Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

389

Perseusz#23 Oszustka. Wszystkie kłamstwa Katarzyny Mecinski

"Simp Simp nazywają go, bo nie wiedział głupi Krzysiu co to zło" Krzysztof Gonciarz sam o sobie.

Emerald84
Emerald84
z
youtube.com
dodany: 02.04.2026, 14:55:48
  • #
    gonciarz
  • #
    polskiyoutube
  • #
    youtube
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    logikaniebieskichpaskow
  • #
    zwiazki
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (143)

najlepsze

ching-chong
ching-chong
02.04.2026, 20:42:35 via Wykop
  • 147
Towarzystwo ćpunów, szlaufów, ludzi chorych psychicznie, w tym i socjopatów (np Kaśka jest ewidentnie). Nie chcę wybielać tego gościa i trzeba powiedzieć że ostatni odcinek perseusza, który miał być GWOŹDZIEM DO TRUMNY KATAARZYNYYY po prostu zje*ał wmieszaniem tej rzekomo zgwałconej laski do całej przedstawianej story. Jednak życzę mu dobrze i niech jedzie dalej po szlaufach jako przeciwwaga dla całego zje*ania które w tej chwili krąży po polskich tiktokach, instagramach i innych kanałach
ching-chong - Towarzystwo ćpunów, szlaufów, ludzi chorych psychicznie,  w tym i socjo...

źródło: 1000039810

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ching-chong
ching-chong
02.04.2026, 22:52:47 via Wykop
  • 24
@bregath: to chyba mówimy o innej sytuacji. Mi chodziło o ankę z tego odcinka: https://youtu.be/MLCCNP5xEps

nie chce mi się wracać do tego - bo nie warto- żeby Ci dokładnie opisać o co chodziło, ale w każdym razie zrąbał końcówkę niepotrzebnie tą anką, która sama odwalała babskie sztuczki. Zrujnował tym trochę sens całej serii. Mógł się po prostu skupić na kaśce bo miał wystarczająco dużo materiału i powododów do tego.

Faceci
  • Odpowiedz
Nowystaryziel
Nowystaryziel
Nowystaryziel
03.04.2026, 05:49:57 via Wykop
  • 12
@ching-chong: facet stracił już swoją popularność, zresztą jak większość youtuberów z czasem, którzy nie tworzyli wartościowego contentu. Pokolenie oglądające go wyrosło to poszedł w główny nurt feminizmu- rewolucja go zjadła jak zjada własne dzieci to na koniec jeszcze próbuje wycisnąć jak najwięcej hajsu na tej dramie. Prawda jest taka, że widowni i popularności to on już nie odzyska. Zresztą jak zaczął tego Perseusza nagrywać to pokazał jak to środowisko mentalnych
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
02.04.2026, 21:48:48 via Wykop
  • 84
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bakermat
bakermat
bakermat
02.04.2026, 22:23:56 via Wykop
  • 83
@jamajskikanion: To nie słuchaj, nie czytaj, dla niektóry ludzi to bardzo ważny temat. Ty spłycasz to do inby gimnazjalistów, a dla mnie to pokazanie w pigułce bardzo wielu mechanizmów, które się obecnie dzieją na świecie.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
03.04.2026, 06:04:30 via Android
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
02.04.2026, 15:34:38 via Wypiek
  • 55
Katarzynoboty zakopują ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ching-chong
ching-chong
02.04.2026, 19:11:19 via Wykop
  • 32
@ElMurano: @Blaskun może i beciakolewak, może i ma swoje za uszami, ale w tej chwili robi powiedzmy...dość dobrą robotę dla ogólu mężczyzn, więc spokojnie, nie siejcie jadem tylko patrzcie na pozytywne strony
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
02.04.2026, 19:30:40 via Wypiek
  • 13
@twoj-stary-to-jp2 w czym skłamał/wymyślał?
  • Odpowiedz
Janusz_Rekina
Janusz_Rekina
03.04.2026, 05:28:35 via Wykop
  • 47
Ostatnio jak oglądałem któryś odcinek tej telenoweli to się czułem tak
Janusz_Rekina - Ostatnio jak oglądałem któryś odcinek tej telenoweli to się czułem ta...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dwie_szopy_jackson
dwie_szopy_jackson
03.04.2026, 08:54:51 via Wykop
  • 31
Z tym zakazem zbliżania miałem pod koniec roku z moją byłą żoną.
Uderzyła mnie jak jeszcze mieszkaliśmy razem, zadzwoniłem na Policję i ...aresztowali mnie bo ona w płaczu powiedziała, że kiedyś tam (nie mówiąc dokładnie kiedy) ją popchnąłem.
Dokładnie na drugi dzień złożyła wniosek do sądu w trybie pilnym o zakaz zbliżania i wywalenie mnie z domu w którym to wniosku nakłamała w dokładnie identyczny i bezczelny sposób jak ta od Gonciarza.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ggs-hg
ggs-hg
03.04.2026, 11:17:16 via Wykop
  • -22
@dwie_szopy_jackson: kto pytał?
  • Odpowiedz
friesee
friesee
02.04.2026, 20:36:46 via Wykop
  • 31
Perseusz#23

Czekam na Perseusz#90210
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ggs-hg
ggs-hg
03.04.2026, 11:15:55 via Wykop
  • 4
@friesee: Rok 2065. 80 letni Gonciarz nagrywa 5000 odcinek Perseusza.
  • Odpowiedz
PanDeMia
PanDeMia
03.04.2026, 05:56:13 via Wykop
  • 27
Czy ja dobrze słyszę, że klient zalożyl zbiórkę na prawników. Ten sam klient co u Wojewódzkiego mówił że potrafi zarobić w dzień 100k?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cadfael
Cadfael
03.04.2026, 06:19:53 via Wykop
  • 26

Komentarz usunięty przez moderatora

Protectorx
Protectorx
Protectorx
03.04.2026, 06:55:38 via Wykop
  • 9
@PanDeMia:
Pamiętam jak był w top 1 chyba nawet na Patronite i nie pamiętam jak dokładnie było ale jak potem przestał zarabiać tam to powiedział coś w stylu, że dla niego nie ma to znaczeniaxD
A teraz musi nagrywać takie tureckie problemy które można było ogarnąć w kilku materiałach pod monetyzacje oraz robić zbiórkixD
  • Odpowiedz
tokatonton
tokatonton
02.04.2026, 23:14:32 via Wykop
  • 17
Niezły odcinek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Me_Not
Me_Not
03.04.2026, 06:57:24 via Wykop
  • 12
Cała ta grupa te zawistne kobiety, razem z Gonciarzem, to jakieś chore uniwersum patologii, nei wiem co tam robi wardęga, ale widacznie tez mu sie to kalkuluje. Ryją sobie wzajemnie banie, po to żebyśmy im za to płacili. Patronite-y, wyświetlenia. Nie płaćcie im, to sie uspokoją :P
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TrebuniTutek
TrebuniTutek
03.04.2026, 10:02:46 via Wykop
  • 6
@Me_Not: Przecież Wardęga to większy patol niż oni wszyscy razem. Jak to g---o przykleił się do okrętu i krzyczy płyniemy.
  • Odpowiedz
Lalatina
Lalatina
03.04.2026, 09:55:45 via Wykop
  • 7
"Perseusz" to takie freak fighty dla intelektualistów. Ćpuny i patologia, jednak trzeba trochę umysłowego wysiłku, żeby docenić mnogość wątków i złożoność narracji. Sposób w jaki Gonciarz zbiera dowody, łączy wątki i wyciąga wnioski, są na naprawdę wysokim poziomie. Internetowa drama z akcentami dziennikarstwa śledczego, do którego śmierdziele pokroju Wardęgi nie mają podjazdu.

Ciężko mi się było na początku przebić przez tą podszytą histerią i paranoją gadaninę, ale jak człowiek już się wkręci,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lalatina
Lalatina
03.04.2026, 12:22:49 via Wykop
  • 2
@crazy_wolf: To przecież nie moja wina, że nie uwiesz i nie zrozumiałeś.
A tak w ogóle to was ugryzło w dupę? Poczuliście się jakoś wykluczeni z grona intelektualistów, bo nie lubicie Gonciarza, czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
Lalatina
Lalatina
03.04.2026, 13:29:40 via Wykop
  • 2
@crazy_wolf: no dobra, to już nie zagaduję, bo widzę, że jesteś sfrustrowany.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3319
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3148
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3107
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2958
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2469
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #kanalzero
  • #polskiyoutube
  • #youtube
  • #wardega
  • #heheszki
  • #logikarozowychpaskow
  • #perseusz
  • #kasiuwroc
  • #p0lka
  • #blackpill
  • #gimper
  • #naruciak
  • #afera
  • #pieklomezczyzn
  • #stanowski

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking