FAME mma oszukało ankietę, na siłę chcą mazana w fame, kolejny kibol z Torunia. Kiedy mazan wygrywał 1% procentem to wyłączyli ANKIETE instant. Teraz boxdel pierdzieli, że da od siebie w zamian walkę dla Kuby i extra pensje, żeby tylko nie dopuścić do ankiety bo wiadomo jaki byłby wynik. Oni chcą na siłę mazana finał też wygra mazan, bo tak chce fame. Wykupią boty na ankietę i tak się skończy. Boxdel my nie chcemy żadnych rekompensat, my chcemy żeby było sprawiedliwie, czyli powtórkę ankiety i koniec tematu. JM
#famemma #fame #boxdel
FAME mma oszukało ankietę, na siłę chcą mazana w fame, kolejny kibol z Torunia. Kiedy mazan wygrywał 1% procentem to wyłączyli ANKIETE instant. Teraz boxdel pierdzieli, że da od siebie w zamian walkę dla Kuby i extra pensje, żeby tylko nie dopuścić do ankiety bo wiadomo jaki byłby wynik. Oni chcą na
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
- Odpowiedz





Komentarze (3)
najlepsze
Komentarz usunięty przez autora