Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko zostało wyrzucone
Duplikat: https://wykop.pl/link/7927201/p-czarnek-to-przedsiebiorcy-beda-decydowac-o-tym-ilu-imigrantow-przyjedzie

1040

Czarnek: Legalnej migracji nie ukrócimy

Maski spadły

Shady_PL
Shady_PL
Shady_PL
z
x.com
dodany: 14.04.2026, 12:03:03
  • #
    bekazpisu
  • #
    imigranci
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Tak PiS wpuścił do Polski setki tysięcy imigrantów. Raport NIK.
FrankDelgado
z wykop.pl
  • 93
Zajączkowska - imigranci poprawiają dzietność w Polsce. Nie będzie ograniczania migracji.
uciuuu
z x.com
  • 47

Komentarze (122)

najlepsze

Vahanara888
Vahanara888
Vahanara888
14.04.2026, 12:14:22 via Wykop
  • 190
Firma ma rok w rok od kilku lat średnią stratę ok 21 mln. W ciągu 6 lat 130 mln straty- jak to działa??? Na co nam taka firma która nie płaci podatków i zatrudnia cudzoziemców?
https://www.bizraport.pl/krs/0000451538/konskowola-meat-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia

Ktoś wie jaki mechanizm za tym stoi ze firma ciągle działa na stracie???
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomasz-terka1986
tomasz-terka1986
tomasz-terka1986
14.04.2026, 12:51:25 via Wykop
  • 57
@Vahanara888: Większość danych jest niedostępna, ale widać że przychody im systematycznie rosną. Nie znam struktury wydatków, ale widzę następujące możliwości:
- czekają na zakończenie jakiegoś cyklu inwestycji, który znacznie zwiększy ich przychody w latach nastepnych
- produkcja nie działa w pełnej skali i stanie się zyskowna dopiero po przekroczeniu pewnego wolumenu
- chcą najpierw zbudować sieć klientów oferując atrakcyjne ceny, a po osiągnięciu odpowiedniej pozycji rynkowej zaczną podnosić ceny produktów
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
14.04.2026, 14:24:47 via Wykop
  • 56
@Vahanara888: Spółka nie ma dawać opodatkowanego zysku tylko pieniądze właścicielom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zabbii
zabbii
14.04.2026, 12:28:00 via Wykop
  • 144
Hmmmm, czy to oznacza, że będzie można znów na straganie kupić wizy u PiSiarza? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
14.04.2026, 14:04:54 via Wykop
  • 59
@zabbii: Jeśli kupił wizę, to legalny. Ten pisowski spin już przerabialiśmy
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
14.04.2026, 20:46:11 via Wykop
  • 0
@zabbii: jeszcze jak
  • Odpowiedz
rav2
rav2
14.04.2026, 12:49:07 via Wykop
  • 110
Czego innego się spodziewać po partii interesów syjonistycznych?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BajaScorpions
BajaScorpions
14.04.2026, 14:57:06 via Wykop
  • 7
@rav2: W powiązanych widać, że konfiara z Klubu Żydoskiego wtóruje temu większemu PiSowi. #prawicowizdrajcy #mniejszypis

  • Odpowiedz
Ordinary-Man
Ordinary-Man
Ordinary-Man
14.04.2026, 15:31:52 via Wykop
  • 11
@rav2: A Koalicja to niby inaczej? xD Nie rozśmieszaj mnie.
  • Odpowiedz
Kojot2077
Kojot2077
14.04.2026, 12:49:55 via Wykop
  • 70
Potencjalny nadzorca Polinu miałby być za lokalsami? obudźcie się, że to jest syjonistyczno globalistyczna elita i oni każdego uważają za robactwo do wyzysku, ramię w ramię z korporacjami stoją rządy, mają na własność swój zasób owiec do strzyżenia, a jaki kolor będzie skóry to jest bez znaczenia.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

weslbn
weslbn
weslbn
14.04.2026, 14:18:27 via Wykop
  • 11
@Kojot2077: Ludzie w Polsce lubią być robieni w uja i żadna pobudka niczego nie zmieni. Niestety.
  • Odpowiedz
JemKredki1983
JemKredki1983
14.04.2026, 12:38:10 via Wykop
  • 54
oooo kurcze teraz Orban jest zły a migranci dobrze... ojjj że pisowcy nie dostają zawrotów głowy to ja nie wiem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Programista500plus
Programista500plus
14.04.2026, 13:57:49 via Wykop
  • 15
@JemKredki1983: To nie przeszkadza. Funkcja głowy u jemniomów jest ograniczona( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzbanusjan
Dzbanusjan
Dzbanusjan
14.04.2026, 15:45:25 via Wykop
  • 5
@JemKredki1983: spokojna głowa, w tv zarublika mają już na pewno wytłumaczenie
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
14.04.2026, 14:20:13 via Wykop
  • 49
Czy oni się właśnie pozbyli karty przetargowej którą straszyli Polaków ostatnie trzy kadencje?

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dzbanusjan
Dzbanusjan
Dzbanusjan
14.04.2026, 15:46:10 via Wykop
  • 9
@szuwarek: dużo mają tych kart, geje, robaki, wiatraki, aborcja
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL
14.04.2026, 15:49:50 via Wykop
  • 8
@szuwarek: przecież w republice to nie poleci. I tak będą mieli 22-25% w wyborach bo mają żelazny elektorat odcięty od jakichkolwiek negatywnych informacji na temat pisu. Po prostu dobiorą sobie konfe albo brauniarzy na koalicjanta
  • Odpowiedz
stroggoslaw
stroggoslaw
stroggoslaw
14.04.2026, 13:07:21 via Wykop
  • 48
Dobrze, że mówi na głos.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Atabis
Atabis
Atabis
14.04.2026, 14:05:10 via Wykop
  • 0
@stroggoslaw: słusznie, choć to naprawdę dziwna strategia przed kampanią. Do kogo to jest ukłon? Do Januszexów? Wielkich korpo?
Cała narracja(pełna hipokryzji dodam) PiSu to właśnie było straszenie imigrantami.
No mniejsza, ważne że odpalili swoją wersję "protokołu 1%", na pewno pomoże. Powinszować taktyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
14.04.2026, 14:06:15 via Wykop
  • 11
@stroggoslaw: Oj fani i tak wytłumaczą. Trump też otwarcie przed wyborami mówił co będzie robił, ale jak osmieliłeś się im zwrócić na to uwagę to leciały wyzwiska od wszelkich "lewakuf" i że nie zrozumiałeś wypowiedzi pana Trumpa.
  • Odpowiedz
mnvt
mnvt
mnvt
14.04.2026, 14:04:36 via Wykop
  • 41
Dla mnie jeśli firma płaci tyle i ma takie warunki, że Polacy nie chcą tam pracować - zaorać. Lepiej inwestować i wspierać firmy (najlepiej z polskim kapitałem), które lepiej płacą i wytwarzają jakieś bardziej skomplikowane produkty - najlepiej technologiczne.

Kołchozy smrodu, wymagające biorobotów za minimalną, są nam niepotrzebne na tym etapie rozwoju, chyba że już na zawsze chcemy być tanią montownią Europy.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ordinary-Man
Ordinary-Man
Ordinary-Man
14.04.2026, 15:35:18 via Wykop
  • 3
@mnvt: Błędnie zakładasz, że im większy kapitał tym skala januszostwa jest mniejsza. Tu chodzi raczej o to, że na razie pajeety nie są w stanie przeskoczyć wymogów kwalifikacyjnych dla polaków posiadających wiedzę specjalistyczną. Gdyby było inaczej to w tym "wysoko dokapitalizowanych firmach" unosiłby się zapach stolca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kocimietka_BB
kocimietka_BB
14.04.2026, 22:11:44 via Wykop
  • 2
chyba że już na zawsze chcemy być tanią montownią Europy.

@mnvt: a chcemy? Ty tego chcesz albo ja?

Czy raczej ci na górze, w naszym rządzie? I ci z europarlamentu?
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
14.04.2026, 14:02:40 via Wykop
  • 41
- Po co zatrudnić jednego Polaka, skoro można 5 Hindusów
- CO JAK TO POLACY BEZROBOTNI
- KTO ICH IMIGRANTÓW NASPROWADZAŁ
- PRECZ Z KOMUNO

klasyk.
Krs90 - - Po co zatrudnić jednego Polaka, skoro można 5 Hindusów
- CO JAK TO POLACY B...

źródło: obraz_2026-04-14_160201885

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sagittus
Sagittus
Sagittus
14.04.2026, 15:36:22 via Android
  • 6
@Krs90: Najśmieszniejsze jest to, że ta znienawidzona przez prawicę komuna stawiała na piedestał polskich robotników i dawała im pracę.
  • Odpowiedz
Big_Bocchers
Big_Bocchers
14.04.2026, 16:53:31 via iOS
  • 1
@Endrju__: No chyba że to kobieta, wtedy nie. To chłop ma z---------ć. A, przepraszam. Również Korwin nie będzie. Całe życie polityka i spadek. Wolny rynek iks de xD
  • Odpowiedz
micsly
micsly
micsly
14.04.2026, 14:50:32 via Wykop
  • 25
Pracuje w firmie produkcyjnej ktora czasem korzysta z firm wynajmującej pracowników. Po zmianie władzy duzo trudniej o pracowników z egzotycznych krajow jak Kolumbia czy Bangladesz. Taki paradoks ze niby lewacki rząd ogranicza, a przynajmniej weryfikuje kogo ściągamy do kraju, a za czasów PiSu jedynym ograniczeniem był czas podróży...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dolina_korupcji
dolina_korupcji
dolina_korupcji
14.04.2026, 18:17:43 via Wykop
  • 1
@micsly: nic się nie zmieniło jest tak samo, w rok liczba imigrantów wzrosła o 7,1% i kto to był? napewno nie europejczycy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4300
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3181
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3093
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2665
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2365
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #bekazkonfederacji
  • #neuropa
  • #heheszki
  • #pis
  • #polska
  • #4konserwy
  • #bekazpo
  • #kanalzero
  • #tvpis
  • #konfederacja
  • #afera
  • #usa
  • #tvrepublika
  • #bekazkatoli
  • #nawrocki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking