Firefox dorzuca darmowe VPN w przeglądarce. Start od 24 marca.

Mozilla pcha w Firefoksa 149 wbudowane VPN bez instalowania dodatkowych programów i bez płatnej subskrypcji. Ruch ma iść przez proxy, które ukryje IP i lokalizację przed stronami.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 101
- Odpowiedz







Komentarze (101)
najlepsze
@mariusz_z_blighttown: @hakunnin
Uja prawda
https://wykop.pl/link/5694693/ovpn-wygrywa-bitwe-sadowa-po-odrzuceniu-zadan-wydania-danych-the-pirate-bay
A to nie jedyna firma która wygrała w sądzie :)
OVPN wygrywa bitwę sądową po odrzuceniu żądań wydania danych The Pirate Bay
Bo 100-300 zł rocznie za komercyjny (szybki, pewny, z możliwością samodzielnego wyboru lokalizacji, działający z tą samą licencją na kompie i telefonie, często z dodatkowymi usługami), to je pszecie rozbuj w biały dzień!!111
Jprdl, nawet dorobiłeś się bordo... xDD. No to teraz jesteś w elicie elity elit. Tyle lat edukowania nieuków przez uka dało efekt. Serdecznie Ci gratuluje wykopowa małpeczko :D.
Żeby to bylo 100 zł za wieczny dostęp to jeszcze ok, ale co miesiac czy tam rocznie to nie.