Łowienie okoni na mormyszkę
Witajcie! dzisiejszy dzień spędziłem z kamerą podwodną w nadziei na uchwycenie ataku okonia na przynęte. Okazało się, że w łowisku były okonie ale niestety nie chciały współpracować! Mimo że próbowałem różnych sposobów, nie przyniosło to efektów. Zachęcam do obejrzenia mojego filmu,pamiętajcie, żeby

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- Odpowiedz




