Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko219
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

94

Wojewoda uchyliła zakaz używania fajerwerków we Wrocławiu

Wrocław strzela dalej

Mikuuuus
Mikuuuus
z
facebook.com
dodany: 16 godz. i 17 min temu
  • #
    wroclaw
  • #
    fajerwerki
  • #
    sylwesterzwykopem
  • #
    psy
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (23)

najlepsze

xfin
xfin
15 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 27
Praworządność właśnie na tym polega, że istnieje hierarchia prawa i należy ją respektować - czy to się prawym i lewym podoba czy nie( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mikuuuus
Mikuuuus
Autor
16 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 15
Dla osób bez Facebooka
Mikuuuus - Dla osób bez Facebooka

źródło: 1000002300

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KusanagiNoTsurugi
KusanagiNoTsurugi
15 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 12
KusanagiNoTsurugi

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jurand-ze-Spychowa
Jurand-ze-Spychowa
11 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 10
łojezusie, i co teraz będzie z tymi wszystkimi biednymi wystraszonymi kotkami i pieskami?

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
3 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 7
A pamiętacie jak były apele w Polsce żeby nie używać syren straży OSP bo się banderowcy boją że będzie jakiś nalot? XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

test1uci
test1uci
9 min temu via Wykop
  • 0
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: ludzie są p------i, zrobią wszystko żeby zaistnieć - to jest niestety korpo myślenie, w korpo nie ważne czy coś robisz istotnego, grunt żeby być widocznym.
  • Odpowiedz
adrninistrator
adrninistrator
14 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 2
A w grudniu go przywróci ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4e68a9f9a671
4e68a9f9a671
4e68a9f9a671
przed chwilą via Wykop
  • 1
Co tam fajerwerki. Pamiętacie jaki był kwik, że na Marszu Niepodległości ludzie odpalali race? Nawet w mediach policja wrzucała zdjęcia poszukiwanych za ten występek.

A co było na WOŚP? W wielu miejscach były race, ale akurat koszerne, więc nikomu nie przeszkadzały ( ͡º ͜ʖ͡º)
4e68a9f9a671 - Co tam fajerwerki. Pamiętacie jaki był kwik, że na Marszu Niepodległoś...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

armani81
armani81
10 min temu via iOS
  • 0
Tępy plebs będzie zadowolony, w końcu fajerwerki to pokazy dla ubogich umysłowo.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

markob
markob
markob
20 min temu via Wykop
  • 0
O to jest dobre. #miszalski podpowiadam jaka nagroda mogłaby być na lvl 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Arteqq
Arteqq
6 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
To Wojewoda a nie Wojewódka czy inny idiotyzm?
Jeśli bawimy się w tę grę, to konsekwentnie a nie jak pasuje.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Arteqq
Arteqq
5 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 5
@YarpenZid: weź z rozpędu pierdzielnij głową o ścianę.
Może rozumu nabierzesz.
Znajdź mi przed wojną kobietę na wysokim stanowisku i odpowiednik żeński Sherlocku z Wykopu.
  • Odpowiedz
YarpenZid
YarpenZid
3 godz. i 24 min temu via Wykop
  • -3
Królowa Jadwiga, nie król a królowa, XIV wiek, da się mieć wyższe stanowisko niż najwyższe możliwe? Nieuku @Arteqq
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Druga rocznica śmierci @WuDwaKa
Druga rocznica śmierci @WuDwaKa
4034
Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.
Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.
2967
Dyskwalifikacja całej kadry Izraela przez oszustwo
Dyskwalifikacja całej kadry Izraela przez oszustwo
2286
Wietnam: wszystkie reklamy można pominąć po 5 sekundach
Wietnam: wszystkie reklamy można pominąć po 5 sekundach
2206
Izba lekarska uważa, że anestezjolog to NIE zawód deficytowy xD
Izba lekarska uważa, że anestezjolog to NIE zawód deficytowy xD
2191
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #powodz
  • #wroclawradar
  • #polska
  • #heheszki
  • #krakow
  • #warszawa
  • #pytanie
  • #mpkwroclaw
  • #poznan
  • #nieruchomosci
  • #jedzenie71
  • #fotografia
  • #pogoda
  • #dolnyslask
  • #kiciochpyta

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking