Komendant policji pędził 113 km/h w zabudowanym i wpadł na radar swojej drogówki
Dr podinsp. Janusz Kiszka pędził radiowozem przez miasto 113 km/h i wpadł na radar policjantów drogówki z własnej komendy. Finał może Was zaskoczyć...

- #
- #
- #
- #
- 50
- Odpowiedz






Komentarze (50)
najlepsze
Komendant dostał mandat a sensacją według tych dzbanów z kanału jest wystosowane przez komendanta to oświadczenie .
Można zakopać
źródło: 1000017719
Pobierz@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: W większości wypadków policja innym policjantom daje pouczenia, a co dopiero komuś na wyższych stołkach. Tak więc mandat dla komendanta jest sensacją, szczególnie jak dostał go od własnych podwładnych.
Przyjął jak uczciwy człowiek na klatę, nie wymigiwał się. A mógł. Uczciwy facet. Nie powinien tego robić, ale jak został złapany, to uczciwie postąpił, przyznał się do winy, przyjął mandat i konsekwencje.
@Gr4bek: Może w ostatnich latach się coś zmieniło, ale jakiś czas temu na pewno to inaczej wyglądało i zdjęcia kasowane były bez problemów.
I nie dało się o nim napisać w opisie? Zakop za naciąganie na wyświetlenia.