Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

592

Parkowanie na miejscu dla osoby niepełnosprawnej w Opolu

Pani nie poczuwa się do winy stając na miejscu dla osoby niepełnosprawnej bez uprawnienia.

krzysztof-ryzumowski
krzysztof-ryzumowski
krzysztof-ryzumowski
z
facebook.com
dodany: 05.06.2025, 13:13:19
  • #
    parkowanie
  • #
    opole
  • #
    strazmiejska
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (152)

najlepsze

filippo-maldini
filippo-maldini
05.06.2025, 18:11:56 via Wykop
  • -15
99,9% kart do parkowania na tym miejscu to ściema, bo mało kto z uprawnionych faktycznie tego potrzebuje. Ludzi na wózku mających prawo jazdy prawie nie ma, a inni sobie przejdą kilka metrów więcej nawet o kulach, bo to żaden wysiłek
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pokaczu
Pokaczu
Pokaczu
05.06.2025, 19:03:50 via Android
  • 4
@filippo-maldini

99,9% kart do parkowania na tym miejscu to ściema, bo mało kto z uprawnionych faktycznie tego potrzebuje. Ludzi na wózku mających prawo jazdy prawie nie ma, a inni sobie przejdą kilka metrów więcej nawet o kulach, bo to żaden wysiłek


No pewnie, żaden wysiłek xD Myślisz, że osoba niepełnosprawna męczy się tylko w drodze do sklepu? Że jest to jedyny moment kiedy trzeba n-------ć o kulach? Weź chłopie rozbieg i
  • Odpowiedz
filippo-maldini
filippo-maldini
05.06.2025, 20:44:10 via Wykop
  • 1
@Cephalopoda_Ammonoidea: jeżeli masz w pracy trzech chlopów na wózku, to jest to zakład skupiony na niepełnosprawnych i przypadek nieadekwatny, bo w twoim jest trzech, a w 150 innych zero
  • Odpowiedz
Allenica
Allenica
Allenica
05.06.2025, 19:03:10 via Wykop
  • -23
Zakapiory z------e przez system i d------e przez staruszkę... jakby spotkali prawdziwego meszczyznę to by sie zesrały te cioty z SM... Klasyczne CIOTY!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Allenica
Allenica
Allenica
06.06.2025, 20:18:22 via Wykop
  • 1
Sam sa strugaj
  • Odpowiedz
Allenica
Allenica
Allenica
06.06.2025, 20:28:17 via Wykop
  • 1
@Zylet: Troszkę za dużo... wykop tak działa, przepraszam.
  • Odpowiedz
Kibishi
Kibishi
Kibishi
05.06.2025, 13:51:55 via Wykop
  • -49
Z jednej strony faktycznie nie powinno się stawać na miejscach dla niepełnosprawnych, z drugiej strony tych miejsc jest dość sporo a ludzie niepełnosprawni w wielu miejscach bywają dużo rzadziej niż pełnosprawni, szczególnie w aktualnych czasach gdzie wiele rzeczy można załatwić przez internet. Prawda jest taka, że większość miejsc dla niepełnosprawnych nigdy nie była wykorzystana przez osoby uprawnione.
Tak więc moim zdaniem powinno się ograniczyć ilość miejsc dla niepełnosprawnych co najmniej o połowę,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chciwykrasnolud
chciwykrasnolud
05.06.2025, 16:01:27 via Wykop
  • 9
większość miejsc dla niepełnosprawnych nigdy nie była wykorzystana przez osoby uprawnione.


@Kibishi: Odważna teza ;D
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan
05.06.2025, 16:07:40 via Wykop
  • 16
@Kibishi: z jednej strony faktycznie nie powinniśmy srać u ciebie na wycieraczkę, z drugiej strony tych szaletów nie ma tak dużo...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Strona 7 z 7
  • >

Hity

tygodnia

"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
3992
SKANDALICZNY MATERIAŁ TVN O NIERUCHOMOŚCIACH, PODSTAWIONA PRACOWNICA DEWELOPERA
SKANDALICZNY MATERIAŁ TVN O NIERUCHOMOŚCIACH, PODSTAWIONA PRACOWNICA DEWELOPERA
2828
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
2522
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
2463
Lekarz nowy rekordzista 0.4 mln zł miesiecznie pensji
Lekarz nowy rekordzista 0.4 mln zł miesiecznie pensji
2392
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochody
  • #januszeparkowania
  • #samochodoza
  • #motoryzacja
  • #mandat
  • #parking
  • #prawojazdy
  • #kierowcy
  • #konfitura
  • #logikarozowychpaskow
  • #pytanie
  • #wroclaw
  • #patoparkowanie
  • #heheszki
  • #mistrzparkowania

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia