Ryby jakie udało się uchwycić na głębokosci 11m
W dzisiejszym filmie zanurzyłem kamerę na głębokość 11 m. Co udało się nagrać? To już zobaczycie w moim filmie, na który serdecznie zapraszam.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- Odpowiedz
W dzisiejszym filmie zanurzyłem kamerę na głębokość 11 m. Co udało się nagrać? To już zobaczycie w moim filmie, na który serdecznie zapraszam.

Komentarze (2)
najlepsze