Sezon podlodowy 2026 uważam za otwarty! Czas na wspaniałą zabawę!
#wędkarstwo #ice #okoń Cześc wszytkim nareście mozna cieszyć się wymarzonym łowieniem z lodu.Możliwośc dłuższego sezonu to powód do radości!.Pogoda jest po naszej stronie ryby też się odzywały. choć dominowały te mniejsze,to trafiały się tez większe sztuki.Serdecznie zapraszam do obejrzenia filmu

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- Odpowiedz





Komentarze (1)
najlepsze