Co drugi słoik miodu zafałszowany!

Najnowsze badanie przeprowadzone przez certyfikowane brukselskie laboratorium wykazało, że prawie połowa całego miodu importowanego do krajów Wspólnoty, w tym do Polski, nie spełnia norm lub jest zafałszowana.

- #
- #
- #
- #
- #
- 90
- Odpowiedz





Komentarze (90)
najlepsze
Wniosek? Jeden, zaufany pszczelarz i tylko od niego brać.
Zwyczajnie kiedy jakieś produkty robi się popularne i robi się na niego Moda to pojawiają się fałszywki.
Chińczycy ci nawet ryż będą farbować.
Rozumiem, że brukselskie laboratorium ma certyfikowaną łyżeczkę i talerzyk, jak widać metoda sprawdzenia czy miód jest naturalny czy nie jest bardzo prosta.
kraj pochodzenia UA
a poza tym mieszanka to znaczy ile 1% POLSKI 99% UKRAIŃSKI
sami sobie strzelają w kolano
były miłośnik miodu
acha: cena dla mnie nie ma znaczenia
20 proc. światowego handlu winami może być dotknięte fałszerstwami, z czego ogromna część pochodzi z Chin.." https://forsal.pl/artykuly/737665,chinczycy-podrabiaja-drogie-francuskie-wina.html