Kraków.. Matka znalazła marihuanę w pokoju syna i ruszyła na komisariat

Matka 16-latka zgłosiła się na komisariat policji po tym, jak w pokoju syna znalazła marihuanę. Interwencja funkcjonariuszy zakończyła się zatrzymaniem nieletniego.
- #
- #
- #
- #
- #
- 175
- Odpowiedz







Komentarze (175)
najlepsze
To jeszcze skarbówka go dojedzie skąd u niego taki gruby szmal.
Brak męskiego wzorca, synek kręci się gdzie nie trzeba i wpada najprawdopodobniej w dilerkę a matka nie daje sobie rady bo nie ma w domu nawet kto młodemu strzelić przez łeb żeby go naprostować.
źródło: 1000010388
Pobierzźródło: worbgeogh noiuewhgoiwhgohweo
Pobierzźródło: 974ce70b526881b36170cc31da557701
Pobierz@10procent: albo z głupoty ¯\(ツ)/¯
50 gramów!
źródło: obraz
Pobierzto trafi do placówki wychowawczej z której wróci jeszcze bardziej w temacie ulicy
tak to się kończy jak nie ma ojca (bez dysfunkcji i patologii) w domu i silna kobieta zajmie się wychowywaniem
stara będzie bita jak wyjdzie
@Bierny_Uzytkownik: Zesra a nie wróci. Za duzo filmów gangsterskich się naoglądaliście chyba