Winny się tłumaczy
Widać światełko w tunelu. Zintensyfikowane działania na bemowskim chodniku przyniosły pozytywny efekt. Nie wszyscy zrozumieli, ale wystarczy, że będą się bali, że znowu zostaną nagrani następnym razem. Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj tutaj: https://patronite.pl/konfitura https://suppi.pl/k

- #
- #
- #
- #
- #
- 137
- Odpowiedz







Komentarze (137)
najlepsze
źródło: 1537180034_tiao7o_600
Pobierzźródło: bg,f8f8f8-flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8
PobierzJak można być tak głupim?
A nawet jak już mają ten wyjazd wolny to i tak wolą przejazd po chodniku zamiast po błotku do wyjazdu ze "swojego" terenu...
@Zylet: no i widzisz, chciałem pogadać, zapytać o co chodzi, a Ty nawet nie chcesz podjąć się merytorycznej dyskusji...
@dawidv8: samochodem na chodniku?
Zamiast wsiąść bez słowa do samochodu/nie wysiadać z niego jak już się wje**li tam, gdzie nie powinni, wyłączyć silnik, awaryjne i ZERO interakcji z gościem, poczekać aż mu się znudzi i pójdzie, ew. poczekać na policję, i przyjąć ten mandat i na spokojnie wyjechać, to pajacują, proszą, grożą i sami robią mu materiał. Bohaterska walka o przestrzeganie prawa
Czego jeszcze nie rozumiesz?
Za tego zakompleksionego frustrata zawsze ZAKOP.