Parkowanie na miejscu dla osoby niepełnosprawnej w Opolu
Pani nie poczuwa się do winy stając na miejscu dla osoby niepełnosprawnej bez uprawnienia.
- #
- #
- #
- 152
- Odpowiedz
Pani nie poczuwa się do winy stając na miejscu dla osoby niepełnosprawnej bez uprawnienia.
Komentarze (152)
najlepsze
No pewnie, żaden wysiłek xD Myślisz, że osoba niepełnosprawna męczy się tylko w drodze do sklepu? Że jest to jedyny moment kiedy trzeba n-------ć o kulach? Weź chłopie rozbieg i
Tak więc moim zdaniem powinno się ograniczyć ilość miejsc dla niepełnosprawnych co najmniej o połowę,
@Kibishi: Odważna teza ;D