Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

314

Wojewoda uchyliła zakaz używania fajerwerków we Wrocławiu

Wrocław strzela dalej

Mikuuuus
Mikuuuus
z
facebook.com
dodany: 24.02.2026, 18:09:03
  • #
    wroclaw
  • #
    fajerwerki
  • #
    sylwesterzwykopem
  • #
    psy
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (48)

najlepsze

markob
markob
markob
25.02.2026, 10:05:38 via Wykop
  • 1
O to jest dobre. #miszalski podpowiadam jaka nagroda mogłaby być na lvl 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
26.02.2026, 08:26:31 via Wykop
  • 0
Walić aż psieckom i koteckom bębenki wybuchną
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maresun
maresun
maresun
25.02.2026, 16:25:31 via Wykop
  • 0
spoko, na nadodrzu pod zakladem karnym strzelali mimo zakazu srednio raz w tygodniu, moga sobie uchwalac co tylko chca
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

juzf
juzf
juzf
25.02.2026, 14:05:23 via Wykop
  • 0
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii BUUUUUUUUM :-) u mnie strzelaja bez zmian, raz w tygodniu jak dostawa przyjeżdza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mauro666
Mauro666
25.02.2026, 11:18:05 via Wykop
  • 0
Czy w takim razie można pozwać magistrat wrocławski za odebranie szczęścia w sylwestra? W końcu ich ustawa była sprzeczna z prawem. I na pewno poniosą z tego powodu odpowiedzialność. Poniosą prawda? ¯\(ツ)/¯
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MrocznyZiemniak
MrocznyZiemniak
25.02.2026, 11:48:43 via Wykop
  • -3
@Mauro666: Niby na jakiej podstawie mają zostać pozwani? I w jaki sposób odebrali tobie lub komukolwiek szczęście w tego sylwestra?
  • Odpowiedz
pan_Ropuch
pan_Ropuch
pan_Ropuch
25.02.2026, 10:06:54 via Wykop
  • -1
Słusznie. Większość nie powinna dać się terroryzować krzyczącej najgłośniej mniejszości.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Damasweger
Damasweger
25.02.2026, 10:10:05 via Android
  • -3
@pan_Ropuch Ale to właśnie wy z tymi fajerwerkami jesteście najgłośniejsi. Robicie masę bezsensownego hałasu.
  • Odpowiedz
pan_Ropuch
pan_Ropuch
pan_Ropuch
25.02.2026, 10:37:03 via Wykop
  • -2
@Damasweger: Raz w roku. A jak ktoś głupi to daje tego świadectwo każdego dnia.
  • Odpowiedz
Mavcio
Mavcio
25.02.2026, 11:13:21 via Wykop
  • -2
Nie dalej niż wczoraj sąsiad (we Wrocławiu) walił z 5 minut fajerwerkami. Teraz już wiem, że świętował uchylenie uchwały.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

werfogd
werfogd
werfogd
24.02.2026, 23:06:09 via Wykop
  • -6
Wojewoda uchyliła

Femino-lewactwu już srogo bije w dekiel.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

YarpenZid
YarpenZid
25.02.2026, 05:03:03 via Wykop
  • -5
@werfogd: feminatywo-sceptycyzm czyli postępujący rusycyzm ma się dobrze. Na co wydasz te 30 rubli za wpis towarzyszu?
  • Odpowiedz
armani81
armani81
25.02.2026, 10:15:52 via iOS
  • -13
Tępy plebs będzie zadowolony, w końcu fajerwerki to pokazy dla ubogich umysłowo.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sirdam
sirdam
25.02.2026, 10:44:35 via Wykop
  • 6
@armani81: podobnie jak trzymanie psa w mieście - dla ubogich umysłowo i tępego plebsu
  • Odpowiedz
MateuszMorawiecki_Official
MateuszMorawiecki_Official
25.02.2026, 10:11:58 via Wykop
  • -21
nie mieszkam we wroclawiu, nie mam zwierzat, wali mnie czy ptaszki na tym cierpia czy nie, ALE fajerwerki to jedna z najbardziej plebejskich rozrywek, naprawde trzeba byc niezlym przyglupem aby szczerzyc zeby bo cos zrobilo BUM ¯\(ツ)/¯
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

test1uci
test1uci
25.02.2026, 10:17:52 via Wykop
  • 7
@MateuszMorawiecki_Official: wymień teraz nieplebejskie rozrywki, godne XIX wieku
  • Odpowiedz
PurpleHaze
PurpleHaze
25.02.2026, 10:21:36 via Wykop
  • 6
jedna z najbardziej plebejskich rozrywek, naprawde trzeba byc niezlym przyglupem...


@MateuszMorawiecki_Official: ¯\(ツ)/¯
PurpleHaze - >jedna z najbardziej plebejskich rozrywek, naprawde trzeba byc niezlym p...

źródło: Screenshot_20260225_111937_Opera

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Hity

tygodnia

InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski
InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski
3191
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?
2736
Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.
Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.
2702
Prima aprilis
Prima aprilis
2664

Pokaż 18+

"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje
"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje
2390
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #powodz
  • #wroclawradar
  • #polska
  • #heheszki
  • #krakow
  • #warszawa
  • #mpkwroclaw
  • #pytanie
  • #poznan
  • #nieruchomosci
  • #jedzenie71
  • #fotografia
  • #pogoda
  • #dolnyslask
  • #kiciochpyta

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking