Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

384

Instagram rezygnuje z szyfrowania wiadomości

Instagram rezygnuje z szyfrowania wiadomości

Powód: Meta będzie analizować twoje rozmowy i sprawdzać, czy nie przesyłasz nieodpowiednich treści.

joanna-budzik
joanna-budzik
joanna-budzik
z
ithardware.pl
dodany: 14.03.2026, 21:21:39
  • #
    meta
  • #
    instagram
  • #
    internet
  • #
    socialmedia
  • #
    inwigilacja
  • #
    technologia
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Unia Europejska znowu chce nas podsłuchiwać?
viaxe
z kamilporembinski.pl
  • 0

Komentarze (74)

najlepsze

spajker
spajker
spajker
15.03.2026, 15:14:39 via Wykop
  • 2
Polecam Session z komunikatorów.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

spajker
spajker
spajker
15.03.2026, 17:22:47 via Wykop
  • -1
@adenrno: z ludźmi się rozmawia a zainstalowanie aplikacji to 5min mozna kogoś przekonać.
  • Odpowiedz
EmJakMarian
EmJakMarian
16.03.2026, 14:36:48 via Wykop
  • 0
@spajker: w czym Session jest lepszy od sprawdzonego Signala?
  • Odpowiedz
PijanyDrwal
PijanyDrwal
15.03.2026, 15:06:30 via Wykop
  • 2
Portal sprzedaży fikcji dla prostytutek i scamerów. Jest tak wielki, że kolejna afera mu nie zaszkodzi, nie zginie. Mechanizmy uzależnienia mają takie, że userów nie stracą choćby jawnie się do czytania wiadomości i sprzedaży danych przyznali.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Snuq
Snuq
15.03.2026, 14:57:19 via Wykop
  • 2
Lol na IG pełno reklam typu Prezydent nakłania do inwestowania, Premier nakłania do zakładania grania na giełdzie itp.
Najpierw niech się pozbędą tego AI scamu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K-S-
K-S-
15.03.2026, 16:29:35 via Wykop
  • 0
@Snuq: tak jak na facebooku
  • Odpowiedz
Snuq
Snuq
15.03.2026, 16:30:51 via Wykop
  • 0
@K-S-: bo to i to należy do META.
  • Odpowiedz
23kulpamens
23kulpamens
15.03.2026, 18:24:19 via Wykop
  • 1
już to robią i to od lat xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K-S-
K-S-
15.03.2026, 16:28:45 via Wykop
  • 1
Nigdy nie szyfrowali, a teraz po prostu robią sobie podkładkę po to by czytać te wiadomości.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pantagruelion
Pantagruelion
16.03.2026, 08:19:25 via Wykop
  • 0
Szyfrowanie wyłączaja na czasy rozruchów i wojen domowych zeby trzoda sie zbyt dobrze nie organizowała.. ludzie zrozumcie ,że korpo i rządy służą wyłącznie kontroli i depopulacji. Jesteśmhy trzodą , kurczakami nad nami budują KFC.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

obieq
obieq
obieq
16.03.2026, 06:08:47 via Wykop
  • 0
Pytanko do kogoś bardziej obeznanego.
Mam tam konto na temp maila (ale takiego z wielokrotnym dostępem). Przy próbie logowania wysyłają tam kod,.który nigdy nie dociera (pewnie po jakimś czasie zblacklistowali domenę).
Jak odzyskać konto? Odzyskiwanie haseł i logowanie nie działa a kontakt czy pisanie do nich to jak gadanie z botami
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Reynald
Reynald
15.03.2026, 21:29:57 via Wykop
  • 0
Dlatego ja piszę szyfrem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

butylarz
butylarz
16.03.2026, 09:40:21 via Wykop
  • 0
@Reynald: wygląda mi to na j. polski, ale ekspertem nie jestem @paliwoda
  • Odpowiedz
adrian-koziel
adrian-koziel
adrian-koziel
15.03.2026, 21:22:17 via Wykop
  • 0
tak bo zaufanie do cukierbergów albo tego od tesli zawsze pełne. Dzisiaj mają jeden cel zarobić jeszcze wiecej dzieki swoim ai i pełnej wiedzy o uzytkownikach
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1tn00pr
1tn00pr
1tn00pr
15.03.2026, 16:36:39 via Wykop
  • 0
No to teraz przegięli pałę. Od dzisiaj koniec insta i przesiadam się na konkurencyjnego Messengera. Nie będę wspierał tych, co kładą łapy na moją prywatność!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Hity

tygodnia

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"
"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"
4028
BIAŁEK MICHAŁ poszukiwany przez polską policję
BIAŁEK MICHAŁ poszukiwany przez polską policję
2853
Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.
Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.
2810
National Geographic i Fundacja Santander usunęły artykuły o Kornelii Wieczorek
National Geographic i Fundacja Santander usunęły artykuły o Kornelii Wieczorek
2816
Pracownia 3lab potwierdza, że aplikacja Kornelii Wieczorek nigdy nie powstała
2768
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #facebook
  • #quest
  • #instagram
  • #ai
  • #oculus
  • #quest3
  • #vr
  • #socialmedia
  • #google
  • #nvda
  • #internet
  • #messenger
  • #metaquest
  • #kichiochpyta
  • #technologia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking