
  • 14
Budowanie kurników na każdym wolnym hektarze to jest nic w porównaniu z tym, że n--------ą tych inwestycji po horyzont na kilka tysięcy mieszkań a infrastruktura drogowa to pas jezdni zbyt wąski by wyminęły się nawet dwa auta aż do głównej również nie ruszonej przy budowie poprzednich kurników. I co z tego, że po prostej do centrum masz 15 minut jak wyjazd do pracy zajmuje Ci ponad godzinę. To już szybciej dojechać ze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pafcio80
pafcio80
pafcio80
19.04.2026, 10:51:29 via Wykop
  • 6
moim zdaniem jest wiecej patoyoutuberow niz patodeweloperow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pawciow88
pawciow88
pawciow88
19.04.2026, 16:03:45 via Wykop
  • 5
Teraz fajnie byłoby nakręcić odwrotny materiał i pokazać ładne/lepsze przykłady - ot, choćby księcia witolda i kamenice naprzeciwko (polecam przejść się wieczorem, zobaczyć jak wygląda cała linia zabudowy aż do św mikołaja), przytań willhelma, kompleks angel przy rzece, modelowe osiedle wuwa (nowe żerniki) z mega infrastruktura, itp itd. Budują ładne/przemyślane miejsca, ale video się nie będzie "klikać" tak fajnie jak "hehe skytower, beniz i moszna / patodweloperka bo nowa kamienica ma dekoracje
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

enten
enten
enten
19.04.2026, 17:00:24 via Wykop
  • 2
@pawciow88: Maćków Pracownia Projektowa - to jest jedyna dobra rzecz jaka przytrafiła się temu miastu w kwestii architektury po wojnie.
Sam Maćków powinien się doczekać gdzieś jakiegoś pomnika bo pomimo presji patodeweloperskiej nieustannie od lat stara się dbać o jakość swoich projektów i przekonywać inwestorów, że warto pójść na pewne kompromisty w PUM na korzyść estetyki.

Wielu może zakwestionować jego projekty, powiedzieć że to i tak nic szczególnego, ale na
  • Odpowiedz
Prometeo
Prometeo
19.04.2026, 11:17:00 via iOS
  • 5
Jan Śpiewak - aktywista, komunista i socjalista. Kto nie poznał osobiście, ten często łapie się na jego populistyczne nawoływania do bojkotu dosłownie wszystkiego.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

enten
enten
enten
19.04.2026, 16:55:43 via Wykop
  • 0
@Prometeo: akurat tutaj ma racje bo nowe budownictwo we Wrocławiu to jest dno i dwa metry mułu i trzeba nie mieć oczu, żeby twierdzić, że te wypierdki na starym mieście są ładne.
  • Odpowiedz
huudyy
huudyy
19.04.2026, 19:57:54 via Wykop
  • 0
@Prometeo: obejrzałeś ten film? Z którym z jego argumentów z tego filmu się nie zgadzasz?
  • Odpowiedz
LordDamianus
LordDamianus
19.04.2026, 14:14:11 via Wykop
  • 4
Patoplanowanie to my już mamy od ponad 60 lat. Ci co wybudowali bloczydła na warszawskim Śródmieściu na polecenie Gomułki i Bieruta (tfu na ich groby) całkowicie przekreślili europejski charakter naszej stolicy. Musi minąć chyba z półtora wieku (albo i więcej) nim się tej spuścizny "jedynej słusznej epoki" pozbędziemy.

Ja rozumiem zapotrzebowanie w tamtych czasach na mieszkania, ale no chyba kurła nie w takim miejscu.
LordDamianus - Patoplanowanie to my już mamy od ponad 60 lat. Ci co wybudowali bloczy...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slawek-g1114
slawek-g1114
slawek-g1114
19.04.2026, 14:51:52 via Wykop
  • -1
@LordDamianus: Europejski charakter kupy gruzu chciałeś napisać?
  • Odpowiedz
LordDamianus
LordDamianus
19.04.2026, 15:04:14 via Wykop
  • 1
@slawek-g1114: Kupę gruzu, którą można było odbudować.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3328
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3160
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3113
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2966
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2474
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #mieszkanie
  • #heheszki
  • #kredythipoteczny
  • #polska
  • #mieszkaniedeweloperskie
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #gielda
  • #deweloperka
  • #warszawa
  • #wynajem
  • #budownictwo
  • #patodeweloperka
  • #mieszkanienastart
  • #inwestycje

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking