Alert smogowy w Krakowie: III stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza.

Duże zanieczyszczenie powietrza (III stopień), we wtorek (20.01) darmowe przejazdy... Czyżby nagle zwiększyła się ilość samochodów? Nie, to temperatura spadła, a zabudowane miasto, bez korytarzy przewietrzania się dusi SCT to fikcja.
- #
- #
- #
- #
- #
- 122
- Odpowiedz





Komentarze (122)
najlepsze
@Lardor:
@mvmxks: no jak PM spadło nieznacznie, to był smog londyński, taki jak teraz, od pyłów. To dwa różne zjawiska chociaż efekt i nazwa taka sama.
@fotiks1984: ignorancja aż bije od ciebie. Smog typu londynskiego nazywa się tak, bo w 1952 roku była tam Wielki Smog Londyński, który uśmiercił wielu ludzi. Po tych wydarzeniach zakazano palić węglem i problem zniknął. Nie chodzi o to, że teraz w Londynie to mają tylko to jest
źródło: obraz
Pobierz@Lardor: k---a moje oczy...
źródło: G_IFMO6XcAApwhh
PobierzBo zdun Paweł pewnie jeszcze w polskich sądach nie bywał albo jest młodym człowiekiem i jeszcze nie wie jak działa polski niedomiar sprawiedliwości.