Dlaczego analitycy z HRE wciąż wypowiadają się w telewizji?!
Rynek nieruchomości znowu próbuje odpalić narrację o ożywieniu. W telewizji słyszymy o wzroście cen mieszkań, większej liczbie wniosków kredytowych i optymistycznych prognozach. Problem w tym, że obok tych materiałów pojawia się stare pytanie: kto to mówi, na czyich danych i w czyim interesie?

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 26
- Odpowiedz





Komentarze (26)
najlepsze
Komentarz usunięty przez moderatora