TV Republika przyznaje, ze Orban przegrał

Mam z tym tytułem jakąś cichą satysfakcję, że najwięksi kłamcy i największa szczujnia w Polsce muszą przyznać niewygodny dla nich fakt.. A już spodziewałem się alternatywnej rzeczywistości, w której Orban wygrałby na Węgrzech - wg Tfupubliki jako jedynego medium na świecie... Nie zdziwiłbym się

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 127
- Odpowiedz





Komentarze (127)
najlepsze
@hansoloxd: oglądałem chwile republike, i oczywiście było że Tuskowcy namieszali w wyborach :D
Tusk to jedyny mąz stanu jakiego mamy!
źródło: 69d510a67b6bfaa45116b3a5jpeg_jpg_80
Pobierz@EmilioEstevez: Tak, inaczej. Republika wyświetlała kupione sondaże jak już były częściowe wyniki i udawała, że Orban ma przewagę. To można porównać tylko do 2023, kiedy PiS po przegranej mówił w mediach że wygrał i będzie tworzył rząd.
źródło: IMG_5178
Pobierzźródło: image
Pobierzźródło: image
Pobierzźródło: image
Pobierzhttps://streamable.com/efnagj
SZOK W BUDAPESZCE: WYGRANA, KTÓRA BUDZI PYTANIA — „CZY KTOŚ TO KONTROLUJE?”