Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

659

Dlaczego analitycy z HRE wciąż wypowiadają się w telewizji?!

Rynek nieruchomości znowu próbuje odpalić narrację o ożywieniu. W telewizji słyszymy o wzroście cen mieszkań, większej liczbie wniosków kredytowych i optymistycznych prognozach. Problem w tym, że obok tych materiałów pojawia się stare pytanie: kto to mówi, na czyich danych i w czyim interesie?

DawidParzyk
DawidParzyk
z
youtube.com
dodany: 19.03.2026, 07:37:28
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (26)

najlepsze

baal80
baal80
baal80
19.03.2026, 08:50:46 via Wykop
  • 134
Można do tego podejść inaczej: telewizja już dawno stała się zwykłą tubą propagandy i reklamy a więc nie spodziewajmy się, że będą tam wartościowi czy wiarygodni ludzie.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

g-c-m
g-c-m
19.03.2026, 10:31:14 via Wykop
  • 11
@baal80: Zwróć uwagę, że wspomniał o dużych miastach.
Tam niestety jest praca więc tam wszyscy emigrują.
Więc tam to ceny nieruchomości będą rosnąć chyba, że jakiś prawdziwy kryzys wybuchnie.
Co najwyżej spadnie skala wzrostu.
Choć recesja albo koniec wojny na Ukrainie i masowe wracanie Ukraińców do siebie to rzeczywiście mogło by spowodować realne spadki cen a nie lekkie korekty jak ostatnio.
  • Odpowiedz
g-c-m
g-c-m
19.03.2026, 10:50:42 via Wykop
  • 4
@Czill23: Też się nie spodziewam masowych powrotów. Część pewnie wróci a na ich miejsce przyjadą zdemobilizowani.
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
19.03.2026, 11:37:35 via Wykop
  • 61
Klasycznie
rolnik_wykopowy - Klasycznie

źródło: c8a2b27910536be8b9272ec6da71c8e9425e8e28685baad331c758ead10aeec5

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AlwaysAbroad
AlwaysAbroad
AlwaysAbroad
19.03.2026, 16:41:59 via Wykop
  • 9
@rolnik_wykopowy: gosc o tylu lat cisnie scam a ludzie lykaja jak pelikany, a on kolejne mieszkanie flipuje. az dziwne ze zadnego zlecenia na jego cervix nie poszlo
  • Odpowiedz
Mimimimimimimimimimimi
Mimimimimimimimimimimi
20.03.2026, 08:34:42 via Wykop
  • 5
@rolnik_wykopowy: nie znalazłem aktualnego mema, ale zawsze coś ..
Mimimimimimimimimimimi - @rolnik_wykopowy: nie znalazłem aktualnego mema, ale zawsze ...

źródło: 84feb1fc8041904e3e9c936e9a040f2e71c846b9331bf2dddbee9ef568ec5e28

Pobierz
  • Odpowiedz
KochanekAdmina
KochanekAdmina
19.03.2026, 08:59:59 via Wykop
  • 42
TuskVisionNetwork i deweloperuchy w jednej drużynie? Nowe nie znałem xD Kto k---a rządzi każdym dużym miastem w tym kraju na czele z Warszawą które pozwalają na pato-deweloperke?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WystraszoneWarzywo
WystraszoneWarzywo
19.03.2026, 10:21:25 via Wykop
  • -7
@KochanekAdmina: Masz rację, tylko tv republika - tam jest prawda całą dobę!
  • Odpowiedz
Ranger
Ranger
19.03.2026, 10:41:37 via Wykop
  • 24
TuskVisionNetwork i deweloperuchy w jednej drużynie?


@KochanekAdmina: developeruchy są przyjaciółmi wszystkich polityków, to przyjaźń ponad podziałami. Przecież za rządów PiS im się żyło jak w miodzie.
  • Odpowiedz
niebieskipatyk
niebieskipatyk
19.03.2026, 11:55:34 via Wykop
  • 6
Już kiedyś o tym było jak działa TVN, wszystko to co widzisz w np. Dzień dobry TVN, to jest materiał sponsorowany xD
Tvn jest bardziej komercyjny niż możnaby przypuszczać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wykopiem_albo_zakopiem
wykopiem_albo_zakopiem
wykopiem_albo_zakopiem
19.03.2026, 12:27:27 via Wykop
  • 5
Czemu oni biorą typa który był ekspertem we wszystkich instytucjach parafinansowych które upadły?

Teraz jest ekspertem w TVN. Proroctwo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Paolo100
Paolo100
Paolo100
19.03.2026, 10:36:35 via Wykop
  • 4
Sa ekspertami od tego rynku. Zeby zrobic walek tej sklai trzeba byc eksperte.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Saly
Saly
19.03.2026, 10:21:36 via Wykop
  • 3
Dziwne, bo ta organizacja już nie istnieje od ponad 200 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jak_ta_lala
jak_ta_lala
19.03.2026, 17:57:25 via Wykop
  • 0
Czasy eldorado dla fliperów nie wrócą podobnie jak zerowe stopy procentowe. Olbrzymi wzrost cen nieruchomości to obok potężnej inflacji największe osiągnięcie pana Glapińskiego. Swoją polityką nieracjonalnie taniego pieniądza chłop zmienił nasz kraj w wielki plac budowy, i pozwolił uwłaszczyć się na majątku polaków pokoleniu fliperów, spekulantów i różnej maści szkoleniowcom.

Argumenty za tym że Glapa utrzyma stopy procentowe na wysokim poziomie:
- Tusk i jego rząd oraz wybory za 2 lata
- Spodziewany skok
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

raseri
raseri
raseri
19.03.2026, 22:52:03 via Wykop
  • -1
@jak_ta_lala: wypisujesz brednie i właściwie nie różnisz się niczym od tych ze znaleziska oprócz strony po której stoisz.

Czasy eldorado dla fliperów nie wrócą podobnie jak zerowe stopy procentowe

Polemizował bym w ogóle z tym czy te czasy się skończyły, dalej skupują mieszkania od tych których nie stać na kredyt czy wciskają bajki. Gdyby to eldorado się skończyło to w skrzynkach nie byłoby tych reklam o kupnie mieszkań.

W Danii
  • Odpowiedz
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
19.03.2026, 10:43:48 via Wykop
  • 0
Jak ktos wierzy w jakiekolwiek slowo i narracje w TV to chyba ma nierowno pod sufitem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ranger
Ranger
19.03.2026, 10:40:31 via Wykop
  • -3
A dlaczego TV Republika nadal istnieje i sieje ferment i fejki w społeczeństwie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
4375
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
2658
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
2493
Stworzyłem sterowniki SMART HOME na ESP32, które sprzedaję i dostał grant EU
Stworzyłem sterowniki SMART HOME na ESP32, które sprzedaję i dostał grant EU
2277
Lek na raka kosztował 13 tys. dolarów, bez pośredników udało się go kupić za 40$
Lek na raka kosztował 13 tys. dolarów, bez pośredników udało się go kupić za 40$
2196
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #mieszkanie
  • #heheszki
  • #kredythipoteczny
  • #polska
  • #mieszkaniedeweloperskie
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #gielda
  • #deweloperka
  • #warszawa
  • #wynajem
  • #budownictwo
  • #patodeweloperka
  • #mieszkanienastart
  • #inwestycje

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking