Ratownicy MOPR muszą sprzedać łódź ratunkową, żeby funkcjonować

Brzmi jak żart, ale ratownikom Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego nie jest do śmiechu. Ponownie wraca temat zbyt niskiego finansowania MOPR, co zmusiło zarząd do drastycznej decyzji o sprzedaży jednej z łodzi ratowniczych.

- #
- #
- 62
- Odpowiedz





Komentarze (62)
najlepsze
Jak można doprowadzić do tego, że MOPR musi sprzedać łódkę? To przecież jest jakiś cyrk.
Tak samo wypłaty dla ratowników na poziomie najniższej. No po prostu żenada. Takie rzeczy jak środki do ratowania życia i etaty osób ratujących życie nie powinny w ogóle być limitowane. Jest uzasadniona potrzeba, to się ją realizuje.
Skończmy z tym 800+ to nie jest uzasadniona potrzeba. To jest 80-90
źródło: image
Pobierzteraz tylko czekac aż Tusk ogłosi sukces XD