Czy w takim razie można pozwać magistrat wrocławski za odebranie szczęścia w sylwestra? W końcu ich ustawa była sprzeczna z prawem. I na pewno poniosą z tego powodu odpowiedzialność. Poniosą prawda? ¯\(ツ)/¯
nie mieszkam we wroclawiu, nie mam zwierzat, wali mnie czy ptaszki na tym cierpia czy nie, ALE fajerwerki to jedna z najbardziej plebejskich rozrywek, naprawde trzeba byc niezlym przyglupem aby szczerzyc zeby bo cos zrobilo BUM ¯\(ツ)/¯
Komentarze (48)
najlepsze
Femino-lewactwu już srogo bije w dekiel.
@MateuszMorawiecki_Official: ¯\(ツ)/¯
źródło: Screenshot_20260225_111937_Opera
Pobierz