Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko zostało wyrzucone
Duplikat: https://wykop.pl/link/7927799/ziobro-chcial-uciec-do-usa

339

Ziobro myślał o USA, ale Amerykanie go nie chcieli. "Ciągnie się za nim kilka sp

Ziobro myślał o USA, ale Amerykanie go nie chcieli. "Ciągnie się za nim kilka sp

Zbigniew Ziobro zaczął rozglądać się za nowym miejscem tymczasowego pobytu. Autorzy podcastu "W związku ze śledztwem" za

gheost1410
gheost1410
gheost1410
z
onet.pl
dodany: 15.04.2026, 15:17:32
  • #
    ziobro
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    wegry
  • #
    pegasus
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Dokąd mogą uciec Ziobro i Romanowski po przegranej Orbana?
swiniakstatysta
z youtu.be
  • 5
Mniej niż Zero!
kacper-gorski-12
z google.com
  • -4

Komentarze (122)

najlepsze

i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
15.04.2026, 15:53:19 via Wykop
  • 250
Tu nie ma co gdybać, bo nigdzie nie pojedzie, ma cofnięty paszport a na dowodzie osobistym ma ograniczone ruchy.
To jest gorący ziemiak i nikt go nie przyjmie, chyba, że państwa, które są w opozycji do interesu Polskiego jak Rosja czy Białoruś
Niech do Rosji ucieka, dostanie mieszkanie do końca życia w zamian za informacje, które posiada, bo dosyć długo przy korycie był.
A tak poważnie to scenariusz jest prosty, trafi do
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kwanty
kwanty
15.04.2026, 16:04:18 via Wykop
  • 123
Niech do Rosji ucieka, dostanie mieszkanie do końca życia


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo:
kwanty - >Niech do Rosji ucieka, dostanie mieszkanie do końca życia

@iterazwchodzeja...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Whereswally
Whereswally
15.04.2026, 22:30:12 via Wykop
  • 22
Nie wazne czy PO KO, PiS czy Konfederacja, Lewica, jak popełniała dana osoba przestępstwa i można to udowodnić to kryminał


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: +1
  • Odpowiedz
bropek
bropek
15.04.2026, 19:58:24 via Android
  • 145
Widzisz Zbyszek, tak to działa jak prokurator generalny jest członkiem rządu, a sędziowie dają się sterować poslom. Sam robiłeś wszystko taki system utrwalić. I teraz może jesteś winny, może nie, ale sam jesteś obsrany, że to może nie mieć najmniejszego znaczenia. Fajnie, nie xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AdomasMickevicius
AdomasMickevicius
15.04.2026, 22:09:52 via Wykop
  • 8
@bropek: Wiesz, że taki system funkcjonował od upadku PRLu z przerwą na zmianę tego przez PO w latach 2010-2016? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bropek
bropek
15.04.2026, 23:40:28 via Android
  • 58
@AdomasMickevicius

Wiesz, że taki system funkcjonował od upadku PRLu z przerwą na zmianę tego przez PO w latach 2010-2016? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie do końca...
Jeśli chodzi tylko o łączenie prokuratora generalnego z polityką, to faktycznie, to Ziobro przywrócił stan wcześniejszy, ale to tylko jedna ze zmian. Z ważniejszych punktów - przed Ziobra nigdy wcześniej nie wybierano członków KRS w Sejmie, zawsze robiło to środowisko sędziowskie między sobą. Ziobro sobie chciał
  • Odpowiedz
gl0wa
gl0wa
15.04.2026, 15:37:37 via Wykop
  • 106
Może Albania? Ten od respiratorów przetarł już szlaki.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ToksycznyArek
ToksycznyArek
ToksycznyArek
15.04.2026, 21:14:55 via Wykop
  • 26
@gl0wa: Problem, że ma cofnięty paszport, a tam trzeba przejechać przez dwie pilnowane granice.
  • Odpowiedz
WielkiBojler
WielkiBojler
15.04.2026, 22:02:22 via Wykop
  • 35
@ToksycznyArek: Tyle kasy co przewalili w funduszu sprawiedliwości, to zdziwiłbym się jak ma tylko jeden.
  • Odpowiedz
chlopiec_kucyk
chlopiec_kucyk
15.04.2026, 19:10:30 via Wykop
  • 55
Jakby wyjechał na Białoruś to byłby grób do trumny PISu, już by się nie dało ukryć że to agenci rosji.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

muchomorek81
muchomorek81
muchomorek81
16.04.2026, 02:25:20 via iOS
  • 55
@chlopiec_kucyk: nie doceniasz bystrego intelektu pisowców. Powie im się, że na Białorusi jest obecnie demokracja… i oni to w uwierzą.
  • Odpowiedz
Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
16.04.2026, 03:48:11 via Wykop
  • 11
@chlopiec_kucyk: Batyr tworzy radę z ludzi których materiały są pokazywane na szkoleniach przeciwko ruskiej dezinformacji, a elektorat nie widzi problemu. Ziobre u Łukaszenki też by łyknęli bez popity.
  • Odpowiedz
staryjednaknowy
staryjednaknowy
staryjednaknowy
15.04.2026, 15:34:18 via Wykop
  • 55
Amerykanie go nie chcieli
staryjednaknowy - >Amerykanie go nie chcieli

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zychtomasz
zychtomasz
15.04.2026, 15:28:24 via Wykop
  • 38
zychtomasz

źródło: dubaj

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

staryjednaknowy
staryjednaknowy
staryjednaknowy
15.04.2026, 15:38:31 via Wykop
  • 42
@zychtomasz: Dubaj?
staryjednaknowy - @zychtomasz: Dubaj?

źródło: radek

Pobierz
  • Odpowiedz
mexxl
mexxl
15.04.2026, 22:45:34 via Wykop
  • 11
@zychtomasz: już jeden fan szybkiej jazdy pojechał tam pojechał po namowie prawników i się lekko zdziwił. @staryjednaknowy bardziej AI
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
15.04.2026, 15:54:35 via Android
  • 37
To teraz Zbysio musi poszukać numer do Szmydta i zadzwonić "w takiej jednej głupiej sprawie".
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jagoslau
jagoslau
jagoslau
15.04.2026, 23:03:05 via Wykop
  • 33
Zostaje Białoruś albo Rosja, z tym że to wiąże się z całkowitą utratą wiarygodności. Kartoflany dyktator nie da im azylu za darmo. Szmydt musiał dawać występy w białoruskiej telewizji - wychwalać Białoruś i mądrego kartoflanego cara, płakać na terror i prześladowania w Polsce. Gdy zero i płaczkowski zaczną to robić - to będzie ich definitywny koniec w polityce. A to dla nich ważne, oni wciąż czepiają się nadziei że kaczafi wygra następne
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

muchomorek81
muchomorek81
muchomorek81
16.04.2026, 02:35:52 via iOS
  • 24
@jagoslau: obserwując jaki obecnie kurs obrała polska prawica przy utrzymaniu dużego poparcia, to zbyniu może pojechać nawet i do Korei Północnej. Ich elektorat się już nigdy nie obudzi.
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
16.04.2026, 05:39:32 via Android
  • 4
@muchomorek81: dokładnie nagle się okaże że Białoruś to nasz przyjaciel w sumie konfiarze i gaśniczki już tak uważają, a pisowcy.
  • Odpowiedz
czarny_i_zly
czarny_i_zly
15.04.2026, 21:38:10 via Wykop
  • 27
Białoruś przyjmie z otwartymi rękami, czasami tylko zawiozą na gościnne występy do Sołowiowa do Moskwy, z akumulatorem na jajach.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WielkiBojler
WielkiBojler
15.04.2026, 22:04:50 via Wykop
  • 31
@czarny_i_zly: U zbyszka będą musieli podpiąć ten akumulator do czegoś innego
  • Odpowiedz
Amras
Amras
16.04.2026, 04:14:06 via Wykop
  • 1
@WielkiBojler: akumulator na wargach?
  • Odpowiedz
wesolymaluch
wesolymaluch
wesolymaluch
15.04.2026, 16:53:03 via Wykop
  • 22
W USA to by docenił służbę zdrowia.
Chłop by sam do Polski wrócił raczej po pierwszych kilku rachunkach.
Ubezpieczenie to by mu w kosmos nabili, bo potrzebuje opieki.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3369
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3189
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3133
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2986
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2484
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #pis
  • #polska
  • #afera
  • #stonoga
  • #heheszki
  • #wegry
  • #tusk
  • #tvrepublika
  • #republika
  • #romanowski
  • #zero
  • #prawo
  • #pegasus
  • #neuropa
  • #funduszsprawiedliwosci

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking