Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

830

Ceny ropy na giełdach spadły wczoraj o 30 procent. Co robi Orlen?

Podnosi cenę hurtową oleju napędowego i zapowiada promocje 35 groszy na litrze, dojenia polaków ciąg dalszy.

C.....d
konto usunięte
z
x.com
dodany: 10.03.2026, 10:37:48
  • #
    polityka
  • #
    orlen
  • #
    gospodarka
  • #
    ropa
  • #
    paliwo
  • #
    wojna
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Promocja Orlenu.
konto usunięte
z x.com
  • 13

Komentarze (98)

najlepsze

mamutek509
mamutek509
mamutek509
10.03.2026, 12:26:23 via Android
  • 249
No niemożliwe 😱 przecież to tylko za PiSu takie zagrywki Orlen robił... Prawda? PRAWDA? 😎 Zmiana władzy nic nie dała bo ludzie mentalnie ci sami...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tom_kruz
tom_kruz
10.03.2026, 14:02:09 via Wykop
  • 43
@mamutek509: kopanie uśmiechniętych wyborców PO ciąg dalszy
  • Odpowiedz
zobq
zobq
zobq
10.03.2026, 14:47:23 via Wykop
  • 11
@Dupa01: lol, nie PiS rozpoczął, tylko tak było zawsze.
Zwiększa się ryzyko biznesu, więc biznes przerzuca koszty ryzyka na klientów, a wykopki za każdym razem zaskoczone.
Podobnie jest w każdej branży choćby w przypadku pamięci RAM.
  • Odpowiedz
PanJelonek
PanJelonek
PanJelonek
10.03.2026, 13:27:47 via Wykop
  • 133
Oni wstydu nie mają xD od 4lat jadą po PiS że jak wojna na Ukrainie wybuchała to ceny paliwa poszły w górę, jak w całym regionie wtedy. Teraz ledwo rakietę wystrzelono i od razu na Orlenie poszła cena w górę o złotówkę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dzejzkej
Dzejzkej
Dzejzkej
10.03.2026, 13:54:54 via Wykop
  • 33
@H_Moody: Ale nie dla Polski. Przecież tak mówił pierwszy sekretarza Donald. A on nie mógł okłamać narodu, prawda?
Ludzie za partią, partia za ludźmi.
  • Odpowiedz
PanJelonek
PanJelonek
PanJelonek
10.03.2026, 14:09:52 via Wykop
  • 12
@H_Moody: I to spowodowało że benzyna dostarczona do rafinerii i przetworzona pewnie dwa miesiące wcześniej, a która wypłynęła z zatoki perskiej jeszcze z miesiąc wcześniej musiała zdrożeć w ciągu 48h, mimo zapewnień rządu że paliwa NA PEWNO nie braknie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
nixodus
nixodus
nixodus
10.03.2026, 13:57:42 via Wykop
  • 83
Pech chciał, że orlen nakupił na górce po 120$/baryłkę, teraz przez kilka miesięcy będzie sprzedawał drogie zapasy.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

typ53B
typ53B
10.03.2026, 14:07:49 via Android
  • 8
@nixodus: kilka? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
MajoZZ
MajoZZ
11.03.2026, 09:06:00 via Wykop
  • 3
@nixodus: Oni kupili półroczne zapasy XD
  • Odpowiedz
HipokratesHipokryta
HipokratesHipokryta
HipokratesHipokryta
10.03.2026, 13:21:47 via Wykop
  • 62
kiedys silniczki mialy akcje nie tankuje na Orlenie..moze powtoreczka?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

titu
titu
10.03.2026, 14:17:42 via Wykop
  • 11
@niekceszmnie: mówi ci coś hasło pis=po ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
recoba3000
recoba3000
recoba3000
10.03.2026, 14:18:16 via Wykop
  • 11
@niekceszmnie: a co mówiła ci "cena hurtowa" podczas inwazji na ukraine? :D
  • Odpowiedz
EmilioEstevez
EmilioEstevez
10.03.2026, 13:35:40 via Wykop
  • 55
EmilioEstevez

źródło: e6280ad574e1b4422efa1ca6711b2c69c84e635fbc75834076b2338a80b19684

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NiekazdemusieudajewAmeryce
NiekazdemusieudajewAmeryce
10.03.2026, 14:24:03 via Wykop
  • -8
@EmilioEstevez: piękni, młodzi, wykształceni z wielkich miast. Nie to co pisowski bezzębny motłoch alkoholicy z chowu wsobnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bijelodugme
Bijelodugme
Bijelodugme
10.03.2026, 12:30:52 via Wykop
  • 44
Za późno, Orlen zdążył kupić na piku wykresu cenowego zasoby na najbliższe pół roku.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dzejzkej
Dzejzkej
Dzejzkej
10.03.2026, 14:08:31 via Wykop
  • 2
@Bijelodugme: Takie jest wytłumaczenie i na pewno nie jest to działanie na szkodę spółki;)
  • Odpowiedz
petarded
petarded
10.03.2026, 18:53:22 via Android
  • 0
@Bijelodugme: kupic, sprowadzic i przerobic
  • Odpowiedz
Bobborewicz
Bobborewicz
10.03.2026, 13:11:35 via Wykop
  • 26
*35 groszy

I to pod warunkami -

Każdy, kto posiada aplikację ORLEN Vitay może w ramach promocji otrzymać rabat w wysokości 35 groszy za każdy litr zatankowanego paliwa. Jedyny warunek to aktywacja kuponu oraz zakup z oferty pozapaliwowej za przynajmniej 5 zł.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

janekplaskacz
janekplaskacz
janekplaskacz
10.03.2026, 14:06:37 via Wykop
  • 21
@Bobborewicz:

Jedyny warunek to aktywacja kuponu oraz zakup z oferty pozapaliwowej za przynajmniej 5 zł.


Czyli przy tankowaniu 50 litrów zamiast mieć 17,5 zł zniżki to masz tylko 12,5.
  • Odpowiedz
zlapmniepolaczku
zlapmniepolaczku
10.03.2026, 14:15:39 via Wykop
  • 16
@janekplaskacz: za to paliwo wychodzi drożej o jakieś 60 zł (po "rabacie") w porównaniu do tego co było wcześniej
  • Odpowiedz
mikolaj-von-ventzlowski
mikolaj-von-ventzlowski
10.03.2026, 14:18:21 via Wykop
  • 23
Do waszej wiadomości Polska posiada 115 000 000 baryłek potwierdzonych zasobów ropy. Ropa to nie bułki że się codziennie po świeże leci.

Po kiego grzyba te rezerwy jak nie potrafią utrzymać stałych cen? One powinny być tak duże żeby gwarantować stałe ceny co najmniej miesiąc. Kupować w dołku żeby mieć zawsze tyle co trzeba. Tak powinno działać poważne państwo.

https://www.worldometers.info/pl/ropa/rezerwy-ropy-wedlug-krajow/#poland

https://www.worldometers.info/pl/ropa/polska-ropa/
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

iErdo
iErdo
10.03.2026, 15:24:33 via Wykop
  • 2
@mikolaj-von-ventzlowski: przy czym dzienne zużycie to jakieś 770k bbl, co TEORETYCZNIE oznacza zapasy na niecałe pół roku, pytanie jak traktowane są te zasoby, bo jako mrożenie cen to już wiemy, że nie, chyba na sytuacje kryzysowe, jak np. wojna
  • Odpowiedz
wesolymaluch
wesolymaluch
wesolymaluch
10.03.2026, 15:47:10 via Wykop
  • 6
chyba na sytuacje kryzysowe


@iErdo: 15% zasobow powinno byc na stabilizacje ceny i szokow jak teraz
  • Odpowiedz
dune
dune
10.03.2026, 13:57:09 via Android
  • 22
Ale jako był kwik jak za PiS Orlen robił to samo. Jak wszyscy krzyczeli na fejsbukach ŻE ONI TO SOBIE NIE ŻYCZĄ ŻEBY Z ICH PODATKÓW JAKAŚ FIRMA PROMOCJE ROBIŁA ! Haaaa tfu wam lemingi na ryj!!!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mecenas_dudala
mecenas_dudala
10.03.2026, 17:41:41 via Wykop
  • 17
Pieprzony Obajtek!!
...A nie, czekaj!!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3117
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2459
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2477
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2259
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2051
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #usa
  • #neuropa
  • #konfederacja
  • #trump
  • #bekazkonfederacji
  • #debata
  • #pis
  • #kanalzero
  • #wydarzenia
  • #gospodarka
  • #partiarosyjska
  • #ciekawostki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking