Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

425

Komendant policji pędził 113 km/h w zabudowanym i wpadł na radar swojej drogówki

Dr podinsp. Janusz Kiszka pędził radiowozem przez miasto 113 km/h i wpadł na radar policjantów drogówki z własnej komendy. Finał może Was zaskoczyć...

tomek-hall
tomek-hall
z
youtube.com
dodany: 03.04.2026, 10:00:00
  • #
    policja
  • #
    speed
  • #
    polskiedrogi
  • #
    piracidrogowi
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Za bezpieczny weekend Władziu
Buckshot_00
z youtu.be
  • 8

Komentarze (50)

najlepsze

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
03.04.2026, 10:11:53 via Wykop
  • 117
Nie traćcie czasu na tych spamerów z kanału. Piracidrogowi
Komendant dostał mandat a sensacją według tych dzbanów z kanału jest wystosowane przez komendanta to oświadczenie .
Można zakopać
ZakladGospodarkiOdpadami - Nie traćcie czasu na tych spamerów z kanału. Piracidrogowi...

źródło: 1000017719

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mocoloco
mocoloco
mocoloco
03.04.2026, 12:43:23 via Wykop
  • 55
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: No a nie jest sensacją że się taki człowiek przyznał się do błędu? Dla mnie jest. Nawet jeśli to standard to bez nagłaśniania tego, a jedynie nagłaśniają pato-przypadki zaburzamy obraz całości.
  • Odpowiedz
Kibishi
Kibishi
Kibishi
03.04.2026, 13:40:38 via Wykop
  • 24
Komendant dostał mandat


@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: W większości wypadków policja innym policjantom daje pouczenia, a co dopiero komuś na wyższych stołkach. Tak więc mandat dla komendanta jest sensacją, szczególnie jak dostał go od własnych podwładnych.
  • Odpowiedz
Last_Viking
Last_Viking
03.04.2026, 13:48:19 via Wykop
  • 19
Za bezpieczny weekend Władziu! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TupacSzakur
TupacSzakur
03.04.2026, 13:50:52 via Wypiek
  • 15
@Last_Viking Za bezpieczny... <chlup> ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
new-object
new-object
03.04.2026, 10:11:26 via Wykop
  • 19
Wykop z czystym sumieniem. Szacunek dla komendanta, przywraca wiarę w ludzi ;)

Przyjął jak uczciwy człowiek na klatę, nie wymigiwał się. A mógł. Uczciwy facet. Nie powinien tego robić, ale jak został złapany, to uczciwie postąpił, przyznał się do winy, przyjął mandat i konsekwencje.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sisal35
Sisal35
Sisal35
03.04.2026, 13:54:18 via Wykop
  • 3
@new-object: w końcu to komendant jakies tam rozum ma, podumał i uznał że jak media zwochają jak nie raz już było to g---o będzie jeszcze większe.
  • Odpowiedz
kristoflampart
kristoflampart
03.04.2026, 17:47:51 via Android
  • 5
@new-object: żaden szacunek. On nie pierwszy raz z---------ł w zabudowanym 2x ponad limit. Jedynie dlatego, że się nadział na nagrywaną interwencję, sprawa wyszła na jaw. Inaczej skończyłoby się na pouczeniu i z-----------y dalej. Kolejna święta krowa mająca w dupie kodeks drogowy.
  • Odpowiedz
fotiks1984
fotiks1984
fotiks1984
03.04.2026, 14:39:39 via Wykop
  • 14
No i super. Przyjal mandat, poniosl konsekwencje, ktore sa jasno przewidziane w prawie za tego typu wykroczenie. Afery z tego nie bedzie - a inne celebryty, polityki i inne 'autorytety' uczcie sie jak uniknac efektu Straisend, bo tego typu zachowanie to 1 na 100 w waszym zgnilym srodowisku.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lekarz_operator_kolonoskopu
lekarz_operator_kolonoskopu
03.04.2026, 17:28:22 via Wykop
  • 2
@fotiks1984: Za mało many. Mógł wywalić z bazuki w biurze i wyczarować status poszkodowanego.
  • Odpowiedz
MercedesBenizPolska
MercedesBenizPolska
03.04.2026, 19:06:47 via Wykop
  • 0
@fotiks1984: chlopaki niech szukaja nowej roboty
  • Odpowiedz
HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
03.04.2026, 10:14:28 via Wykop
  • 11
Na bank to musiały być jakieś wewnętrzne porachunki.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZaczynajacySieNaLitereX
ZaczynajacySieNaLitereX
03.04.2026, 14:09:44 via Wykop
  • 16
@HeniekZPodLasu: Ja tam strzelam, że interwencja była nagrywana i komendant wiedział, że po prostu gra w ja tu jestem szeryfem i mnie prawo nie dotyczy nie jest warta świeczki kiedy na horyzoncie ciepła emeryturka.
  • Odpowiedz
BigSW
BigSW
BigSW
03.04.2026, 14:47:02 via Wypiek
  • 3
@ZaczynajacySieNaLitereX teraz wszystko jest nagrywane a nagrań chyba nie wyłączysz, poza tym te urządzenia do pomiaru mają pamięć i jak to skontrolują że strzał 113(poza zabudowanym takich nigdy nie widziałem) a nie ma kwitu że zabrano papiery to lipa. Takie moje domysły
  • Odpowiedz
JanMocny
JanMocny
JanMocny
03.04.2026, 14:35:02 via Wykop
  • 5
Bardzo dziwne. Tam musi być drugie dno, bo moim zdaniem żaden policjant przełożonemu nie wystawił by mandatu. Jakiś konflikt, wystawka?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gr4bek
Gr4bek
Gr4bek
03.04.2026, 18:28:31 via Wykop
  • 3
@JanMocny: znajomy policjant mówił, że nie można ot tak usunąć nagrania z suszarki. Dodatkowo przekazują je do weryfikacji gdzie nieznany tobie policjant z centrali sprawdza czy np. Nie puścili jakiegoś znajomego
  • Odpowiedz
JanMocny
JanMocny
JanMocny
03.04.2026, 21:35:47 via Wykop
  • 0
znajomy policjant mówił, że nie można ot tak usunąć nagrania z suszarki. Dodatkowo przekazują je do weryfikacji gdzie nieznany tobie policjant z centrali sprawdza czy np. Nie puścili jakiegoś znajomego


@Gr4bek: Może w ostatnich latach się coś zmieniło, ale jakiś czas temu na pewno to inaczej wyglądało i zdjęcia kasowane były bez problemów.
  • Odpowiedz
livaj78095
livaj78095
livaj78095
03.04.2026, 19:08:39 via Wykop
  • 2
oni nie nadają się do pracy w ruchu drogowym skoro służbowego pojazdu komendanta nie rozpoznają
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

motylbezskrzydel
motylbezskrzydel
04.04.2026, 08:15:06 via Wykop
  • 1
Finał może Was zaskoczyć...


I nie dało się o nim napisać w opisie? Zakop za naciąganie na wyświetlenia.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomek-hall
tomek-hall
Autor
04.04.2026, 08:47:08 via Wykop
  • -1
@motylbezskrzydel: ostry gość jesteś!
  • Odpowiedz
vojtas123
vojtas123
vojtas123
03.04.2026, 21:37:59 via Wykop
  • 1
Teraz komendanta będą wozić z i do domu. Za naszą kasę. Na sygnale, żeby już się na jakiś radar nie wbił.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kaczmysz
kaczmysz
03.04.2026, 21:19:10 via Wykop
  • 1
No i kiszka ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3382
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3194
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3136
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2989
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2488
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #kryminalne
  • #polska
  • #prawo
  • #wydarzenia
  • #przestepczosc
  • #heheszki
  • #polskiedrogi
  • #afera
  • #ciekawostki
  • #wypadek
  • #samochody
  • #motoryzacja
  • #warszawa
  • #kierowcy
  • #usa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking