Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

497

Kasuj te zdjęcia albo...! Wygadują już takie głupoty, że trudno to wytrzymać na

Pentagon...filmuję Pentagon w...Piotrkowie Trybunalskim. Tzn. ten w Waszyngtonie też, ale to inna sprawa. Obok Pentagonu jest Unimot. Wszyscy mają problem z filmowaniem, opowiadają kocopoły a niektórzy wzywają służby. Powrót "prawa mojego LG" no bo jeden z obiektów chroni Seris! Jakby ktoś nie pamię

elemel90
elemel90
z
youtube.com
dodany: 02.04.2026, 16:19:51
  • #
    audytobywatelski
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (84)

najlepsze

PieknyWojciech
PieknyWojciech
02.04.2026, 17:04:54 via Wykop
  • 148
Znowu ten typ co prowokuje do myślenia i przestrzegania prawa ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PieknyWojciech
PieknyWojciech
02.04.2026, 17:31:59 via Wykop
  • 7
@admin_wykopu: poprzedni też przecież nie rozumiał, ale szybko został wyjaśniony
  • Odpowiedz
audyt-obywatelski
audyt-obywatelski
02.04.2026, 21:28:43 via Wykop
  • 6
@PieknyWojciech: nice
  • Odpowiedz
tomaszx
tomaszx
tomaszx
02.04.2026, 17:33:37 via Wykop
  • 73
w dobie AI ,czatów gpt itd.. a te ciecie dalej zyją w swoim swiecie mysląć, ze magiczna tabiczka z zakazem z d--y to prawo nie z tej ziemi XDDDDD i prawda objawiona bo jakis kierowniczyna tak zarządził XDDDDDDDD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

inozytol
inozytol
02.04.2026, 20:46:49 via Wykop
  • 22
tabiczka z zakazem z d--y to prawo


@tomaszx:

Właśnie w tym jest problem. Takie osoby (ciecie, pracownicy, upośledzeni, policjanci) nie rozumieją w jaki sposób działa prawo. Ich "prawo" to kawałki rzadkiej kupy, która wyleciała z d--y jakiegoś lokalnego "szefa". Obejrzyj kilka filmów i zrozumiesz to, gdy setny raz usłyszysz "tu jest zakaz nagrywania". Według nich to wystarczy - oni nie rozumieją, gdy Audytor się pyta o przepis. Ich proces myślowy
  • Odpowiedz
robson7
robson7
02.04.2026, 21:42:20 via Wykop
  • 10
@inozytol: Ten gość powinien podchodzić do tych obiektów z tabliczką "zakaz p---------a głupot", albo grzeczniej: "zakaz zaczepiania". Może taką "podkładką" by dotarł do kartonowych umysłów wszelkiej maści cieciów.
  • Odpowiedz
admin_wykopu
admin_wykopu
admin_wykopu
02.04.2026, 17:19:41 via Android
  • 53
Gdzie te ciecie wszystkie żyją? Oni nie mają dostępu do internetu? Nie można przecież być tak tępym.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piotr-glabik
piotr-glabik
02.04.2026, 18:22:07 via Wykop
  • 44
@admin_wykopu: uwierz, że można być bardziej tępym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wooocash
Wooocash
Wooocash
03.04.2026, 06:35:28 via iOS
  • 1
@admin_wykopu: stary, ja nie mogłem z zakładu wyjechać po robocie bo na aucie miałem 3 szlifierki bosch małe i jedna duża bosch, i pani się ze mną kłóciła bo na aucie są 3 a nie 4, a ona nie wie co to jest to duże i nie było wpisane w przepustkę materiałową xDDd
  • Odpowiedz
piotr-glabik
piotr-glabik
02.04.2026, 18:35:35 via Wykop
  • 37
Znowu jakieś dwa durnie na koniec przyjechały? Bo pan musi się wylegitymować, bo my chcemy wiedzieć, bo kamandir przełożony kazał (ʘ‿ʘ)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fakeman
fakeman
02.04.2026, 20:05:31 via Wykop
  • 7
@piotr-glabik: Sztuka to sztuka, a legit to legit. Zbierają jak pokemony, aż tu nagle spotykają kogoś kto potrafi powiedzieć nie i bardzo dobrze. Może jakas lekcja bedzie, choć nie sądze
  • Odpowiedz
Wejszlo
Wejszlo
02.04.2026, 21:08:43 via Wykop
  • 13
@fakeman: pod jakimś filmikiem kiedyś się wypowiadał jakiś wykopek, że na szkoleniach bagietom pokazują te filmiki i generalnie zamiast ich uczyć przepisów poprawnie to zakuwają mocniej beton xD
  • Odpowiedz
mac_maco
mac_maco
mac_maco
02.04.2026, 17:52:22 via Wykop
  • 31
I znowu na grubszą akcję trzeba poczekać do następnego odcinka. Trochę denerwujące jest wrzucanie tego w częściach.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mac_maco
mac_maco
mac_maco
02.04.2026, 18:48:15 via Wykop
  • 6
@piotr-glabik: niby tak, ale u Hitchcocka było wszystko w 1 filmie ;)
  • Odpowiedz
sylwek2k
sylwek2k
sylwek2k
02.04.2026, 20:28:52 via Wykop
  • 7
. Ostatnie pełne odcinki z dymami, np. ten z Grudziądza albo ten z zakucia w kajdanki koło kopalni, miały po 500k wyświetleń. Na serio nie trzeba tego rozbijać na części.


@mac_maco:

ale raz x500 tysiecy a raz x500 tysiecy+ raz x100 tysiecy - to wiecej z reklam, ogolnej ogladalnosci, no i nie trzeba dodatkowo nagrywac. Pomijajac fakt, ze nawet montaz zajmuje czas.
  • Odpowiedz
Wejszlo
Wejszlo
02.04.2026, 20:54:33 via Wykop
  • 14
to, ze jakieś typki nie znają przepisów (chociaż taki kierownik to wypadałoby żeby znał) to tam jeszcze, ale oni wiedzą, że dokładnie ten sam widok ich ściśle tajnych firm można zobaczyć na google maps? xD serio myślą, że ktoś ze złymi zamiarami by się tak dyskredytował skoro w google maps może na spokojnie sobie obejrzeć ten obiekt? xDD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wejszlo
Wejszlo
02.04.2026, 21:05:34 via Wykop
  • 22
@Wejszlo: W ogóle ta firma to mem. Na swoim YT mają filmiki gdzie pięknie nagrywają dronem od góry całą firme xDD kisne
https://www.youtube.com/watch?v=dl2fAspBS3s
Wejszlo - @Wejszlo: W ogóle ta firma to mem. Na swoim YT mają filmiki gdzie pięknie n...
  • Odpowiedz
baczek123456
baczek123456
baczek123456
02.04.2026, 21:18:39 via Wykop
  • 10
@baczek123456: Kawałek dalej kolejna baza też oznaczona zakazami i też świeżutkie zdjęcia od google ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ciecie Audyt przeganiali nawet jak dla jaj się z lornetką ustawił.
baczek123456 - @baczek123456: Kawałek dalej kolejna baza też oznaczona zakazami i też...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Wouxus
Wouxus
02.04.2026, 18:36:22 via Wykop
  • 14
Niestety MSWIA nie ma pomysłu na reformę ochrony. Pracuję w branży prawie 13 lat i z roku na rok jest coraz gorzej.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hrumque
hrumque
02.04.2026, 21:09:21 via Wykop
  • 6
z roku na rok jest coraz gorzej.


@Wouxus: a jak ma być? Starzy "resortowi" są tacy sami oderwani od rzeczywistości prawnej, jak byli 13lat temu, tylko są bardziej starzy, bardziej zdziadziali i bardziej zJanuszowieli.
Młodzi? Jak robisz w tej branży, to wiesz jakie są stawki, i kto przychodzi (a raczej - kogo z łapanki uda się namówić, by się raczył zatrudnić) - nawet na pracownika kwalifikowanego z wpisem na listę,
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
02.04.2026, 20:39:24 via Wykop
  • 13
kasuj to z internetu
GoldenJanusz - kasuj to z internetu

źródło: comment_3DhA8pF3Nh10cMQmAPivvXqqvVRfKIBS

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
03.04.2026, 05:27:11 via Android
  • 2
@GoldenJanusz też w Piotrkowie :)
  • Odpowiedz
mocten
mocten
02.04.2026, 17:11:58 via Wykop
  • 12
"Kasuj te zdjęcia albo"
Cóż szkodzi obiecać, że się skasuje?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

teddybear69
teddybear69
03.04.2026, 07:46:17 via Wykop
  • 0
@mocten: ewidentnie tęsknisz za punktem
  • Odpowiedz
Kto_ugotowal_Maciusia
Kto_ugotowal_Maciusia
Kto_ugotowal_Maciusia
02.04.2026, 21:54:23 via Wykop
  • 9
Co za tłuki tam pracują xD

Ale widzę że z Policją to też będą przeboje na końcu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3353
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3178
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3124
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2979
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2479
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #policja
  • #prawo
  • #polska
  • #sierzantbagieta
  • #audyt
  • #heheszki
  • #afera
  • #samochodoza
  • #konfitura
  • #stanowski
  • #oszukujo
  • #mexicano
  • #patologiazewsi
  • #warszawa
  • #usa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking