Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko264
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

960

4 mężczyzn w rękach policji. Mieli zaatakować chłopaka w Bystrzycy Kłodzkiej

Pokaż treści 18+

4 mężczyzn w rękach policji. Mieli zaatakować chłopaka w Bystrzycy Kłodzkiej

Klękajcie narody! Dopiero jak jeden patus poszedł do piachu dolnośląska policja zatrzymała cztery osoby podejrzane o udział w bulwersującym ataku z zeszłego roku

Kismeth
Kismeth
z
onet.pl
dodany: 15.04.2026, 22:13:06
  • #
    bystrzycaklodzka
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    afera
  • #
    patologiazewsi
  • #
    polskiepato
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Wywiad z uczestnikami zdarzenia (wg prokuratora: "świadkami")
nieco
z youtu.be
  • 44

Komentarze (109)

najlepsze

PanieAreczku
PanieAreczku
16.04.2026, 05:26:45 via Wykop
  • 38
Jak grupa mężczyzn obraża swojego kolegę xD Onet to jednak stan umysłu. Dziękuję za takich „kolegów” xD kto to pisał wgl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SpaceMonkey
SpaceMonkey
16.04.2026, 06:57:19 via Wykop
  • 36
Dlatego jestem wstanie sobie wyobrazić że patusy zaatakowały drugi raz ziomeczka a jak jeden poszedł do piachu to poszła narracja w klimacie amerykańskie getta: oni nic nie zrobili i zawsze dzień dobry mówili.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dadan_Karambolo
Dadan_Karambolo
16.04.2026, 08:20:19 via Wykop
  • 15
@SpaceMonkey: Dindu nuffins
Dadan_Karambolo - @SpaceMonkey: Dindu nuffins

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
16.04.2026, 18:31:15 via Wykop
  • 2
@SpaceMonkey: na wykopie przez 3 dni to działało, jak tylko skrytykowałeś tych patusów to ludzie byli oburzeni po tym jak wyszło na jaw że on po te AR15 wrócił do domu
  • Odpowiedz
mocten
mocten
16.04.2026, 06:12:36 via Wykop
  • 29
"patus poszedł do piachu"
Żadnej gry już nie popsuje :)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zakala_Wadowic
Zakala_Wadowic
16.04.2026, 06:30:12 via Wykop
  • 13
"patus poszedł do piachu"


@mocten:
Zakala_Wadowic - >"patus poszedł do piachu"

@mocten:

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
Setral
Setral
Setral
16.04.2026, 05:46:40 via Wykop
  • 29
A mnie zastanawia to, że pomimo wyjścia na światło faktów przeczących początkowej narracji, kwota na zrzutce cały czas rośnie i dziwne jest, że tak niewiele osób wycofało wpłaty. To pokazuje jak niskim zaufaniem obdarzone przez społeczeństwo są organy publiczne, które zaprzeczyły początkowym doniesieniom.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pampernikiel
Pampernikiel
16.04.2026, 06:36:37 via Wykop
  • 53
@Setral: fakty przeczące początkowej narracji byłyby gdyby okazało się, że strzelał do dwóch ministrantów szykujących się na obóz harcerski. W tym przypadku gdy zaczęły wychodzić dodatkowe fakty, że tamta 3 to byli rasowi agresywni kryminaliści, którzy tej samej nocy poharatali innego przechodnia i zaczęły wychodzić odezwy do całej kryminalnej polski to tym bardziej początkowa narracja się umocniła
  • Odpowiedz
ToTrocheBardziejSkomplikowane
ToTrocheBardziejSkomplikowane
ToTrocheBardziejSkomplikowane
16.04.2026, 07:00:39 via Wykop
  • 33
@Setral: no jak na razie to wychodzą fakty przeczące doniesieniom prokuratora.

Dresik opowiada w telewizji że Borys był z psem i jak to pies się chował i bal wystrzałów.
Na nagraniu słyszymy "chcemy odejść" które z dużym prawdopodobieństwem wypowiada właśnie Borys odnosząc się do siebie i psa.
  • Odpowiedz
PabloEscobar
PabloEscobar
PabloEscobar
16.04.2026, 05:30:54 via Wykop
  • 23
Ciepło się zrobiło i patusy żerują.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mindy-moo
mindy-moo
mindy-moo
16.04.2026, 08:04:29 via Wykop
  • 18
Skuli mnie w kajdanki, mam tylko 16 lat i tak nie powinno być. No ewidentnie te prawo o wieku odpowiedzialnosci karnej powinno być obniżone.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wicherq
wicherq
16.04.2026, 09:50:42 via Wykop
  • 12
@mindy-moo: nie obniżone tylko uzależnione od czynu
  • Odpowiedz
ptt_
ptt_
16.04.2026, 16:09:31 via Wykop
  • 5
@mindy-moo: Powinno nie być żadnego minimalnego wieku i tyle.
  • Odpowiedz
pilprzem
pilprzem
pilprzem
16.04.2026, 06:50:37 via Wykop
  • 18
Trzeba byc gejem zeby wyjac knage przy swoich znajomych
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lomar15
Lomar15
15.04.2026, 23:59:24 via Wykop
  • 18
zaraz cyk umorz.. CHWILA, CUOOO?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ty_O
ty_O
ty_O
16.04.2026, 08:05:45 via Wykop
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xxxmen
xxxmen
xxxmen
16.04.2026, 09:07:07 via Wykop
  • 18
@ty_O: tam była patologia, szczególnie po II wojnie światowej. Nasprowadzali tam dzikiego elementu ze wschodu.Siostra mojej babci tam chwilę mieszkała w latach piecdziesiatych to z powrotem wróciła na południe Polski bo tam był dziki zachód. Jest to nawet w literaturze hisyorycznej jakie tam bandy były i ekipy no to wiadomo jakich przodków mają teraz niektorzy patusy. Nie mówie bo są tam też porządni ludzie ale patusów jednak co nie miara.
  • Odpowiedz
brokenik
brokenik
16.04.2026, 20:19:25 via Android
  • 2
@ty_O: @xxxmen Co Wy tutaj wymyslacie ;) Mieszkam tu od ponad 40 lat i nie znam bardziej bezpiecznego regionu. Problem z przestepczoscia mial Wałbrzych ktory w latach 90 stal sie wylegarnia patologii po upadku przemyslu i gornictwa. Kotlina Klodzka to osobny region w ktorym w wielu miejscach czas sie zatrzymal np. w Miedzylesiu. Najwiecej niestety patusiarni bylo i jest w Klodzku i Bystrzycy. Kazdy wie o tym jakie cyrki
  • Odpowiedz
Dadan_Karambolo
Dadan_Karambolo
16.04.2026, 08:16:26 via Wykop
  • 15
Dzielnicowy jak zwykle nic nie wiedział i nic nie widział, zajęty był "ważnymi sprawami osiedla"?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 2 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
3975
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
3910
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2844
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2709
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
2397
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #bron
  • #policja
  • #polska
  • #kryminalne
  • #afera
  • #strzelanina
  • #strzelectwo
  • #heheszki
  • #patologia
  • #patologiazewsi
  • #uwagatvn
  • #patologiazmiasta
  • #justwykopthings
  • #klodzko
  • #wiadomosci

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking