4 mężczyzn w rękach policji. Mieli zaatakować chłopaka w Bystrzycy Kłodzkiej

Klękajcie narody! Dopiero jak jeden patus poszedł do piachu dolnośląska policja zatrzymała cztery osoby podejrzane o udział w bulwersującym ataku z zeszłego roku

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 109
- Odpowiedz





Komentarze (109)
najlepsze
Trwa w najlepsze malowanie trawy na zielono żeby pokazać że wszystko grało, a teraz słusznie zatrzymali strzelca przyklejając mu od razu łatkę "mordercy".
Trzeba im tam wprowadzić jakieś sensowne kejpijaje jak w każdej normalnej korporacji w tym minusowe punkty za umorzenia czy przewlekłość. Tylko która władza tak silna, żeby
Komentarz usunięty przez moderatora