Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

710

Komenda Miejska Policji w Krakowie

Pokaż treści 18+

Komenda Miejska Policji w Krakowie

Dozór policyjny dla KOBIETY za kilkaset gramów narkotyków. Gdyby to był facet od razu do aresztu śledczego. Równe traktowanie przez bagiety w Polsce.

DziendobryMireczku
DziendobryMireczku
z
krakow.policja.gov.pl
dodany: 23.03.2026, 21:01:42
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    bagiety
  • #
    krakow
  • #
    pieklokobiet
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (52)

najlepsze

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL
24.03.2026, 08:30:54 via Wykop
  • 128
mam "znajomego" co go złapali z 150gramami, dostał areszt na 3 miesiące od buta, po 3 miesiącach areszt został przedłużony i dalej siedzi, tyle w sprawie równości
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nieco
nieco
nieco
24.03.2026, 11:38:15 via Wykop
  • 19
@CrytekPL: dilerzy w całym kraju profilaktycznie będą przechodzić tranzycję i zmieniać imiona na żeńskie
nieco - @CrytekPL: dilerzy w całym kraju profilaktycznie będą przechodzić tranzycję i...

źródło: ledd

Pobierz
  • Odpowiedz
mvmxks
mvmxks
24.03.2026, 17:39:33 via Wykop
  • 6
dilerzy w całym kraju profilaktycznie będą przechodzić tranzycję i zmieniać imiona na żeńskie


@nieco: wtedy pewnie jeszcze obskoczą w------l "żeby mu sie odwidzialo"
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli
24.03.2026, 09:24:20 via Android
  • 91
Kumpel ponad 200gr , nigdy nie karany i z miejsca 3 miesiące na areszt wydobywczy
Masz tzipę w tym kraju, to dozór.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
24.03.2026, 11:46:02 via Wykop
  • 5
@_johnyb_: pogratulować
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli
24.03.2026, 17:01:18 via Android
  • 8
@K1ngKunta: pokaż mi artykuł w którym mężczyzna jest oskarżony o handel kilkuset gramami i dostał dozór.
  • Odpowiedz
Miszczu_wszystkiego
Miszczu_wszystkiego
24.03.2026, 09:38:25 via Wykop
  • 65
perzypominam że Kore Jackowską przyłapali na tym że paczka do niej zawierała 60 gramów "zioła", i w domu też troche jej znaleźli
i co?
paczka była zaadresowana do jej psa więc sąd uznał że jej nie można postawić zarzutów xDDD a za kilka gram w domu była niska szkodliwość społeczna XDDDDD
już widze jak jakiegoś Kowalskiego łapią w takiej sytuacji i nie kończy sie aresztem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hakunnin
hakunnin
24.03.2026, 08:36:47 via Android
  • 61
Dla KOBIETY? Oburzające!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

staryjednaknowy
staryjednaknowy
staryjednaknowy
24.03.2026, 06:19:33 via Wykop
  • 31
nie dostała aresztu bo pewnie bąbelki wychowuje należycie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ociec2
Ociec2
Ociec2
24.03.2026, 09:29:16 via Android
  • 31
@staryjednaknowy: Znałem taką co sama dilowała i ćpała mając małe bąbelki. Wymiar niesprawiedliwości non stop ją zatrzymywał i wypuszczał, bo dobro bąbelków, bo najważniejsze bąbelki, bo muszą mieć matkę i takie tam. Trwało to przez parę lat, podczas których mamusia cały czas ćpała i dilowała. W końcu po długiej batalii sąd odebrał jej prawa rodzicielskie, bo ciągle była naćpana. A stało się na wniosek babci dzieci. Z tego co się
  • Odpowiedz
staryjednaknowy
staryjednaknowy
staryjednaknowy
24.03.2026, 09:43:07 via Wykop
  • 3
Podejrzewam że gdyby faceta złapano


@Ociec2:
to długo by już nie musiano łapać
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
24.03.2026, 10:01:55 via Wykop
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aleale2
Aleale2
Aleale2
24.03.2026, 09:40:25 via Wykop
  • 20
znajoma mi mówiła kiedyś jak coś o------a, popłakała się to ją na komendzie pocieszali i głaskali po główce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aleale2
Aleale2
Aleale2
24.03.2026, 10:00:18 via Wykop
  • 2
@Wykopaliskasz: tak za przejście przez drogę na komendę.
  • Odpowiedz
Wykopaliskasz
Wykopaliskasz
24.03.2026, 10:03:59 via Wykop
  • -3
@Aleale2: Napisać, że ktoś coś gdzieś kiedyś bez konkretów, to sobie wszystko można.
  • Odpowiedz
widurr
widurr
24.03.2026, 09:35:26 via Wykop
  • 13
A propos równego traktowanie, właśnie natknąłem się na takie coś:
https://ksskaut.pl/skladki-czlonkowskie-2022/

Panie również opłacają składkę obniżoną o 50%.

Zgłosiłbym to, tylko gdzie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Drom
Drom
24.03.2026, 10:08:04 via Wykop
  • 8
@widurr: Rzecznik Praw Obywatelskich. Płeć nie jest obiektywnym kryterium uzasadniającym różnicę w cenie.

Oczywiście guwno pewnie RPO zrobi patrząc po jego ostatnich działaniach.

https://wykop.pl/link/7914023/klub-strzelecki-skaut-w-bielsku-bialej-stosuje-pozytywna-dyskryminacje
  • Odpowiedz
vis-polonia
vis-polonia
vis-polonia
24.03.2026, 16:16:31 via Wykop
  • 10
@widurr: One opłacają składkę cipowską, a nie członkowską. Stąd róznica
  • Odpowiedz
sargento
sargento
24.03.2026, 06:56:40 via Wykop
  • 9
@DziendobryMireczku ale to prokurator, nie bagiety. Nie czytasz co wklejasz, świezak bordo?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DziendobryMireczku
DziendobryMireczku
Autor
24.03.2026, 07:53:37 via Wykop
  • 1
@sargento: ta jakby na to nie mieli wplywu, swiezy w zyciu?
  • Odpowiedz
blastocysta
blastocysta
24.03.2026, 15:30:18 via Wykop
  • 3
@DziendobryMireczku:
bo kurła nie mają. Mogą sobie napisać wniosek o areszt (i może tak było w tym przypadku), a prokurator i tak ma w to w------e i zrobi to co będzie chciał.

Zawsze się wypowiadasz na tamaty o których nie masz zielonego pojęcia?
Xd.
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
24.03.2026, 11:28:54 via Wykop
  • 8
Bo w polsce kobieta > mężczyzna

Jesteście w piramidzie społecznej najniżej. Najpierw są politycy, potem bogacze, potem pociotki na stanowiskach i państwowych fuchach, potem kobiety, potem dzieci, potem mężczyźni ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nieco
nieco
nieco
24.03.2026, 22:46:10 via Wykop
  • -7
@Schwarzfahrer: a jeszcze niżej: zwierzęta, seniorzy, Polska "B", bezrobotni, bezdomni, ćpuny, geje, transpłciowi.
  • Odpowiedz
typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
25.03.2026, 07:39:24 via Wykop
  • 1
@nieco: Ci sa wyzej niz pracujacy mezczyzna heteroseksualny
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.
Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.
2733
Prima aprilis
Prima aprilis
2679
Pracownia 3lab potwierdza, że aplikacja Kornelii Wieczorek nigdy nie powstała
2421

Pokaż 18+

"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje
"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje
2418
Miały być poidła dla koni a powstały domy - dewastacja krajobrazu w Zakopanem
Miały być poidła dla koni a powstały domy - dewastacja krajobrazu w Zakopanem
2343
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #kryminalne
  • #prawo
  • #wydarzenia
  • #przestepczosc
  • #heheszki
  • #polskiedrogi
  • #afera
  • #ciekawostki
  • #wypadek
  • #motoryzacja
  • #samochody
  • #warszawa
  • #kierowcy
  • #usa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking