Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko187
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

423

Prezes Budimexu: polska firma to taka, która tutaj płaci podatki i inwestuje

Prezes Budimexu: polska firma to taka, która tutaj płaci podatki i inwestuje

O tym, czy firma jest naprawdę lokalna, nie decyduje wyłącznie struktura właścicielska. Liczy się to, gdzie zatrudnia ludzi i buduje kompetencje dla całej gospodarki mówi Artur Popko. Kluczowy jest cały łańcuch wartości, aby jak największa część dostaw pochodziła z lokalnego rynku.

Frijheid2
Frijheid2
z
rynekinfrastruktury.pl
dodany: przedwczoraj, 12:03:37
  • #
    budownictwo
  • #
    biznes
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    inwestycje
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (78)

najlepsze

LeastWantd80
LeastWantd80
LeastWantd80
wczoraj, 13:11:47 via Android
  • 0
Taki Lidl i Aldi wyciskają z polaków ostatni grosz. Nie płacą podatku i cały zysk transferują do Niemiec. Następnie niemiec mówi- musimy bronić europy! Masz tu polaku pożyczkę i kup dużo od nas broni. Pożycza więc te "polskie" pieniądze polakowi. Biedny polak musi teraz kupić b--ń u niemca i oddać dwa razy tyle ile pożyczył swoich pieniędzy.
To jest Tuskowy SAFE w skrócie .
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bachus
bachus
wczoraj, 14:15:47 via Wykop
  • 2
@LeastWantd80: Yyyy. Np. Lidl w 2024 odprowadził około 500 mln podatku CIT. Dino około 290t-300 tys. Lidl też jest uznawany wśród ludzi pracujących w tego typu sklepach za najlepszego pracodawcę i nie chodzi tylko o stawki.
  • Odpowiedz
ty_O
ty_O
ty_O
10 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
WOparachAbsurdu
WOparachAbsurdu
wczoraj, 12:29:19 via Wykop
  • 0
A struktura robotnicza? Jak Polski januszex zatrudnia napływających robotników, byleby nie płacić więcej Polakowi, to jest to patryjotyczne działanie, czy raczej na szkodę kraju?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Frijheid2
Frijheid2
Autor
wczoraj, 12:34:47 via Wykop
  • 4
@WOparachAbsurdu: ściąganie robotnikow z zagranicy bez żadnej odpowiedzialności i kontroli to jeden z największych problemów dla społeczeństwa obecnie. ,
Nie chodzi tylko o zaniżanie płac, ale też o mieszkalnictwo i podwyższanie przestępczości.
  • Odpowiedz
bighatlogan
bighatlogan
wczoraj, 14:44:23 via iOS
  • -1
@WOparachAbsurdu: kazdy przedsiebiorca placi gak najmniejsze koszty moze, poczawszy od energii a skonczywszy na ludziach. placenie wiecej niz musisz jest wchuj glupie
  • Odpowiedz
pan_Ropuch
pan_Ropuch
pan_Ropuch
wczoraj, 09:24:01 via Android
  • 0
Tak. Tylko, ze w Polsce placi sie grosze, a zyski wyprowadza za granice.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Frijheid2
Frijheid2
Autor
wczoraj, 12:32:14 via Wykop
  • 0
@pan_Ropuch: to jak np. Trans Polonia z Tczewa kupiła holenderską spółkę za 35 mln euro i ta spółka zacznie generować zyski, to wszystko powinno zostać wydane w Holandii?
  • Odpowiedz
Szoser
Szoser
Szoser
wczoraj, 12:35:59 via Wykop
  • 0
zyski wyprowadza za granice


@pan_Ropuch: Zyski wyprowadza do akcjonariuszy, między innymi do mnie. Weź 753 złote i sobie kup jedną akcję na GPW. W tym roku znów będzie fajna dywidenda, a ty będziesz marudził, zamiast zarobić.
  • Odpowiedz
korupcja
korupcja
wczoraj, 14:07:04 via Wykop
  • -1
a polsko-izraelskie dziecko to polsko-izraelskie dziecko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz
Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz
wczoraj, 11:52:52 via Wykop
  • -1
Nikt nas do UE nie wziął żeby zrobić Polaczkom dobrze, to zawsze jest byś i jest biznes.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
wczoraj, 10:41:17 via Wykop
  • -1
Elity próbują wciskać ten kit tłuszczy która pracuje na ich fortuny. Firma ma taki kapitał gdzie leci największa część zysków i kropka. Gadanie CEO to gadanie aby robić dobrze akcjonariuszom i utrzymać się na stołku.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kubinka0505
kubinka0505
wczoraj, 09:34:11 via Android
  • -1
w polsce sie nie zaklada dzialalnosci, co wiedzą nawet dzieci z przedszkola
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AnalnyInseminator
AnalnyInseminator
wczoraj, 11:44:34 via iOS
  • -2
Oj wykopki zaraz narobicie w majtki w obronie deweloperucha xDDDDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rayearth
Rayearth
wczoraj, 07:43:48 via Wypiek
  • -2
Tam trzeba dodać warunek dot. gromadzenia zysku z inwestycji w rękach osoby z polskim obywatelskim.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KollA
KollA
wczoraj, 09:23:11 via Wykop
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Voger
Voger
Voger
przedwczoraj, 12:56:30 via Android
  • -4
Dokładnie 👍.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Hity

tygodnia

AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
3969
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
3792
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
3178
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
2990
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
2508
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #budowadomu
  • #budujzwykopem
  • #remontujzwykopem
  • #nieruchomosci
  • #architektura
  • #mieszkanie
  • #ciekawostki
  • #dom
  • #budowa
  • #remont
  • #pytanie
  • #budowlanka
  • #mieszkaniedeweloperskie
  • #polska
  • #deweloperka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking