Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko228
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

634

Cieśnina Ormuz jest zablokowana. Plan Europy?

von der Leyen: Najtańsza energia to ta, której nie używasz. Zostań w domu, nie jeździj, nie używaj prądu.

alibaski
alibaski
alibaski
z
streamable.com
dodany: wczoraj, 11:00:41
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    energia
  • #
    ekonomia
  • #
    ekologia
  • #
    klimat
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

The Grid Doesn't Need More Power Plants (It Needs This)
mapz
z youtu.be
  • 0

Komentarze (161)

najlepsze

konkarne
konkarne
wczoraj, 11:31:13 via Wykop
  • 470
Właśnie Urszulko, zostań w domu, przestań przyjeżdżać do Brukseli i zostaw swoje chore pomysły dla siebie...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

akcjakrk
akcjakrk
akcjakrk
wczoraj, 13:10:47 via Wykop
  • 119
@konkarne: nie będziesz miał niczego, nie będziesz jadł niczego, będziesz siedział po ciemku i w zimnie.
  • Odpowiedz
petarded
petarded
wczoraj, 16:13:51 via Android
  • 54
@konkarne: urszula uczy, urszula radzi, urszula nigdy cie nie zdradzi XD
  • Odpowiedz
PrezesBoss
PrezesBoss
wczoraj, 11:47:03 via Wykop
  • 266
już to raz słyszałem w 2019, siedź w domu, nie wychodź, zaszczep się.... a weź ty babo spier..laj ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
wczoraj, 17:36:40 via Wykop
  • 51
@i-marszi: niech odblokuje ten który ją zatkał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czerwone_Stringi - @i-marszi: niech odblokuje ten który ją zatkał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: kaczynski-wielki-strateg-czapka-make-america-great-again

Pobierz
  • Odpowiedz
BedzinGurom
BedzinGurom
wczoraj, 17:47:05 via Wykop
  • 31
@PrezesBoss: Czemu ona to musi czytać? To są jej słowa czy ktoś jej to dał do przeczytania? Ile ona zarabia za bycie pajacową Europy i kto do ku...y nędzy ja wybrał?!
  • Odpowiedz
schnippen_schnappen
schnippen_schnappen
wczoraj, 12:51:59 via Wykop
  • 160
schnippen_schnappen

źródło: S9EiH1fUWtJlHIUq

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wujcio_dobra_rada
wujcio_dobra_rada
wczoraj, 14:53:14 via Wykop
  • -55
@schnippen_schnappen: w dobie ejaj taka słaba grafika
  • Odpowiedz
dzialoZaglady
dzialoZaglady
wczoraj, 17:40:15 via Wykop
  • 86
Jakie to wszystko teraz oczywiste( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzialoZaglady - Jakie to wszystko teraz oczywiste( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pan_krecik
Pan_krecik
Pan_krecik
wczoraj, 13:20:46 via Wykop
  • 79
Po co nam energia?!
Przymocujmy nakrętki do butelek!
Pan_krecik - Po co nam energia?! 
Przymocujmy nakrętki do butelek!

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

60groszyzawpis
60groszyzawpis
60groszyzawpis
wczoraj, 17:25:08 via Wykop
  • 62
I ta wariatka, na fali "zwycięstwa" na Węgrzech już przebąkuje, o tym, że trzeba uwalić zasadę jednomyślności.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

realizta
realizta
wczoraj, 18:21:06 via Wykop
  • 14
@60groszyzawpis: Nie rozumiem, odszedł największy hamulcowy UE i to ma być pretekstem do zmiany zasady jednomyślności? Bo już nie ma problemu?
  • Odpowiedz
wujcio_dobra_rada
wujcio_dobra_rada
23 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 17
@realizta: muszą szybko uchwalić bo nie długo kryzys i polecą ze stołków
  • Odpowiedz
malkontent
malkontent
wczoraj, 15:20:47 via Android
  • 55
A może by tak zlikwidować podatki od powietrza i ratowania planety?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo345
elo345
elo345
wczoraj, 17:57:15 via Wykop
  • 16
@malkontent: Nie no, tyle to nie.
  • Odpowiedz
marek_s80
marek_s80
marek_s80
22 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 5
@malkontent: Ale przecież planeta za drobną opłatą nie płonie, jak skończymy płacić to ziemia nas zabije!!!
  • Odpowiedz
sebastian-podjadlo
sebastian-podjadlo
sebastian-podjadlo
wczoraj, 16:02:39 via Wykop
  • 43
Europa potrzebuje konkretnych rozwiązań: dywersyfikacji źródeł energii, stabilnych dostaw i inwestycji w infrastrukturę, a nie tylko apeli do obywateli o ograniczanie życia codziennego. Takie komunikaty mogą raczej frustrować niż budować zaufanie do instytucji.

W sytuacjach kryzysowych ludzie oczekują planu i poczucia kontroli, a nie ogólnych haseł, które można różnie interpretować.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Massad
Massad
Massad
wczoraj, 17:56:25 via Wykop
  • 18
Europa potrzebuje konkretnych rozwiązań: dywersyfikacji źródeł energii, stabilnych dostaw i inwestycji w infrastrukturę


@sebastian-podjadlo: czyli zielony ład?

a nie tylko apeli do obywateli o ograniczanie życia codziennego.


@sebastian-podjadlo: a co lepiej zrobić w obecnej sytuacji?
  • Odpowiedz
Almagest
Almagest
wczoraj, 17:59:30 via Wykop
  • 7
@sebastian-podjadlo: przecież dodajemy odnawialne źródła energii od kilkunastu lat. Przechodzimy też na elektryczne samochody
Konkretne rozwiązania są w trakcie realizacji od dawna przecież. I bardzo podobne do tych co stosują np. Chiny. Mają też wysokie koszty i nawet pis u nas zrobił wokół nich ostatnio kampanię wyborczą.
Bardzo dziwny komentarz. W sensie plany by osiągać te cele gdzieś do 2035 czy dalej są dla ciebie zbyt wolne i mamy mieć
  • Odpowiedz
zagubionychromosom
zagubionychromosom
wczoraj, 15:41:18 via Wykop
  • 31
Szwaby dały wszystkim przykład i likwidują swój przemysł.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kastrator2
kastrator2
kastrator2
19 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 2
@zagubionychromosom: Teraz w ramach solidarności inni też muszą zlikwidować xd
  • Odpowiedz
kulorok
kulorok
kulorok
12 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@marek_s80: myślę, że mniej przypadkowy, niż Ci się wydaje. IMO paski płacowe wystawiają im w Chinach a w Brukseli to tylko kieszonkowe na lizaka.
  • Odpowiedz
hospes
hospes
hospes
wczoraj, 17:55:03 via Wykop
  • 29
Były paszporty covidowe xD To teraz trzeba dla robaków zrobić paszport energetyczne!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Hity

tygodnia

Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
3840
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
3093
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
3067
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
2546
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
2427
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #europa
  • #polska
  • #gospodarka
  • #ue
  • #neuropa
  • #usa
  • #4konserwy
  • #pieniadze
  • #ekonomia
  • #ekologia
  • #eu
  • #prawo
  • #rolnictwo
  • #heheszki
  • #niemcy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking