Pacjent zmarł podczas badania rezonansem. Czy rodzina dostanie odszkodowanie?

Rozpoczął się proces w sprawie śmierci mężczyzny, który w 2023 r. zmarł podczas badania rezonansem magnetycznym we Wrocławiu. 49-latek doznał wstrząsu anafilaktycznego po podaniu kontrastu, akcja ratunkowa była nieudolna, w placówce panował chaos. Rodzina będzie walczyć o odszkodowanie.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 111
- Odpowiedz





Komentarze (111)
najlepsze
Ogólnie w zgodzie którą się podpisuje jest napisane, że może się to zdarzyć, ale jest to niezwykle rzadkie.
Komentarz usunięty przez autora
No to powiem wam, ze byłem w państwowym szpitalu we Wrocławiu i CAŁA obsługa była ukraińska.
Pielęgniarka niby rozumiała, co się do niej mówi, ale tak chyba nie do końca.
źródło: image
PobierzTo się wydarzyło w prywatnej placówce więc nie, nie będzie odszkodowania ze skarbu panstwa.
źródło: 1000001097
Pobierztu nic do rzeczy
Nie ma znaczenia w tym przypadku.Przyczyną był wstrząs a nie jakaś niewydolność nerek.