Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

423

Z impetem wjechał na pasy, po których przechodziła 10latka. Usłyszał 6 zarzutów

Z impetem wjechał na pasy, po których przechodziła 10latka. Usłyszał 6 zarzutów

Policja z Lipna informuje o kierowcy Hondy, który ominął zatrzymany pojazd i wjechał na przejście, gdy znajdowała się na nim 10 letnia dziewczynka. Mężczyzna tłumaczył, że nie zauważył dziecka i obawiał się zderzenia z autem przed nim. Usłyszał sześć zarzutów, m.in. za nieustąpienie pierwszeństwa.

Nick7C5
Nick7C5
z
lipno.policja.gov.pl
dodany: 03.04.2026, 08:27:53
  • #
    lipno
  • #
    policja
  • #
    ruchdrogowy
  • #
    piesi
  • #
    bezpieczenstwo
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Link do nagrania
Fricooo
z filmiki.tv
  • 0

Komentarze (152)

najlepsze

Hodofca
Hodofca
03.04.2026, 10:00:33 via Wykop
  • 236
Tu też występował ten problem z autami które parkują zbyt blisko przejścia i ograniczają widoczność. Tych dzbanów też powinno się skasować przy tej okazji na maksymalny wymiar kary.
Hodofca - Tu też występował ten problem z autami które parkują zbyt blisko przejścia ...

źródło: adzbany

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
03.04.2026, 11:01:40 via Wykop
  • 74
@Rainbowwarior: Ale te linie nie wyznaczają bynajmniej miejsca parkowania! Masz prawo jazdy?
  • Odpowiedz
tomasz-jedon
tomasz-jedon
tomasz-jedon
03.04.2026, 20:53:52 via Wykop
  • 59
@LudzieToDebile: No dlatego jest podwójna ciągła oddalona od przejścia, zanim zaczyna się przerywana. A jak wiadomo, przy podwójnej ciągłej nie parkujemy.

Tacy ludzie mają po prostu w dupie zasady - mógłbyś tam świecące banery postawić, a i tak jakiś zjeb z busa będzie stawał i gadał, że nikomu nie przeszkadza i zawsze tak staje
  • Odpowiedz
niki_niki
niki_niki
niki_niki
03.04.2026, 08:34:34 via Wykop
  • 133
iż nie zauważył dziecka


Na szczęście zauważył, że pojazd zatrzymuje się przed przejściem, to przyspieszył i go ominął. Mistrz intelektu.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jasnie-wielmozny-pan
Jasnie-wielmozny-pan
Jasnie-wielmozny-pan
03.04.2026, 21:08:00 via Wykop
  • 15
@chlopiec_kucyk: Jak to twierdzą niektórzy kierowcy, pieszy jest na drodze gościem i ma UWAŻAĆ. No ja też UWAŻAŁEM,ale ani zatrzamynie dwóch pojazdów przed przejściem aby przepuścić grupę dzieci, ani to, że zatrzymałem się na środku przejścia w celu wychylenia się i sprawdzenia, czy jednak ktoś może nie wyprzedza przed przejściem tych dwóch zatrzymanych pojazdów, nie uchroniło mnie i koleżanki przed potrąceniem. Chyba tylko Bóg jeden raczy wiedzieć, dlaczego oboje wówczas
  • Odpowiedz
Jasnie-wielmozny-pan
Jasnie-wielmozny-pan
Jasnie-wielmozny-pan
04.04.2026, 18:20:52 via Wykop
  • 2
@NocnyFuriat: Dla lepszego zrozumienia: zatrzymałem się na środku jezdni (nie wiem dlaczego to zrobiłem), wyjrzałem zza samochodu stojącego na środowym pasie (w tamtym czasie, były tam w sumie 3 pasy), po UPEWNIENIU SIĘ , że nic nie jedzie, ruszyłem wraz z koleżanką (szliśmy na przedzie grupy około 20 dzieci). W momencie gdy robilem krok (wraz z koleżanką), wleciał w Nas kierowca, który postanowił wyminąć stojące przed przejściem pojazdy. Uderzył w
  • Odpowiedz

Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
03.04.2026, 20:51:26 via Wykop
  • 105
No i proszę, 6 zarzutów. Do czego może doprowadzić brak znajomosci na komendzie i prokuraturze...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
03.04.2026, 23:55:40 via Wykop
  • 41
@Sultan_Heheszkuw: za zabicie dwóch kobiet w trumnie na kółkach dostajesz zaledwie 1.5 roku.
  • Odpowiedz
geringxes
geringxes
geringxes
04.04.2026, 05:10:16 via Wykop
  • 21
@fiaslnfilrangve: 1.5 roku oglądania netflixa w domu
  • Odpowiedz
enterprize
enterprize
enterprize
03.04.2026, 18:16:44 via Wykop
  • 68
A wystarczyło być prawnikiem w swoim BMW i nie byłoby sprawy. Ach ci o biedni ludzie, tacy niezaradni
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malyalewarjat
malyalewarjat
malyalewarjat
03.04.2026, 21:34:32 via Wykop
  • 7
wystarczyło być prawnikiem w swoim BMW


@enterprize: ale on nie dożyje późnej starości. Zaćpa się wcześniej zapewne. Najgorsze, że znowu pewnie kogoś zabije jadąc swoim 'bezpiecznym' samochodem.

Nie wiem jakie haki musi mieć pan adwokat od 'trumny na kółkach' że mu tak łagodzą te wyroki.

  • Odpowiedz
AnonimowyBukograjek
AnonimowyBukograjek
AnonimowyBukograjek
04.04.2026, 05:19:12 via Wykop
  • 1
@enterprize: prawnik w BMW nie miał sprawy?
  • Odpowiedz
Vraagno
Vraagno
03.04.2026, 20:57:04 via Wykop
  • 38
Dlatego właśnie Konfitura, Stop Cham Warszawa czy inni walczą z takimi dzbanami drogowymi aby nie mordowali dzieciaków na przejściach na pieszych.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FOTEL
FOTEL
03.04.2026, 21:26:51 via Wykop
  • 3
@Vraagno: do pracy byś się wziął a nie donosisz na człowieka który prawie rozjechał 10latkę! Co za kraj konfidentów, przed wojną by była kula w łeb dla takiego! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
krzemas
krzemas
03.04.2026, 22:25:54 via Wykop
  • 26
@kolejne_juz_konto: Chyba słabo to przemyślałeś, konfiturze np. ludzie podsyłają kolejne miejscówki do obstawienia. Wiele ich wielokrotnych akcji kończy się przeorganizowaniem ruchu albo słupkami, często pokazuję jak wyglądało przed i jak po akcji. To raczej przyjemne z pożytecznym, ty serio myślisz że jak ktoś robi coś za pieniądze to robi to źle? A ty żyjesz powietrzem czy jednak masz jakieś koszty?
  • Odpowiedz
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
04.04.2026, 05:52:16 via Android
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sqorvel
sqorvel
03.04.2026, 21:33:22 via Wykop
  • 27
I nawet nikogo nie zabił a dostał więcej zarzutów niż adwokat od trumny na kółkach
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

A330
A330
04.04.2026, 06:08:56 via Wykop
  • 7
Może był w pracy, on tylko na chwilę tak wyprzedzal, jechal z malym dzieckiem. A w ogóle to weź sie do roboty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pierdydurke_13
Pierdydurke_13
Pierdydurke_13
04.04.2026, 07:08:13 via Wykop
  • 6
Artykuł na stronie policji, a wiec pisał go z pewnością policjant. A skoro nie odróżnia omijania od wymijania, to jak może przesądzać o winie i karze?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

miszczu90
miszczu90
04.04.2026, 09:22:51 via Wykop
  • -2
@Pierdydurke_13: Ostatnio były zmiany w tym zakresie, ale mój mózg na razie nie jest wstanie tego przetworzyć
  • Odpowiedz
SzymonL88
SzymonL88
SzymonL88
04.04.2026, 15:39:22 via Wykop
  • -1
@Pierdydurke_13: Nieustąpienie pierwszeństwa xD
Komu nie ustąpił? Pieszemu który nawet kroku nie zwolnił? Ciekawe że nikt nie ogarnia reszty przepisu ("Pieszym zabrania się wchodzenia na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd, również na pasach").
Nie zmienia to faktu że debil jest do eliminacji z ruchu drogowego.
  • Odpowiedz
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
04.04.2026, 17:13:57 via Android
  • 1
Domyślam się, że to nie jest prywatna kamera, tylko jakiegoś lokalnego zarządcy drogi, ale CZEMU NAGRYWA DZWIEK?!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3161
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3052
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3019
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2604
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2328
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #torun
  • #policja
  • #psl

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking