powiem niech ktoś coś. są różne petycje, ja się na tym nie znam, ale może warto złożyć petycje która zrobi porządek z pijanymi sędziami, prokuratorami czy posłami. imunitet nie ma służyć bezkarności tych grup społecznych
Ten kraj jest do zaorania. Ziobryści sobie świetnie żyją, zabijają ludzi i śmieją się Temidzie w jej ślepą mordę. Tylko siły które nie siadają do stołu nie na swoich warunkach mogą coś zmienić.
Komentarze (26)
najlepsze
Tylko siły które nie siadają do stołu nie na swoich warunkach mogą coś zmienić.