Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

747

Firefox dorzuca darmowe VPN w przeglądarce. Start od 24 marca.

Firefox dorzuca darmowe VPN w przeglądarce. Start od 24 marca.

Mozilla pcha w Firefoksa 149 wbudowane VPN bez instalowania dodatkowych programów i bez płatnej subskrypcji. Ruch ma iść przez proxy, które ukryje IP i lokalizację przed stronami.

Pan_od_Internetu
Pan_od_Internetu
z
techradar-com.translate.goog
dodany: 19.03.2026, 07:15:43
  • #
    technologia
  • #
    internet
  • #
    informatyka
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    mozilla
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Shadowsocks proxy lepsze!
monateizmflow
z github.com
  • -11
Free proxy list
monateizmflow
z github.com
  • -11

Komentarze (101)

najlepsze

kocurrek32
kocurrek32
19.03.2026, 16:51:30 via Wykop
  • -8
opera ma to juz dawno ale na wykopie sie spuszczaja nad mozilla standardowo. w sumie przypomina się jak nad dino bylo podobnie i teraz lekka amnezja w chlopach, bo nagle dino to syf i nie lubimy juz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ggs-hg
ggs-hg
19.03.2026, 15:16:45 via Wykop
  • -9
W Brave od dawna.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Drill90
Drill90
Drill90
19.03.2026, 15:46:42 via Wykop
  • -11
Przecież VPN dziś jest tańszy niż prepaid do telefonu na kartę.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mariusz_z_blighttown
mariusz_z_blighttown
19.03.2026, 15:52:10 via Android
  • 2
@Drill90: po co płacić skoro i tak każda firma grzecznie oddaje dane organom ścigania?
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
19.03.2026, 19:23:08 via Wykop
  • -1
każda firma grzecznie oddaje dane organom ścigania?

@mariusz_z_blighttown: @hakunnin

Uja prawda
https://wykop.pl/link/5694693/ovpn-wygrywa-bitwe-sadowa-po-odrzuceniu-zadan-wydania-danych-the-pirate-bay

A to nie jedyna firma która wygrała w sądzie :)
@Mikuuuus 850

OVPN wygrywa bitwę sądową po odrzuceniu żądań wydania danych The Pirate Bay

więcej
  • Odpowiedz
paliwoda
paliwoda
20.03.2026, 13:09:28 via Wykop
  • -14
No i się wykopki podniecili. Darmowy VPN! WoW!
Bo 100-300 zł rocznie za komercyjny (szybki, pewny, z możliwością samodzielnego wyboru lokalizacji, działający z tą samą licencją na kompie i telefonie, często z dodatkowymi usługami), to je pszecie rozbuj w biały dzień!!111
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dave_Leet
Dave_Leet
20.03.2026, 13:17:57 via Wykop
  • 1
@paliwoda: Ostatecznie i tak odpowiednie służby dostaną dostęp do logów dostawcy VPN jak będą chceli. Niezbieranie logów użytkowników przez dostawców VPN to bajki.

Jprdl, nawet dorobiłeś się bordo... xDD. No to teraz jesteś w elicie elity elit. Tyle lat edukowania nieuków przez uka dało efekt. Serdecznie Ci gratuluje wykopowa małpeczko :D.
  • Odpowiedz
smallboobslover
smallboobslover
20.03.2026, 13:27:59 via Wykop
  • 2
@paliwoda: wiesz, mając 10 abonamentów różnych ludzie mają dość xd Sam zrezygnowałem z netflix i disneplus i jadę na piratach (lepsza jakość niż w disney na abonamencie 4k- pc oblsuguje tylko 720p)
Żeby to bylo 100 zł za wieczny dostęp to jeszcze ok, ale co miesiac czy tam rocznie to nie.
  • Odpowiedz
wipok
wipok
wipok
19.03.2026, 15:06:38 via Wykop
  • -15
Opera miała już od dawna (a i tak jej nie używam, tylko Chrome).
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MilionoweMultikonto
MilionoweMultikonto
20.03.2026, 07:45:06 via Wykop
  • 0
@wipok: chrome jest od Google, jak możesz wspierać monopolistę przekazując im swoje dane?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 3 z 3
  • >

Hity

tygodnia

AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
4012
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
3822
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
3045
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
2527
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
2416
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #nauka
  • #komputery
  • #zainteresowania
  • #stacjakosmiczna
  • #wydarzenia
  • #polska
  • #informatyka
  • #sztucznainteligencja
  • #internet
  • #swiat
  • #ai
  • #rozrywka
  • #motoryzacja
  • #programowanie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking