Brzoska punktuje DHL. Pan Niemiec nie musi w podatki

Spór o podatki w branży kurierskiej znów nabrał tempa. Prezes InPostu Rafał Brzoska publicznie porównał obciążenia podatkowe.
- #
- #
- #
- #
- #
- 91
- Odpowiedz

Spór o podatki w branży kurierskiej znów nabrał tempa. Prezes InPostu Rafał Brzoska publicznie porównał obciążenia podatkowe.
Komentarze (91)
najlepsze
Bernard Ebers, Thomas middelhof, Elisabeth Holmes, Piotr osiecki. Ryszard Krause, Uli höness… wymieniać można bardzo dużo!
Te dwa ostanie były nawet bardzo medialne.
Problem z takimi wyrokami jest taki, że w przypadku mniejszych firm nie są one tak medialne ale radzi często skazuje się prezesów i członków zarządu za błędy w prowadzeniu spółek albo oszustwa.
Po tym co po raz kolejny napisałeś widać że jedyna wiedza jaką czerpiesz w
@Chris_Karczynski: Jakie to k---a proste, zapłać kilka procent podatków, które powinieneś, i już jesteś zbawcą narodu, bo możesz udawać, że wcale nie jesteś tym samym kołchozem co inni xDDD
Jedni i drudzy powinni przestrzegać prawa.
@osetnik: przecież za PiSu Niemcy też nie płacili
Chędoż sie, panie Brzoska, nie jestes pan lepszy.
Biznes to nie zabawa, musi być konkurencyjny.
Dlatego ja wszystko ostatnio ślę InPost'em - bardzo dobra jakość usług, nadal nieporównywalnie lepsze z każdą inną firmą, choć już widać że następuje erozja wartości bo mi już reklamy pokazują w mobilnej apce....
@jak_ta_lala: U mnie (miasto 500k+) główną zaletą InPostu jest to, że jest na czas tzn. w dni robocze dwa razy dziennie
@KingaM: i co w tym złego?
wolę żeby wszedł taki ktoś niż ktoś kto prowadził warzywniak