Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

465

AAA Auto ma zapłacić 72 mln zł kary za wprowadzanie w błąd klientów.

AAA Auto ma zapłacić 72 mln zł kary za wprowadzanie w błąd klientów.

Temat już dość stary ale ciekawy.

Oko_Spawacza
Oko_Spawacza
z
auto-swiat.pl
dodany: 18.04.2026, 12:18:35
  • #
    autohandel
  • #
    patologia
  • #
    komis
  • #
    samochody
  • #
    uokik
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (70)

najlepsze

eSUBA94
eSUBA94
19.04.2026, 11:59:38 via Wykop
  • 1
w internecie nadal trwa kampania reklamowa tej firmy nagabująca ludzi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

husky83
husky83
20.04.2026, 11:45:10 via Wykop
  • 0
dawno już nie sprzedawałem auta, ale to mnie też wydzwaniali chyba z 3 razy, żeby się umówić i żebym do nich przyjechał. Za każdym razem mówiłem, że jeśli są zainteresowani to mają przyjechać do mnie. Nie przyjechali ;-)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Alter_Konto
Alter_Konto
Alter_Konto
19.04.2026, 11:58:53 via Android
  • 0
@warzone-rastafuraj oczywiście wyczytałeś to ze swojej szklanej kuli
Zawsze możesz pochwalić się swoim autem xdd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Saturax
Saturax
19.04.2026, 08:04:33 via Android
  • 0
Fajnie że artykuł z 24 stycznia 2024
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

franz1986
franz1986
franz1986
19.04.2026, 06:00:04 via Wykop
  • 0
Czy ktoś wie czy zapłacili karę czy udało im się jej uniknąć?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WLADCA_MALP
WLADCA_MALP
19.04.2026, 05:19:14 via Wykop
  • 0
Ta firma sprzedaje samochody na 10 letnich oponach i mają to w dupie, klient nie zauważy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dejadeja
dejadeja
19.04.2026, 05:33:11 via Android
  • 2
@WLADCA_MALP: nie tylko opony są byle jakie, ja kupiłem od nich samochód z dywanikami z innego auta:) pasowały średnio
  • Odpowiedz
paliwoda
paliwoda
20.04.2026, 06:25:51 via Wykop
  • -3
@WLADCA_MALP:

na 10 letnich oponach

10-letnich, bo „dziesięcioletnich”, a nie „dziesięć letnich”, nieuku.
paliwoda - @WLADCA_MALP: 
na 10 letnich oponach
10-letnich, bo „dziesięcioletnich”, a...

źródło: przymiotnik-odliczebnikowy

Pobierz
  • Odpowiedz
Dyrdymausz
Dyrdymausz
Dyrdymausz
19.04.2026, 12:00:31 via Wykop
  • -1
Ja sprzedałem dwa auta w aaaauto (mam już tyle lat, że wiem skąd taka nazwa) I kupiłem dwa...obsługują tak dużą liczbę klientów, że zawsze zdarzy się ktos niezadowolony, z poczuciem oszukania bądź zaniżania ceny, ale ogólnie firma wg mnie w porządku, nie oczekujcie że będą dawać tyle, co prywaciarz prywaciarzowi (maja do zapłaty podatki, obsługę kupy ludzi itp itd). Wymieniałem dwa razy auto na nowsze, w mojej opinii udało się to załatwić
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

YarpenZid
YarpenZid
19.04.2026, 12:26:49 via Wykop
  • 4
@Dyrdymausz: AAAA kawaler pozna panią
  • Odpowiedz
Oooonieee
Oooonieee
Oooonieee
19.04.2026, 08:52:00 via Wykop
  • -1
Nie ma sensu kupowc od handlarza, najlepiej od prywatnych osob, z pewnoscia mozna uczciwiej kupic, są firmy ktore pomagaja sprawdzać auta, do tego rozne bazy danych odnosnie pojazdow, serio mozna przeswietlic wóz przed kupnem i zdobyc odpowiednie argumenty do negocjacji.

Zreszta handlarze najwiecej aut to maja wlasnie takich szrotowych, bo najlatiwej jest im takie kupic, pozniej doczyszcza auto i czekaja na jelenia, handlarz zawsze zbije cene zeby jak najwiecej pozniej prowizji wziac,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dejadeja
dejadeja
19.04.2026, 05:08:51 via Android
  • -1
Ponieważ mam już drugie auto zakupione w tej sieci mam pewne doświadczenie i radę - na końcu wpisu.
Pierwsze było za 55 tys w 2022r. Za pierwszym razem świadomie dokupiłem ubezpieczenie bo nigdy wcześniej nie kupowałem auta od handlarzy i chciałem mieć dodatkowe ubezpieczenie. Nie wciskano mi tego. Na szczęście auto nie zawiodło nigdy i nie skorzystałem z ubezpieczenia. Drugie auto znalazłem u nich w tym roku za 68 tys. Co ciekawe
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dejadeja
dejadeja
19.04.2026, 05:31:18 via Android
  • 2
@Smartek: nie napisałem że polecam. Raczej nakazuję daleko idącą ostrożność opartą na tych dwóch krokach: 1. Żądamy okazania stanu technicznego na piśmie na początku oglądania, to pozwoli na oszczędność czasu z tymi handlarzami bo tam jest samo gęste, bez owijania - bo właśnie ten dokument macie podpisać przed samą sprzedazą, że niby was poinformowano o wszystkim. 2. Jedziemy na stację kontroli. Auta: najpierw koreański Ssangyong XLV który okazał się fantastycznym
  • Odpowiedz
franz1986
franz1986
franz1986
19.04.2026, 05:57:50 via Wykop
  • 1
@dejadeja: bzdura , oni nic ci nie powiedzą ani nie przekażą jak do nich nie pojedziesz. A na końcu jak już podpisujesz papier , to każą co podpisać jakiś świstek że zrzekasz się wszystkich praw co do roszczeń i podpisujesz listę miliona usterek które mogą nastąpić.
  • Odpowiedz
paliwoda
paliwoda
20.04.2026, 06:37:22 via Wykop
  • -2
Historia sprzed tygodnia. Znajomy znalazł Teslę u nich (w mieście niedaleko nas). Umówił się na obejrzenie i jazdę próbną za dwa dni. W umówiony dzień SMS z informacją, że jazdy nie będzie, bo jest pęknięta sprężyna. No nic – kolega miał zaklepany czas, daleko nie było, to stwierdził, że i tak pojedzie, obejrzy chociaż ogólny stan, usiądzie etc. Na miejscu szuka Tesli na placu – nie ma. W końcu znalazł jakiegoś typa,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3647
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
3050
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
3061
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
2677
Exit Poll Polsat News - Miszalski i Rada miasta Wylatują
Exit Poll Polsat News - Miszalski i Rada miasta Wylatują
2310
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochody
  • #mirekhandlarz
  • #motoryzacja
  • #auto
  • #januszebiznesu
  • #mechanikasamochodowa
  • #oszczedzanie
  • #skoda
  • #otomoto
  • #audi
  • #niemcy
  • #import
  • #polska
  • #prawo
  • #dzialalnoscgospodarcza

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking