Parkowanie na miejscu dla osoby niepełnosprawnej w Opolu
Pani nie poczuwa się do winy stając na miejscu dla osoby niepełnosprawnej bez uprawnienia.
- #
- #
- #
- 152
- Odpowiedz
Pani nie poczuwa się do winy stając na miejscu dla osoby niepełnosprawnej bez uprawnienia.
Komentarze (152)
najlepsze
no to niezłego syna by wychowała