W sumie mam w doopie opinie normików, ale obejrzę. Wątpię, aby był lepszy od Czeinsał Mana. Tamto anime zryło mi beret na grubo. ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
@Nudel1306: Pierwsze odcinki są... nie są najlepsze. Ale potem to peak. Manga oddaje za to bardzo. A Frieren już na początku podważa schemat głównej postaci i podróży bohatera
Mi się podoba, ale baheterowi w późniejszych odcinkach idzie strasznie łatwo. One Punch Man był taki nie oczywisty, bo dlaczego Saitama jest taki niepokonany, tutaj niby wiemy i bohater w sumie farmi nie zaleźnie od przeciwnika.
Komentarze (11)
najlepsze
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)