Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko254
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

5

Reakcja ryb na Pszenicę

Dzisiaj w odcinku przygotowałem pszenicę mocząc ją przez 12 godz , a nastepnie gotując przez około godzinę.po wystygnięciu pojechałem na miejscówkę , by zobaczyć jak ryby zareagują na pszenicę. Jak to się prezentowało, zobaczycie w nowym filmie więc zapraszam do oglądania.Nie zapomnijcie zostawić ła

piotr540
piotr540
z
youtube.com
dodany: 28.12.2025, 12:37:47
  • #
    wedkarstwo
  • #
    ryby
  • #
    hobby
  • #
    przyroda
  • #
    akwarystyka
  • #
    ciekawostki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (2)

najlepsze

SympatykDiP
SympatykDiP
SympatykDiP
28.12.2025, 16:48:41 via Wykop
  • 0
Fajny film :) Ciekawy pomysł :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

James2000
James2000
James2000
28.12.2025, 12:48:35 via Wykop
  • 0
Bardzo mało wody w tym zbiorniku. Jakby mróz przyszedł ze 25 stopni to by zamroził całą wode prawie. Jaką kamerką robisz podwodne ujęcia? Telefonem? Szkoda że żadnego drapieżnika nie było szczupaka albo suma. Ale to by wszystkie uciekły
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hity

tygodnia

Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
3523
Wściekła funkcjonariuszka
Wściekła funkcjonariuszka
2910
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
2780
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
2768
Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek
Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek
2285
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ryby
  • #ciekawostki
  • #heheszki
  • #hobby
  • #poznanskieprzygodywedkarskie
  • #przyroda
  • #wedkowanie
  • #spinning
  • #akwarystyka
  • #pzw
  • #polska
  • #pytanie
  • #ciekaweciekawe
  • #zainteresowania
  • #biologia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking