Juz drugi raz u nich kupiłem auto i jestem zadowolony. Mazde 6 sedan. Jedyne co dodać to to że mozna u nich się targować. I trzeba tam być niestety ale asertywny nie musisz sie na nic zgadzać. Jeżeli coś wciskają mówisz że nie i koniec. Domyślam się z czego wynikają te problemy bo ludzie nie mają czasu na walkę. Oni jako sprzedawcy otrzymuja prowizję od wszystkiego co sprzedadzą. Wiec jak na sam
Zakwestionowano zapisy dotyczące oświadczenia zawartego w Protokole Sprzedaży, mającego potwierdzać, że kupujący sprawdzili stan techniczny pojazdu. W dokumencie przyjmowano, że kupujący wykonał jazdę próbną samochodem i była ona wystarczająca do zweryfikowania stanu auta.
super decyzja, to wytnie w pień rynek używanych aut w przystępnej cenie, zostana co najwyżej pięcioletnie bryki, a do ceny doliczona będzie wizyta w ASO na sprawdzenie
Komentarze (70)
najlepsze
super decyzja, to wytnie w pień rynek używanych aut w przystępnej cenie, zostana co najwyżej pięcioletnie bryki, a do ceny doliczona będzie wizyta w ASO na sprawdzenie