Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

474

Winny się tłumaczy

Widać światełko w tunelu. Zintensyfikowane działania na bemowskim chodniku przyniosły pozytywny efekt. Nie wszyscy zrozumieli, ale wystarczy, że będą się bali, że znowu zostaną nagrani następnym razem. Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj tutaj: https://patronite.pl/konfitura https://suppi.pl/k

rybeczka
rybeczka
z
youtube.com
dodany: 15.03.2026, 08:01:53
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    kierowcy
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Baba z Toyoty
zawisza
z tablica-rejestracyjna.pl
  • 27
Ekipa z Citroena
kruczek1622
z tablica-rejestracyjna.pl
  • 23

Komentarze (137)

najlepsze

WstretnyOwsik
WstretnyOwsik
15.03.2026, 14:07:53 via Wykop
  • -2
WstretnyOwsik

źródło: 1537180034_tiao7o_600

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sevotumir
Sevotumir
15.03.2026, 16:15:16 via Wykop
  • 1
@WstretnyOwsik: A dlaczego owocowy napój winny ? Bo jest winny złego samopoczucia następnego dnia.
Sevotumir - @WstretnyOwsik: A dlaczego owocowy napój winny ? Bo jest winny złego samo...

źródło: bg,f8f8f8-flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8

Pobierz
  • Odpowiedz
Pawel993
Pawel993
15.03.2026, 08:40:26 via Wykop
  • -2
Tym razem to barierki blokują ruch samochodów po chodniku mandat sie nalezy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
15.03.2026, 11:29:01 via Wykop
  • -6
Mam nadzieję, że Konfitura zostanie wezwany na świadka w sprawie tego patusa i że dowiemy się ile mu sąd przywalił.
Jak można być tak głupim?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sylwek2k
sylwek2k
sylwek2k
15.03.2026, 10:14:59 via Wykop
  • -8
Ciekawe jak skonczy sie ten od "pedalowania".. art 233kk czy sucha stopa przejdzie :))
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zylet
Zylet
15.03.2026, 18:57:35 via Wykop
  • -11
Ja się dziwię, że ci ludzie w ogóle się randomowym pajacom tłumaczą.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

panDocent
panDocent
15.03.2026, 20:11:47 via Wykop
  • 7
@Zylet: a ja się dziwię, że na "swój" teren wyznaczonym przez kogoś z budowy zamiast wjeżdżać wjazdem, to jeden z drugim ten wjazd zastawiają, a inni jeżdżą po chodniku...

A nawet jak już mają ten wyjazd wolny to i tak wolą przejazd po chodniku zamiast po błotku do wyjazdu ze "swojego" terenu...
  • Odpowiedz
panDocent
panDocent
18.03.2026, 09:10:19 via Wykop
  • 1
nie ma, bo z wami się nie da dyskutować.


@Zylet: no i widzisz, chciałem pogadać, zapytać o co chodzi, a Ty nawet nie chcesz podjąć się merytorycznej dyskusji...
  • Odpowiedz
dawidv8
dawidv8
dawidv8
15.03.2026, 14:19:47 via Wykop
  • -19
Rozumiem, popieram, ale czasem bym go jebnął
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mocten
mocten
15.03.2026, 14:40:43 via Wykop
  • 6
Rozumiem, popieram, ale czasem bym go jebnął


@dawidv8: samochodem na chodniku?
  • Odpowiedz
Matkasiedziztylu
Matkasiedziztylu
Matkasiedziztylu
15.03.2026, 15:16:01 via Wykop
  • 2
@dawidv8: pewnie byś się oburzył, jakby ktoś powiedział, że Polacy to knajacki naród nie znający pojęcia porządku i dobra wspólnego i którym rządzą prymitywne zasady prymatu silniejszego?
  • Odpowiedz
Tojestpowaznyportal
Tojestpowaznyportal
Tojestpowaznyportal
15.03.2026, 12:02:08 via Wykop
  • -23
Małpy się nie nauczą nigdy. Nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zamiast wsiąść bez słowa do samochodu/nie wysiadać z niego jak już się wje**li tam, gdzie nie powinni, wyłączyć silnik, awaryjne i ZERO interakcji z gościem, poczekać aż mu się znudzi i pójdzie, ew. poczekać na policję, i przyjąć ten mandat i na spokojnie wyjechać, to pajacują, proszą, grożą i sami robią mu materiał. Bohaterska walka o przestrzeganie prawa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krupier
Krupier
15.03.2026, 12:41:10 via Wykop
  • 27
@Tojestpowaznyportal: a można też po prostu nie wjeżdżać w takie miejsca i nie parkować jak debil dzięki czemu ten zły Konfitura nie będzie miał jak podbudować sobie ega, wyświetleń, subów i monetyzacji! Kurczę, widzisz jakie to proste?
  • Odpowiedz
Ulic_Qel_Droma
Ulic_Qel_Droma
15.03.2026, 14:47:13 via iOS
  • 5
@czarny_i_zly: bo i slusznie, bo to pieszy na chodniku decyduje gdzie pojdzie i gdzie stoi. Jesli ktos jest dla pieszego uprzejmy to może on na prosbe sie przesunac, ale jesli ktos jest chamem i bucem to pieszy może stac gdzie ma żywną ochote i nie musze przepuszczac pirata drogowego.

Czego jeszcze nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
Benedylbert_Mlekogroszek
Benedylbert_Mlekogroszek
Benedylbert_Mlekogroszek
15.03.2026, 16:58:01 via Wykop
  • -25
Za szeryfa atencjusza zawsze z przyjemnością ZAKOP
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pan_krecik
Pan_krecik
Pan_krecik
15.03.2026, 16:55:27 via Android
  • -25
Zakop!

Za tego zakompleksionego frustrata zawsze ZAKOP.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PalestynczykZukrainy
PalestynczykZukrainy
PalestynczykZukrainy
15.03.2026, 15:58:26 via Wykop
  • -32
Mam nadzieję, że kiedyś trafię na tego społeczniaka.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Deray
Deray
Deray
15.03.2026, 16:08:52 via Wykop
  • 18
@LukCzu: Jak to co? Nagada mu. Zrozumie co odwalił. Znowu mu nagada ale powie też, że jeżeli udostępni to nagranie choćby z zamazaną tworzę to spotkają się w sądzie. Po czym zobaczy nagranie w necie i nic z tym nie zrobi.
  • Odpowiedz
alex-schendlaczek
alex-schendlaczek
alex-schendlaczek
15.03.2026, 18:35:08 via Wykop
  • 9
@PalestynczykZukrainy: i co zrobisz Plastusiu?Siła argumentu, a nie argument siły leszczu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
3218
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
3155
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
3102
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
2765
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
2458
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochodoza
  • #polskiedrogi
  • #patologiazmiasta
  • #stopcham
  • #kierowcy
  • #warszawa
  • #samochody
  • #parkowanie
  • #policja
  • #polska
  • #prawo
  • #heheszki
  • #audytobywatelski
  • #patologiazewsi
  • #stopchamwarszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking