Zawsze mnie bawią te ataki na konfe. Jakby kiedyś ktoś z tego środowiska był w partii, która miała władze i dogadywała się z putlerem. Ale nie pamiętasz, że są partie, które się z nim dogadywały. Są takie, które wymieniały się informacjami wywiadowczymi. Są takie które nazywały NS projektem czysto biznesowym między prywatnymi firmami... Ale to pustakom jakoś nie przeszkadza XD Dalej szukacie oszustów tam gdzie ich niema, zamiast u siebie sprawdzić.
Powinnismy opuscic unie jak najszybciej, brak demokracji i brak suwerennosci Polski w obencnym nomencie w tym niemckim narzedziu do wladania cala europa musi sie skonczyc, ale fajnopolactwo na to nie pozowoli
Drogi autorze znaleziska. Nie warto być szyderczym, bo łatwo można z siebie zrobić strasznego głupka, na przykład tak jak ty ze swoim opisem. Bo tak się składa że Orbana wykształcił Soros, wypromowało lewicowe środowisko i przez długi czas był członkiem EPP do której należą wszystkie obecnie rządzące w Polsce partie. Tak, Orban długie lata był kumplem Tuska i jego podstawek. Jakbym był złośliwy to jeszcze dodałbym, że do EPP należą te niemieckie
Piszesz, że kompletne bzdury, ale podałeś tylko dwa argumenty na szereg tematów które poruszyłem, gdzie w pierwszym potwierdzasz to co napisałem, tyle, że podałeś konkretny powód dla których zmienił swoją politykę. Drugi zaś to nadinterpretacja.
@orkako: daj spokój, kolega @xceed napisał że przeciętnie inteligenta osoba jest w stanie cię zweryfikować, ale najwyraźniej nie pisał o sobie.
Kraje UE powinny się zbroić na potęgę!!! Oczywiście, że tak. No, ale na Boga nie razem. Kto myśli o wspólnej armii europejskiej ma wbity gwóźdź w mózgu
A zbrojenie czegoś co miało służyć rozwoju gospodarek krajów członkowskich co ma na celu? Zbroić powinny się kraje każdy z osobna oraz w ramach NATO. Orban jak najbardziej ma rację w tej kwestii bo zbrojenie czegoś co dąży do samo zagłady jedynie co może przynieść to zmarnowane fundusze. Niech unijni eurokraci zajmą się tym byśmy stali się niezależni od towarów z Chin bo to jest największy problem UE.
@empee: Na pewno tak będzie, tak samo jak pomagali gdy nasza granicą która jest granicą UE jak by nie patrzeć była i jest szturmowana przez służby białoruskie. Nie znajomość histori powoduję powtarzanie błędów których doświadczyliśmy podczas IIWŚ. Umiesz liczyć licz na siebie.
Komentarze (76)
najlepsze
Ale nie pamiętasz, że są partie, które się z nim dogadywały. Są takie, które wymieniały się informacjami wywiadowczymi. Są takie które nazywały NS projektem czysto biznesowym między prywatnymi firmami... Ale to pustakom jakoś nie przeszkadza XD
Dalej szukacie oszustów tam gdzie ich niema, zamiast u siebie sprawdzić.
Co do referendum na
Komentarz usunięty przez moderatora
@orkako: daj spokój, kolega @xceed napisał że przeciętnie inteligenta osoba jest w stanie cię zweryfikować, ale najwyraźniej nie pisał o sobie.
No, ale na Boga nie razem. Kto myśli o wspólnej armii europejskiej ma wbity gwóźdź w mózgu
Komentarz usunięty przez moderatora