Kasuj te zdjęcia albo...! Wygadują już takie głupoty, że trudno to wytrzymać na
Pentagon...filmuję Pentagon w...Piotrkowie Trybunalskim. Tzn. ten w Waszyngtonie też, ale to inna sprawa. Obok Pentagonu jest Unimot. Wszyscy mają problem z filmowaniem, opowiadają kocopoły a niektórzy wzywają służby. Powrót "prawa mojego LG" no bo jeden z obiektów chroni Seris! Jakby ktoś nie pamię

- #
- 84
- Odpowiedz





Komentarze (84)
najlepsze
@tomaszx:
Właśnie w tym jest problem. Takie osoby (ciecie, pracownicy, upośledzeni, policjanci) nie rozumieją w jaki sposób działa prawo. Ich "prawo" to kawałki rzadkiej kupy, która wyleciała z d--y jakiegoś lokalnego "szefa". Obejrzyj kilka filmów i zrozumiesz to, gdy setny raz usłyszysz "tu jest zakaz nagrywania". Według nich to wystarczy - oni nie rozumieją, gdy Audytor się pyta o przepis. Ich proces myślowy
@mac_maco:
ale raz x500 tysiecy a raz x500 tysiecy+ raz x100 tysiecy - to wiecej z reklam, ogolnej ogladalnosci, no i nie trzeba dodatkowo nagrywac. Pomijajac fakt, ze nawet montaz zajmuje czas.
https://www.youtube.com/watch?v=dl2fAspBS3s
źródło: obraz
Pobierz@Wouxus: a jak ma być? Starzy "resortowi" są tacy sami oderwani od rzeczywistości prawnej, jak byli 13lat temu, tylko są bardziej starzy, bardziej zdziadziali i bardziej zJanuszowieli.
Młodzi? Jak robisz w tej branży, to wiesz jakie są stawki, i kto przychodzi (a raczej - kogo z łapanki uda się namówić, by się raczył zatrudnić) - nawet na pracownika kwalifikowanego z wpisem na listę,
źródło: comment_3DhA8pF3Nh10cMQmAPivvXqqvVRfKIBS
PobierzCóż szkodzi obiecać, że się skasuje?
Ale widzę że z Policją to też będą przeboje na końcu